جف جلسات تماس های مشهور, سیاه هاروارد و محقق هنری لوئیس جونیور دروازه “برخی کیفری”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق دادستان کل جف جلسه با اشاره به مشهور سیاه هاروارد و محقق هنری لوئیس جونیور دروازه با عنوان “برخی از جنایی” در مصاحبه با مجله نیویورک تایمز.

جلسات یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن اولین حامیان بود که بعد از اخراج پس از حملات سال از رئیس جمهور در حال حاضر در تلاش برای اصلاح قدیمی خود را بسازید در آلاباما. جلسات به شدت در تلاش برای جلب کردن خود Trumpist اعتبار در مبارزات انتخاباتی حتی به عنوان رئیس جمهور برپا کرده یک کمپین با هدف تخریب ابتدایی خود را پیشنهاد داد.

تبلیغات:

جلسات اقدام به برجسته خود را برای حمایت از پلیس در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مصاحبه با بار توسط وی از سوی مامورین که سابق باراک اوباما رئیس جمهور نمی شد در کنار اجرای قانون است. او گفت سرود در وزارت دادگستری بود “بازگشت به مردان و زنان در آبی.”

“پلیس شده بود سردرگم,” او گفت: خروجی. “وجود دارد همه اوباما — وجود یک شورش و او یک آبجو در کاخ سفید با برخی جنایی به گوش دادن به او. نبود آبجو با افسران پلیس. بنابراین ما گفت: “ما در کنار شما. ما به شما کردم. شما ما رو با تشکر.'”

این سخنان بودند و مبهم اشاره به “آبجو اجلاس” اوباما برگزار شد با دروازه و با وجود جلسات ” ادعا می کنند که اوباما ندارد آبجو با افسران پلیس که به اشتباه او را دستگیر کردند و در تلاش برای ورود به خانه خود را. یک سخنگوی جلسات “کاهش یافته است به استادانه درست شده” در مورد اینکه آیا او با اشاره به دروازه ،

تبلیغات:

دور از “برخی جنایی” گیتس یکی از برجسته ترین سیاه محققان در کشور است. او مدیر Hutchins مرکز آفریقایی و آمریکایی تحقیقات در دانشگاه هاروارد. “او اهدا شد MacArthur Foundation ‘نابغه گرانت” در سال 1981 بود که نام یکی از مجله ’25 تاثیرگذارترین آمریکایی ها در سال 1997 ایجاد شده 15 مستند بر اساس دانش خود را و در حال حاضر میزبان نمایش ‘پیدا کردن ریشه های خود را در PBS” The Harvard Crimson گزارش شده است.

گیتس بود که به اشتباه دستگیر شده توسط پلیس کمبریج Sgt. James Crowley در سال 2009 به عنوان او تلاش برای ورود به محل اقامت خود را پلیس پس از دریافت تماس 911 که افراد در تلاش برای شکستن به خانه. گیتس به سختی باز کردن درب و سعی کردم به زور آن را باز کنید با کمک راننده اش. حتی اگر آن را خانه خود را کراولی شارژ گیتس با رفتار آشوبگرانه.

از اتهامات عنوان شده بودند در نهایت کاهش یافته است اما این حادثه موجب سراسر کشور اعتراض بیش از دهها. اوباما سپس در سال اول خود را در دفتر گفت: پلیس تا به حال عمل “ابلهانه.”

تبلیغات:

“درک من این است که استاد دروازه و سپس به او نشان I. D. نشان می دهد که این است که خانه خود را, و که در آن نقطه او برای رفتار آشوبگرانه دستگیر, اتهام که بعد از آن کاهش یافته است” اوباما در آن زمان گفت. “من نمی دانم نمی شده است وجود دارد و نه دیدن تمام حقایق چه نقشی مسابقه بازی که در [گیتس در مورد]. اما من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند شماره یک هر یک از ما خواهد بود بسیار عصبانی; شماره دو که پلیس کمبریج عمل ابلهانه در دستگیری کسی که در حال حاضر وجود دارد که اثبات آنها در خانه خود و شماره سه, آنچه که من فکر می کنم ما می دانیم مجزا و جدا از این حادثه است که سابقه طولانی در این کشور آفریقایی-آمریکایی و لاتین بودن متوقف شد اجرای قانون نامتناسب. این فقط یک واقعیت است.”

اوباما آورده گیتس و کراولی به کاخ سفید در تلاش برای آرام کردن تنش های نژادی.

تبلیغات:

“رئیس جمهور اوباما یک نظر که دستگیری احمق بود که در آن بود” گیتس گفت در مجله نیویورک تایمز در اوایل این سال است. “پس از آن همه ناگهان همه این نژادپرستان در حال ضرب و شتم او.”

گیتس گفت: خروجی که پلیس کمبریج “اصرار” که دومین مرد سفید بود حاضر در جلسه. نقش به پایان رسید تا سقوط به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

“کمبریج پلیس اصرار کرده بود که به دلیل وجود دارد برای رفتن به دو بچه سیاه در جدول آنها می خواستند سفید روی میز” او گفت:. “آنها فرستاده بود کسی درگیر در کمبریج پلیس ساختار وجود داشته باشد. همانطور که ما راه رفتن به باغ گل رز به نحوی که مرد رو تحت فشار قرار دادند به سمت و جو بایدن شروع به پریدن کرد در خط. که آنچه تا کنون هیچ کس نمیفهمد: چرا بایدن در جدول ؟ او وجود دارد برای دومین سفید.”

تبلیغات:

جلسات در حال اجرا است در برابر تهمت و تایید سابق Auburn مربی تیم فوتبال تامی Tuberville در دولت جولای 14 اولیه رواناب به صورت ایالت Doug Jones, D-Ala., که شکست اتهام سریال درنده کودک Roy Moore در یک انتخابات خاص در سال 2017.

سنا را رد کرد و جلسات’ انتصاب به فدرال مقام قضاوت در سال 1986 بیش متعدد اتهامات نژادپرستی در طول زمان خود را به عنوان یک وکیل در ایالات متحده, Alabama.

“آقای جلسات با استفاده از قدرت عالی خود را در یک نخ نما تلاش برای ارعاب و ترساندن افراد مسن سیاه رای دهندگان. برای این رفتار قابل سرزنش او نباید با پاداش فدرال مقام قضاوت,” Coretta اسکات کینگ بیوه رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور گفت: در نامه ای به مجلس سنا در آن زمان است. “طنز از آقای جلسات’ نامزدی است که در صورت تایید او داده خواهد شد و یک زندگی تصدی برای انجام یک محاکمه فدرال چه محلی کلانترها انجام شده بیست سال پیش با باشگاه و گاو یادآوریست. من باور خود را تایید خواهد اثر مخربی بر سیستم قضایی در آلاباما بلکه در پیشرفت ما را ساخته اند نسبت به انجام شوهرم خواب است.”

تبلیغات:

روزنامه نگار Roland Martin گفت: جلسات’ نظر در مورد دروازه را نشان می دهد “Coretta اسکات کینگ درست بود.”

“او هیچ کسب و کار” مارتین افزود: “در آمریکا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>