جف جلسات مبارزه برای بقای سیاسی خود را در آلاباما جمهوری خواه اولیه

در روز سه شنبه, جولای 14, جمهوری خواه رای دهندگان در آلاباما را انتخاب کنید بین دو سنای آمریکا نامزد در انتخابات: دادستان کل سابق ایالات متحده جف جلسات سابق و مربی فوتبال تامی Tuberville. برنده خواهد شد تا در برابر وقت دموکرات ایالت داگ جونز در انتخابات عمومی ، و از تمام زمان جلسات اجرا شده است برای آمریکا در آلاباما این 73 ساله و جمهوری خواه سخت ترین مبارزه است.

راست جلسات مشکلی نداشتم برنده آمریکا مسابقه در آلاباما در گذشته است. پس از روی لئامت دادن خود را به عنوان آلاباما دادستان کل در 1990s جلسات زد برای سنا در سال 1996 و شکست دموکرات راجر بدفورد 7 ٪ — و هنگامی که او انتخاب خواهد شد در سال 2002 او را شکست داد و دموکرات ویویان دیویس ارقام 26 درصد. جلسات رفت و با پیروزی یک دوره سوم در سال 2008 و یک چهارم در سال 2014.

تبلیغات:

اما بود که قبل از او در خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایالات متحده به عنوان دادستان کل. اگر چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود خوشحالم که جلسات در دولت او در ابتدا رابطه خود را به سرعت soured زمانی که جلسات اصرار بر recusing خود را از سابق مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج جلسات پس از 2018 midterms شده است و نرده در برابر او بوده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع انجام داده است همه چیز او می تواند به صدمه زدن به جلسات’ 2020 کمپین — و به نظر می رسد به کار. اگر چه جلسات اصرار دارد که او هنوز هم با پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور دارای تلخ کینه در برابر دادستان کل سابق شده است و حمایت Tuberville کرده که پیشرو در پای صندوقهای رای است. یک دانشگاه آبرن در مونتگمری, نظرسنجی برای مثال پیدا جلسات انتهایی Tuberville 16 درصد. و Cygnal نظرسنجی در بر داشت Tuberville پیشرو 23 درصد.

در حمله تبلیغات Tuberville شده است کوبیدن جلسات به اندازه کافی Trumpian. یکی از Tuberville ضد جلسات تبلیغات شکایت که جلسات “نبود مرد به اندازه کافی برای ایستادن با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.” و مغلوب ساختن پیشی جستن در جولای 11, صدای جیر جیر ارسال شده “بزرگ مجلس سنا نژاد در آلاباما در روز سه شنبه. برای رای دادن @TTuberville او برنده است که هرگز به شما اجازه پایین. جف جلسات یک فاجعه است که اجازه دهید همه ما پایین است. ما نمی خواهیم او را در واشنگتن!” و جلسات پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, حمله Tuberville اما نه تهمت خود را.

تبلیغات:

از همه دموکرات سناتور ایالات متحده آمریکا است که به دنبال انتخاب مجدد در سال 2020 جونز است که به طور گسترده ای به عنوان آسیب پذیر ترین — به عنوان آلاباما قرمز دولت که در آن تهمت است که هنوز هم محبوب در میان رای دهندگان جمهوری خواه. اگر جونز از دست دموکرات ها نیاز به تلنگر حداقل پنج جمهوری-برگزار می شود کرسی به منظور دستیابی به اکثریت در مجلس سنای ایالات متحده. وقت اوباما که در نظر گرفته آسیب پذیر شامل مین سوزان کالینز, آیووا جونی ارنست, کلرادو, به کوری گاردنر کارولینای شمالی تهم Tillis و آریزونا مارتا McSally (که شده است انتهایی دموکرات مارک کلی در نظرسنجی پس از نظرسنجی).

یک نظرسنجی انجام شده توسط جناح راست باشگاه برای رشد در اواخر ماه ژوئن و اوایل جولای در بر داشت که اگر Tuberville برنده رواناب و رفت تا در برابر جونز در انتخابات عمومی او برنده خواهد بود 10٪. اما جونز’ کمپین تأکید کرده است که داخلی خود رای گیری نشان می دهد که بسیار نزدیک مسابقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>