جف جلسات پایین می رود در شعله های آتش: سابق اوباما سناتور ضرر و زیان باز گشت پیشنهاد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خیانت

دادستان کل سابق جف جلسات خود را از دست داده اولیه مسابقه به کاندیدای جمهوری خواه برای آمریکا در آلاباما در سه شنبه شب در یک زمین لغزش با توجه به تصمیم میز HQ. زود بازده به او نشان داد از دست دادن ضربه را به نفع خود به عقب صندلی قدیمی خود را با بیش از 20 امتیاز به حریف تامی Tuberville خواهد شد که در صورت خاموش در برابر دموکرات ایالت داگ جونز در ماه نوامبر.

آن را تعجب آور از دست دادن جلسات هر چند از آن است که یک یک. او به صندلی خود را در مجلس سنا به تبدیل شدن به رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دادستان و او خود را از دست داد فرصت بزرگ برای بازگشت به دلیل یک بانی خیر هم در برابر او. مغلوب ساختن پیشی جستن با شوق و ذوق تایید Tuberville در حالی که وحشیانه و بارها و بارها محکوم کردند.

تبلیغات:

وجود دارد هیچ دلیلی برای احساس همدردی برای جلسات. او مصر نژادپرستانه که عاشق تهمت ضد مهاجر تعصب تا این حد که او اولین سناتور به تایید او به عنوان یک کاندیدای ریاست جمهوری. او یکی از معماران برجسته از خانواده جدایی سیاست است که پاره از هم جدا کودکان مهاجر از پدر و مادر خود را تحمیل درد و رنج بی حد و حصر و ایجاد شده پایدار شوند.

اما ملی خود را تحقیر باید یک هشدار برای بقیه از ما. آن را دوست دارم یا نه تهمت است و در تمام احتمال باقی می ماند رئیس جمهور حداقل تا ژانویه 2021. و درمان خود را از جلسات می تواند presage درمان خود را از این کشور — به خصوص اگر او از دست می دهد و دوباره در انتخابات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

جلسات واقعا آیا عشق مغلوب ساختن پیشی جستن. او دوست داشت مغلوب ساختن پیشی جستن به اندازه کافی به حمایت از او در اوایل مسابقه زمانی که بسیاری هنوز فکر می کردم او به مقصد به شکست است. تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن رفته در شعله های آتش جلسات شده اند دیده می شود به عنوان آسان خوانده شده را علامت.

تبلیغات:

او در زمان خطر هر چند به دلیل جلسات واقعا اعتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن. به اعتقاد او در ضد مهاجر پیام را به سختی پنهان نژادی animus. او می خواست برای کمک به تهمت تصویب است که چشم انداز آن را تبدیل به قانون است.

در عین حال با وجود تعهد خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن او محدودیت. هنگامی که در اوایل مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری روسیه بررسی شروع به آمدن به مشاهده جلسات چیزی به آن را متوقف کند. بدتر از آن در مغلوب ساختن پیشی جستن چشم او recused خود را از این مورد به عنوان اخلاق مقررات دیکته او باید. او حاضر بارها و بارها به دخالت در این تحقیقات با وجود تهمت را درخواست. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز او را بخشید برای این دیدن این اساسی خیانت حتی اگر جلسات بود و فقط به پیروی از قانون و وجدان خود را در این زمینه — یکی از چند زینت های صرفه جویی در در غیر این صورت نفرت انگیز و حرفه ای. مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت او را اخراج در چه تنها می تواند به عنوان یک عمل انسداد عدالت و مقابله به مثل.

جلسات بود کاملا تحقیر و او تنها به بندگی خود را بیشتر از زمانی که او برای قدیمی خود را بسازید. با وجود تهمت را ثابت سوء استفاده او متعهد به خدمت رئیس جمهور را در مجلس سنا. خواه رای دهندگان به نظر می رسید نمی خرید آن است. آنها در زمان تهمت کلمه چه خوب بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از جلسات’ اعتراضات.

تبلیغات:

بنابراین برای بار دوم مغلوب ساختن پیشی جستن به تخریب و تحقیر جلسات مردی که از همه ظواهر واقعا او را دوست داشتم و می خواستم به خدمت خود را به پایان می رسد. و این بار آن را در مورد کشتی کنترل از دشوارترین بررسی آن قطعا نیست در مورد سیاست تفاوت. جلسات احتمالا می شده اند وفادار متحد در سنا اگر او تا به حال شانس به اطراف برای یک ثانیه مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است. تهمت دستکاری جلسات زیرا او احساس جلسات بود به اندازه کافی وفادار زمانی که او به آن نیاز. آن را یک عمل vindictiveness و با وجود. آن را نیز عمدا یا نه, یک هشدار برای هر شخص دیگری که نمی وفادار است.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به انتخابات ماه نوامبر. در حال حاضر تهمت است که به شدت مورد علاقه را از دست بدهد. او ممکن است جلو خیره کننده ناراحت و خراش با یک کالج انتخاباتی پیروزی یک بار دیگر اما در حال حاضر آن را به یک longshot. به احتمال زیاد بایدن خواهد بود که در کنار رئیس جمهور آمریکا است.

تبلیغات:

پس چه اتفاقی می افتد اگر تهمت از دست می دهد? شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است سعی کنید به مسابقه نتیجه و یا پرتاب انتخابات به شک. کسانی که فرصت واقعی هستند که ما باید عمیقا نگران.

اما این تلاش ها ممکن است شکست بخورند و یا از دست دادن ممکن است تعیین کننده به اندازه کافی است که مغلوب ساختن پیشی جستن حتی نمی سعی کنید به آن را انکار کند. پس از آن چه ؟ این زمانی است که ما ممکن است متوجه چقدر بد آن این است که یک رئیس جمهور که revels در وجود و مقابله به مثل. یک مرد با قدرت از ریاست جمهوری و همه که مستلزم برگزار خواهد شد خود را برای یکی دیگر از دو ماه و نیم پس از از دست دادن. او احساس خیانت به مردم آمریکا و او را دیگر باید خیلی انگیزه ما را در خود زینت های خوب. ما باید به فکر سخت در مورد او چگونه می تواند محدود در آن زمان و آنچه که او ممکن است سعی کنید به انجام دقیق و انتقام خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>