جف جلسات سیاسی حرفه ای است که بیش از


Jeff Sessions leaves after voting in the Alabama Republican primary runoff for the U.S. Senate at the Volunteers of America Southeast Chapter on July 14, 2020 in Mobile, Alabama.
جف جلسات برگ پس از رای گیری در آلاباما جمهوری خواه اولیه انتخابات برای آمریکا در داوطلبان آمریکا و جنوب شرقی فصل در 14 ژوئیه سال 2020 در موبایل, Alabama.
مایکل DeMocker/گتی ایماژ

دادستان کل سابق جف جلسه که نماینده آلاباما در سنای آمریکا برای 22 سال نمی خواهد بازگشت به صندلی. او از دست داده رواناب جمهوریخواهان سنا نامزدی در سه شنبه شب به سابق Auburn مربی تیم فوتبال تامی Tuberville در یک فوران چاه نفت. Tuberville را در به صورت دموکراتیک بهداشت ، داگ جونز در ماه نوامبر. جلسات را به هیچ جا. فعالیت سیاسی خود را بیش از دلیل رئیس جمهور تهمت خواهد بود برای همیشه در او دیوانه برای recusing خود را از, و نه پوشش تا روسیه تحقیقات در سال 2017.

جلسات ” بازگشت پیشنهاد دردناک بود به دیده بان از بیانیه افتتاحیه. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن humiliated جلسات تقریبا روزانه در حالی که او دادستان کل و سپس اخراج او صبح روز بعد از 2018 انتخابات میان دوره ای جلسات معرفی خود به عنوان یک کاندیدای سنا با fulsome ستایش از رئیس جمهور و دستور کار خود و تکرار و وفاداری خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگهداری می شود بسته دهان او از طریق باز کردن دور اولیه به رسمیت شناختن است که اولویت اول بود اطمینان حاصل کرد که بازار ممنوع حامی Roy Moore را ندارد آن را به رواناب. به عنوان به زودی به عنوان مسابقه به رهبری به یک رواناب بین Tuberville و جلسات رئیس جمهور تایید Tuberville و توییتی biliously علیه سابق خود را بالا حقوقی رسمی است که اولین سناتور را تایید و او را در سال 2016. جلسات در نهایت شروع به دفاع از افتخار خود را در برابر رئیس جمهور گهگاه در ماه مه. مهم نبود. Tuberville شد تا حدود 20 امتیاز زمانی که انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد و برنده در حدود 20 امتیاز.

و بود که در مورد کل کمپین واقعا. Tuberville تبلیغات زد در مورد چگونه تهمت نمی مانند جلسات; جلسات زد تبلیغات تماس Tuberville نه واقعی محافظه کار است. داشتن یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم در مورد هر یک از دیگر و مروت بودند متقابلا بازیگران. Tuberville استدلال را برنده شد. Tuberville حاضر به بحث و استراتژی خود را از در حال اجرا ساعت سرب کار می کرد.

جلسات رفت و از اوایل برجسته تهمت خودی به یک باارزش اشکال برای مغلوب ساختن پیشی جستن به اسکواش زیرا او هرگز در روی شوخی است. او فکر کرد که تمام تهمت چیزی که در مورد سیاست. در مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات دیدم یک کشتی برای جناح راست پوپولیستی نمایش که تا به حال ساخته شده او را یک حاشیه بازیگر در درون جمهوری خواه مجلس سنا کنفرانس یعنی مخالفت با مهاجرت از همه رقم. جلسات فکر تهمت مراقبت—واقعا مراقبت—در مورد این چیزها. در عوض او با استفاده از آنها را برای به دست آوردن قدرت و قرار دادن جلسات مسئول در وزارت دادگستری در درجه اول به سپر او را از تهدید به آن قدرت. اگر جلسات می خواستم برای از بین بردن IF در حالی که او در عدالت ؟ خوب بله حتما. اما پس از واگذاری داوطلبانه قدرت خود را برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن از FBI بررسی است. جلسات کردم کار رویایی خود را چرا که او وفادار به تهمت و پس از آن از دست رفته کار حرفه ای, و کرامت چون برای یک لحظه او عمل کرده و با توجه به فدرال اخلاق. بدون نیاز به یک خاطره یا جف. هر کس آن را دیدم.

در جای دیگر سه شنبه شب در گراند بازی شطرنج است که سیاست آمریکا: ایران دموکراتیک استقرار (بو! HISS!) آماده است برای اجرای جدول این چرخه چوپانی هر نامزد می خواست آن را در رقابتی متحده از طریق مربوطه شرکت کنند ، سارا Gideon موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات را برای آمریکا در ایالت مین و چهره سناتور. سوزان کالینز در ماه نوامبر. M. J. Hegar است که منجر رویس غرب تگزاس دموکرات سنا نامزدی و می سن. John Cornyn در ماه نوامبر. سابق West Wing, دکتر, Ronny “Candyman” جانسون آماده است برای پیروزی اوباما در انتخابات برای یک تگزاس خانه صندلی و قدیمی ما رفیق پیت جلسه—بدون ارتباط به رنجور جف—در مسیر بازگشت به کنگره از یک محافظه کار تگزاس منطقه از حومه منطقه دالاس که در آن او خود را از دست داده 2018 انتخاب مجدد پیشنهاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>