جفری Esptein کاردانی Ghislaine ماکسول به اتهام توطئه برای جلب افراد زیر سن قانونی

Ghislaine ماکسول های دیرین کاردانی از اواخر متهم و بازداشت قاچاقچیان جفری اپستین است که به اتهام “توطئه برای جلب افراد زیر سن قانونی” برای سفر و شرکت در “غیر قانونی اعمال جنسی” با توجه به تازگی unsealed کیفرخواست.

کیفرخواست به طور خاص ادعا می کند که ماکسول “به کمک تسهیل و کمک به جفری اپستین سوء استفاده از جزئی دختران, در میان چیزهای دیگر کمک اپستاین به استخدام و داماد و در نهایت سوء استفاده از قربانیان است.”

تبلیغات:

ماکسول و اپستاین هر دو می دانستند که “برخی از قربانیان” در سن زیر 18 سال در زمان خود سوء استفاده و جفت آزار دختران جوان 14 ساله, کیفرخواست ادعا می کند.

کیفرخواست نیز به اتهام ماکسول با دروغ و ادعا می کند که او “بارها و بارها دروغ گفته زمانی که سوال در مورد رفتار او از جمله در رابطه با برخی از جزئی قربانیان” هنگامی که او تحت سوگند شهادت چهار سال پیش.

ماکسول دستگیر شده بود توسط ماموران اف بی آی در صبح روز پنجشنبه و او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه بعد در روز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>