Jenny Slate خروجی “دهان بزرگ”: “شخصیت های سیاه باید توسط مردم سیاه و سفید”

Jenny Slate خروج است نقش خود را به عنوان خانم (تصویر بالا) در Netflix بکشد نشان می دهد “دهان بزرگ” با توجه به شخصیت بودن او در حالی که تخته سنگ سفید است.

“در آغاز نشان می دهد من با استدلال خودم بود که آن حضرت برای من به بازی ‘خانم’ از آنجا که مادر او یهودی است و رنگ سفید به عنوان من” تخته نوشت: در Instagram. اما ‘خانم’ نیز سیاه و سیاه شخصیت در انیمیشن نشان می دهد باید توسط مردم سیاه و سفید.”

تبلیغات:

بیشتر بخوانید از انواع: Chris d’elia کاهش CAA پس از اتهامات سوء رفتار جنسی

تخته سنگ رفت تا اذعان کرد که با به تصویر کشیدن دختر خانم او را “درگیر شدن در یک عمل پاک کردن از مردم است.” “پایان دادن من تجسم از ‘Missy’ است که یک گام در یک فرایند طولانی از کشف نژادپرستی در اعمال و رفتار من” او ادامه داد.

تخته سنگ را کامل بیانیه را می توان به عنوان خوانده شده زیر.

تبلیغات:

“دهان بزرگ” همکاری سازندگان Nick Kroll, اندرو گلدبرگ مارک لوین و Jennifer Flackett ارسال شده در بیانیه و همچنین حمایت از تخته سنگ را در تصمیم گیری. “ما صمیمانه عذرخواهی و پشیمانی اصلی ما تصمیم به بازیگران یک بازیگر به صدای یک سیاه و سفید،”

بیشتر بخوانید از انواع: HBO حداکثر بازیابی “بر باد رفته” با سلب مسئولیت گفت: فیلم “رد وحشت از برده داری”

سازندگان و سپس قول داد به نو طرح و نقش با بازیگر. “ما مشتاقانه منتظر بودن قادر به کشف خانم داستان با حتی بیشتر صحت در سال به آمده است:” آنها به این نتیجه رسیدند.

تبلیغات:

با توجه به یک فرد با دانش و تولید و تولید در حال حاضر پیچیده شده در فصل 4 به معنی دختر خانم خواهد بود ابراز شده توسط یک بازیگر جدید با شروع فصل 5.

بیشتر بخوانید از انواع: Disney Parks’ چلپ چلوپ کوه به حذف “ترانه های جنوب” مراجع

تبلیغات:

آن را در سال گذشته اعلام شد که Netflix تمدید کرده بود “دهان بزرگ” برای سه فصل است که نشان می دهد به شش فصل در کل. فصل 3 از نمایش پخش در ماه اکتبر. وجود دارد در حال حاضر یک برتر تاریخ تعیین شده برای فصل 4.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>