این یک لحظه نادر هنگامی که یک قدم بر روی فرش قرمز در لباس آنها را پوشیده ام قبل از. در اخیر مراسم جوایز تاریخ تنها چند روح شجاع انجام داده اند. در سال 2018 این عمل تا به حال یک لحظه: تیفانی Haddish را $4,000 الکساندر مک کوئین لباس شب شد او punchline در جوایز چرخه, Cate Blanchett, ستایش شد بازیافت 2014 آرمانی لباس شب همان سال و ریتا مورنو عینک 1962 اسکار لباس برای جوایز اسکار.

در ماه ژانویه Joaquin Phoenix اعلام کرد که او را به پوشیدن تنها یک استلا مک کارتنی لباس رسمی در سال 2020 جوایز فرش قرمز برای ترویج پایدار مد. برای بذله گو star — یک جایزه مورد علاقه — این حرکت متناسب با دیگر جنبه های اخلاقی فلسفه; او صریح محیط زیست و حقوق حیوانات حامی.

فرش قرمز است به طور فزاینده تبدیل شدن به مکانی برای مشهور را پررنگ سیاسی (اگر نه نمایشی) اظهارات به نفع علل مانند تغییر آب و هوا و من بیش از حد. از آنجا که آن را در سال 2020 ضرورت قریب الوقوع بحران آب و نه فرار هالیوود است. مشاهیر پیشگام جمع آوری اعانه و تاسیس موسسات خیریه برای علت (در شما به دنبال لئوناردو دی کاپریو) اما نسبتا تعداد کمی کاهش در جوایز جدید لباس.

ققنوس تصمیم باعث می شود بیانیه ای در مورد زباله در دنیای مد و در فصل جوایز بسیاری از فرش قرمز, اما آن را نیز برجسته بی دست و پا واقعیت در مورد انتظارات زن و مرد ستاره در هالیوود; یعنی آیا بسیاری از مردم حتی متوجه است که این مردان بودند چیدن جدید tuxes برای هر نشان می دهد ؟ و اگر نه آیا که فروختن پیام خود را?

پاسخ استلا مک کارتنی صدای جیر جیر در مورد ققنوس را انتخاب هستند نه آنچه که ممکن است تماس حمایتی: او ادعا می کنند که او یک “برنده” ملاقات با پاسخ اعم از طعنه آمیز “چقدر شجاع!” به یک اندازه و تلنگر یادآوری است که آتش نشانان و خیریه کارگران وجود داشته باشد.

به عنوان یک فرد عادی که جوایز نشان می دهد آن را برای من تعجب آور بود که بازیگران مرد ندارد و فقط یک یا دو tuxes چرخش آنها در طول فصل. این به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته عقیده است که — به غیر از بیلی پورتر — مردان فرش قرمز لباس سبک نگارش محدودتر در مقایسه با زنان است. ققنوس و 2020 دوباره پوشیدنی ‘fit یک بازی ساده و کلاسیک به خوبی طراحی شده سیاه توکس صدر با پاپیون. مد عاقلانه نیست فرش قرمز برجسته اما آن را متناسب با تاریخ خود را از فرش قرمز به نظر می رسد (عمدتا: بیشتر سیاه tuxes).

Joaquin Phoenix in 2006.
خواکین فونیکس در سال 2006 جایزه اسکار زمانی که او نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد در نقش اصلی برای راه رفتن خط.
تونی بارسون/WireImage

که یک چیز عجیب و غریب در مورد فرش قرمز مد: این لباس در نظر گرفته شده بود و یک بار پوشیده شده توسط مشاهیر آیا آنها بسیار گران قیمت و یا زمان مصرف و یا حتی کاملا فراموش شدنی. در درون این سیستم فونیکس واقعا برخلاف وضع موجود.

آن ممکن است مشکل تر برای یک بازیگر به تکرار یک شب با توجه به ملا Luckett یک رسانه مورخ در دانشگاه نیویورک. با مدرن فرش قرمز لباس بسیاری از مشخصات بالا مشهور هستند در هوی و هوس خود را سبک مدیریت, شرکت ها, مد, خانه های آنها تحت قرارداد.

“با پایان استودیو سیستم در 1960s, بازیگران و هنرپیشه های زن آزاد شد عوامل امضای قرارداد با استعداد سازمان که پس از همکاری آنها با سبک و طراحان برای کمک به تبلیغات” Luckett به من گفت. برجسته هنرپیشه های زن می تواند محدود از تکرار یک لباس با توجه به تبلیغاتی قرارداد با طراحان او اضافه شده است. آنها همچنین به احتمال زیاد در معرض شدیدتر مد موشکافی از مرد خود همسالان.

“فرش قرمز حول محور مد خیلی بیشتر از فیلم” Luckett گفت. “حتی با بسیار محبوب نر ستاره مانند ققنوس Timothee Chalamet یا Jared Leto آنها داده می شود به مراتب کمتر توجه [مطبوعات] نسبت به همتایان زن.”

تلویزیون و اخیرا رسانه های اجتماعی تبدیل شده روی فرش قرمز را در یک منظره که در آن افراد مشهور’ ظاهر گاهی مهم تر از فیلم های خود Luckett گفت. “این ایده از پوشیدن همان لباس را چند بار دشوار است, به خصوص اگر یک ستاره است که قرارداد با یک طراح برای ترویج کار خود را در طول آن سال,” او اضافه شده است. بازیگران و خود را در یک ظاهر طراحی شده تیم نیاز به تبلیغات و فرش قرمز است که اغلب ساده ترین راه برای دریافت آن توجه دارد.

ققنوس, با این حال, به دست آورد توجه ترویج این باعث می شود او به مراقبت در مورد این جوایز چرخه. این بازیگر سخنرانی برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک تصویر متحرک درام در گلدن گلوب قرار دادن همکار خود را مشاهیر و جت های خصوصی در کانون توجه او به تازگی شرکت کردند — و حتی دستگیر شدند — در اعتراض تغییرات آب و هوایی. به گزارش هالیوود, ققنوس مسئول گیاهی منوها debuting در چندین جایزه را نشان می دهد. به طور مشابه مک کارتنی این بازیگر همکاری, طراح, دارای سابقه کار با طراحی پایدار انتخاب — نه با استفاده از پوست حیوانات بازیافت منسوجات و تا حدودی شفاف با شرکت در تلاش های پایداری. به عنوان Luckett توضیح میدهد: “این تصمیم متناسب کاملا با هر دو مارک های خود را.”

مفهوم پایداری بر روی فرش قرمز جدید نیست. برخی از مشاهیر Met Gala در سال گذشته شرکت کرده اند در فرش سبز چالش با پوشیدن پایدار منابع کالا یا rewearing لوازم جانبی خاص. عمل هنوز هم در تو رفتگی در دیوار در میان مشهور ترین اگرچه هالیوود سبک در حال تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از مردم دوستدار احساسات, Cate Blanchett, سبک گفته خبرنگار هالیوود در سال 2018 است. “ما نیاز به بدست آوردن کلمه را به خلاص شدن از شر این مسخره تصور که لباس نمی توان دو بار” او گفت:.

در حال حاضر, Joaquin Phoenix به نظر می رسد تنها محبوب ساز و برگ-تکرار در سال 2020 فرش قرمز. مگر در مواردی که شما تعداد دفعات مشاهده روی فرش قرمز خود را در گلدن گلوب که هالیوود مطبوعات خارجی ارتباط می خواهد به استفاده از دوباره.

ثبت نام برای کالا’ عضویت در خبرنامه. در هفته دو بار ما برای شما ارسال محصولات بهترین داستان های کاوش در آنچه ما خرید چرا ما آن را خرید و به همین دلیل آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی