فهرست فرصت های شغلی را 7 درصد در این سال است. آن را احتمالا رفتن به راه بدتر است.

به عنوان کسب و کار در سراسر کشور نزدیک به دلیل برای دولت مقرر آهسته کسب و کار و یا داوطلبانه اقدامات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus بسیاری از آمریکایی ها در حال پیدا کردن خود را از کار. هنگامی که این است که بیش از همه آنها ممکن است پیدا کردن خود را شکار کار در یک کاملا متفاوت اقتصاد است. اطلاعات جدید در مورد آن بخش استخدام و یا نه در حال حاضر سیگنالینگ یک شیفت.

اوایل تعداد مدعیان بیکاری سر به فلک کشید در این ماه در سراسر کشور و بیشتر قطعا به دنبال خواهد داشت. حدود 37 میلیون شغل می تواند از دست رفته در کوتاه مدت با توجه به ما بخش خصوصی کار شاخص کيفيت پروژه از دانشگاه کرنل مدرسه حقوق, در میان دیگران. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در مشاغل پایین دستمزد و متمرکز در بخش های مانند مواد غذایی, خدمات, خرده فروشی, و پشتیبانی و خدمات اقامت.

البته ما هنوز در مراحل اولیه بیماری همه گیر کوروناویروس در ما و ما را تنها می دانم که درست و کامل میزان, اقتصادی, قتل عام در نگاه به گذشته. اما داده های جدید ریختن در هر روز است ساخت این وضعیت نگاه خوب است.

فهرست فرصت های شغلی در واقع بزرگترین استخدام پلت فرم ترافیک در آمریکا در حال حاضر کاهش یافته است 7 درصد بین 1 ژانویه و مارس 14 سال جاری و مدت مشابه در سال 2019. شما می توانید از این نمودار مقایسه با ما پست شغل در واقع در میزبانی 2018 2019 و 2020 چگونه شدید سقوط در موارد بود که در این سال:

در واقع داده نمی بازگشت به رکود اقتصادی گذشته به مقایسه.

در حالی که موارد کار به تنهایی می توانم بگویم که کل داستان از اشتغال در اقتصاد آنها یک پروکسی خوب برای چشم انداز شغلی و اغلب کاهش در پست شغل پیش می آید اقدامات شدید مانند اخراج که در حال حاضر دیده می شود در شاخص ها مانند نرخ بیکاری.

“ارسال یک شغل است که رو به جلو نگاه اجمالی از مديران حس کسب و کار چشم انداز” علامت Muro, یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز شهری سیاست برنامه گفت Recode. “این رأی عدم اعتماد به نفس.”

او اضافه کرد که همه چیز را به احتمال بسیار بدتر از بازار کار آمریکا.

“این داده ها را پوشش می دهد یک دوره که در آن دور طوفان آمد نزدیک تر و شروع به پاکت لبه از شهر,” او گفت:. “بسیار بیشتر سقوط از موارد به احتمال زیاد خواهد شد را دنبال کنید.”

در واقع اقدامات برای مبارزه با گسترش Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus شدت در روزهای پس از 14 مارس ، کالیفرنیا پرجمعیت ترین کشور دولت دستور داد تمام 40 میلیون نفر به ماندن در خانه ابتدا در مارس 19. سه روز بعد دستور مشابه به اثر رفت برای نیویورک با جمعیت حدود 20 میلیون نفر است. متعدد دیگر شهرها و ایالات متحده صادر کرده اند خود را پناهگاه در محل عزل دستورالعمل حذف. نتیجه این شده است خیابان های خالی و خالی کسب و کار هستند که بسیاری از آنها بدون شک تعمق اخراج به جای استخدام های جدید.

در کشورهایی مانند ایتالیا و انگلستان که در آن ویروس منتشر شده است برای دیگر درصد است که پست کاهش یافته است در بالا ، ایتالیا را پست کاهش یافته است 18.2 درصد و ایرلند با 17.7 درصد و استرالیا با 15 درصد و انگلستان با 14.8 درصد با توجه به واقع است که حدود 25 میلیون پست شغل در سطح جهان است.

بالاتر تعداد لیست در برخی از کشورهای دیگر با توجه به Jed Kolko اقتصاددان ارشد در واقع استخدام آزمایشگاه “نشان دهنده پیشرفت ویروس, ماهیت دولت در سیاستهای مالی و پولی و پاسخ و همچنین طبیعت مستند پناهگاه در محل و سایر قوانین که محدود کردن و یا متوقف کردن فعالیت های اقتصادی است.” او انتظار دارد که ما به زودی می تواند در یک وضعیت مشابه است.

در کل اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر گرفته شده قابل توجه ، در اوایل این ماه شاخص Dow Jones Industrial Average) یک اندازه گیری از عمده سهام شرکت عملکرد و سلامت اقتصاد در بزرگ آن دیدم بدترین روزانه قطره از سال 1987. پس از طولانی ترین دوره توسعه بازار در تاریخ کارشناسان بر این باورند که اقتصاد جهانی است که رهبری برای یک رکود است.

در حالی که رستوران تعطیل باید ویران غذا-سرویس صنعت به عنوان محدود پرواز و مشاوره های مسافرتی باید کوبیده هواپیمایی و مسافرتی صنایع وجود دارد چند لکه های روشن از اشتغال است. مراقبت های بهداشتی و بارگیری و مشاغل در انبارها رشد کرده اند در این سال با توجه به واقع داده است. آمازون برای یک استخدام 100,000 انبار جدید کارگران برای دیدار با این تقاضا است.

در دراز مدت نتیجه می تواند به معنای تغییر در ترکیب ما شغل به عنوان کسانی که نمی توانند کار کنند در یک رشته را که در آن شغل آنها در دسترس است. که به احتمال زیاد به معنی حرکت از گردشگری و مهمان نوازی و یا هنر و سرگرمی به شغل مانند در حال بارگذاری و یا مراقبت های بهداشتی بسته به فرد مجموعه ای از مهارت های.

با توجه به اینکه موارد کار به طور کلی در ایالات متحده در حال پایین 7 درصد افزایش مراقبت های بهداشتی و بارگیری و شغل است به اندازه کافی برای جبران ضرر و زیان در جای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>