جو بایدن نمی تواند “التیام” در این کشور با چیدن مناسب همسر در حال اجرا


Klobuchar seated with her hands clasped under her chin.

Ctq در طول یک جلسه در مورد افسران پلیس,’ استفاده از زور در کاپیتول هیل در ژوئن 16.

تام ویلیامز/CQ رول تماس Inc. via Getty Images/استخر

هفته گذشته در ایالت مینه سوتا ctq گفت: در MSNBC که او گفت: presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن او نمی تواند به عنوان یک پتانسیل همسر در حال اجرا. Klobuchar گذشته به عنوان یک مهاجم دادستان در مینیاپولیس می توانست او را یک بحث انتخاب برای نقش در پی جورج فلوید را کشته و او نظرات به MSNBC اشاره مورب که واقعیت سیاسی:

پس از آنچه که من دیده ام در دولت, آنچه که من دیده ام در سراسر کشور این است که یک لحظه تاریخی و آمریکا باید دست گرفتن در این لحظه. من واقعا معتقدم که من در واقع به گفته معاون رئیس جمهور شب گذشته هنگامی که من به نام او که من فکر می کنم این است که یک لحظه به قرار دادن یک زن از رنگ که بلیط. وجود دارد بسیاری از فوق العاده واجد شرایط زنان, اما اگر شما می خواهید برای درمان این کشور در حال حاضر, حزب, بله, اما ملت ما این است که مطمئن شوید که یک جهنم از یک راه برای انجام آن است.

Klobuchar است و نه تنها سیاستمداری است که در واکنش به سراسر کشور Black Lives Matter تظاهرات نشان می دهد که بایدن (که قبلا گفت که او می خواهد یک زن به نامزد معاونت) باید انتخاب کنید یک nonwhite همسر در حال اجرا. او اعتقاد به این که انجام این کار خواهد بود “التیام این ملت” هر چند نشان می دهد که او داده نشده است توجه زیادی به تظاهرات’ ماده است.

از معترضان خواسته های متفاوت, شهر, شهرستان, اما آنها به اشتراک گذاری چند تم. بیشتر به طور مستقیم راهپیمایان خواستار محاکمه از افسران پلیس که به کشته شدن فلوید در مینیاپولیس; Breonna تیلور در لوئیزویل کنتاکی; و Rayshard بروکس در آتلانتا و برای اقدام علیه افسران ایم که تبدیل به خشونت در غیر این صورت تظاهرات صلح آمیز است. در سطح سیاست وجود دارد هل برای ادارات پلیس به محلول و/یا برای بخش های بزرگی از بودجه خود را برای منحرف شود به خدمات اجتماعی. فعالان قانونگذاران و نویسندگان را نیز مطرح اتصالات بین فلوید مرگ و سایر تظاهرات سیستمیک نژادپرستی— مسائل مانند مدرسه تبعیض مسکن تبعیض و نابرابری اقتصادی—که رفته اند unaddressed شده اند و یا خطاب نامناسبی برای چند دهه. تظاهرات و مبارزه برای حذف مجسمه ها و بناهای تاریخی که جشن سربازان و مقامات سیاسی از کنفدراسیون; در محل کار, سیاه کارکنان را تحت فشار مدیران به تنوع عمدتا سفید مدیریت سطوح.

روز دوشنبه مترقی رای گیری گروه داده ها برای پیشرفت منتشر شد نتایج یک نظرسنجی در مورد بایدن بالقوه در حال اجرا ميباشد. در میان nonwhite رای دهندگان با سن کمتر از 45 محبوب ترین بالقوه انتخاب شد و الیزابت وارن که شناخته شده است به صورت گسترده سیستم های پیشنهادی در نظر گرفته شده برای حمله به تمرکز ثروت و فرصت های اقتصادی در میان (عمدتا سفید) اعضای موجود در طبقه فوقانی. دیگر بالا دو انتخاب شدند کالیفرنیا سن. کامالا هریس و سابق گرجستان امور خارجه مجلس نمایندگان اقلیت رهبر استیسی آبرامز که شد در سراسر کشور شناخته شده برای او underdog 2018 سنا کمپین و کار مربوطه برای معکوس کردن این روند ملی به سمت محرومیت از nonwhite رای دهندگان.* به عنوان پری بیکن می نویسد: در megyn kelly سه شنبه وارن برجستگی در کنار هریس و آبرامز در این نظرسنجی و دیگران نشان می دهد که مشابه نتایج نشان می دهد که nonwhite رای دهندگان—به خصوص جوان تر و پیشرفته تر از آنهایی هستند که به احتمال زیاد به شرکت در تظاهرات—با توجه به پتانسیل veep نامزد’ جهان بینی در علاوه بر این به هویت خود است. اما آن را نیز باید اشاره کرد که هیچ یک از این پتانسیل VP انتخاب وارن شامل حال پشتیبانی از بیش از یک سوم از پاسخ دهندگان. هیچ Black Lives Matter ناگهانی در پشت هر نامزد خاص. اعضای این جنبش را بیان بسیاری از اهداف اما هیچ یک از آنها گفته اند که نگرانی های خود را شروع و پایان با حزب دموکرات معاون ریاست جمهوری نامزد روند.

به عنوان مؤتلفه مجسمه سوال نشان می دهد که بسیاری از معترضان نگران هستند, عمیقا و به نقطه از قرار دادن خود ایمنی در معرض خطر با امور نمایندگی نمادین. اما تنها نیاز به خواندن اخبار به می دانم که آنها نه تنها درخواست نمادین اذعان کرد. آنها درخواست نمادها و ماده از کشور خود را به تبدیل می شود به منظور اصلاح بی عدالتی ایجاد شده توسط نژادپرستی. آنها درخواست سیاستمداران دموکرات نه به معمولی آشکار اعتقاد به این که یک حرکت از شمول خواهد بود کافی برای “heal” ایالات متحده است.

اصلاح 23 ژوئن 2020: این قطعه در اصل اشتباه استیسی آبرامز’ نام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>