جو بایدن را رد می کند تارا Reade تجاوز جنسی اتهامات: “این هرگز اتفاق افتاده است”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن عموم اتهامات را رد کرده است که او sexually assaulted سابق سنا مشاور تارا Reade گفت: آنها “هرگز اتفاق افتاده است” در اولین مصاحبه تلویزیونی با MSNBC را “صبح جو.”

“نه این درست نیست ،” presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: شرکت میزبان میکا برژینسکی. “من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است — و آن را نداشت.”

تبلیغات:

“من به یاد داشته باشید هر نوع شکایت او ممکن است را ساخته اند” بایدن اضافه شده است. “این 27 سال پیش و من به یاد داشته باشید. و نه هر کس دیگری که من اطلاع دارم.”

بایدن گفت که او نمی رسیده به Reade شخصا در مورد اتهامات که roiled مبارزات انتخاباتی خود برای کاخ سفید است.

“این 27 سال پیش,” او گفت:. “این هرگز اتفاق افتاده است . . . آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

تبلیغات:

قبل از مصاحبه بایدن به نام برای آرشیو ملی برای شناسایی “هر رکورد از شکایت او مدعی او ثبت و در دسترس را به مطبوعات هر گونه سند” در یک رسانه پست.

“آیا شما اعتماد به نفس وجود دارد هیچ چیز؟” برژینسکی پرسید.

“من مطمئن هستم هیچ چیز وجود دارد. هیچ کس تا کنون آن را به توجه من,” او گفت:. “هیچ کس آگاه است از هر گونه شکایت. من نگران هستم در مورد آن در تمام. اگر وجود دارد یک شکایت که در آن خواهد بود . . . هیچ کس آن را تا آنجا که من آگاه هستم.”

تبلیغات:

برژینسکی اشاره کرد که بایدن گفت که “زنان باید باور” در سنا تایید جلسات دیپلم دیوان عدالت برت Kavanaugh.

“از همان ابتدا به من گفت: “زنان مؤمن” به معنای در نظر گرفتن این زن ادعا می کنند به طور جدی هنگامی که او جلو آمد و سپس بررسی آن,” او گفت:. “درست است که در این مورد به عنوان به خوبی. زنان حق دارند شنیده می شود . . . در پایان این حقیقت است که چه چیزی مهم است. و در این مورد ادعا نادرست است.”

تبلیغات:

بایدن انکار کرد که وجود تناقض بین موضع خود را در اتهامات علیه Kavanaugh و کسانی که در برابر او.

“من پیشنهاد نمی کنم او تا به حال حق ندارد به جلو آمده,” او گفت:. “آن را باید مورد بررسی قرار گرفت . . . اگر این مورد ساخته شده است و سپس باید آن را باور. اما تنها حقیقت مهم است. من مبارزه من تمام زندگی خود را برای تغییر فرهنگ در سراسر تجاوز جنسی.”

بایدن همچنین انکار کرد که او تا به حال یک زن نشانه non-disclosure agreement.

تبلیغات:

برژینسکی به استناد یک گزارش که دسترسی به بایدن را بررسی سوابق تغییر در کسب و کار خودی. “چرا تلاش برای شفافیت کامل؟”

“این [دانشگاه دلاور] گفت: آن را به آنها را در زمان برای رفتن از طریق تمام جعبه” او پاسخ داد. “اما نگاه یک رکورد مانند این می تواند تنها در یک مکان. من archives نیست فایل های پرسنل . . . در صورتی که سند وجود آنها وجود داشته باشد در آرشیو ملی.”

برژینسکی بارها و بارها فشرده بایدن در پرونده.

تبلیغات:

“اول از همه, اجازه دهید به این راست: هیچ پرسنل اسناد و مدارک. شما نمی تواند انجام دهد که” بایدن اصرار داشت. “آنها به اسناد خصوصی. آنها نمی قرار دادن در عمومی. آنها بخشی از رکورد های عمومی . . . یک مکان وجود دارد او می تواند شکایت و تمام سوابق از آن در بایگانی و آنها کنترل شده توسط سنا.”

بایدن بعد از آن گفت: این اسناد می تواند “خارج از چارچوب” چرا که آنها شامل “محرمانه” اسناد و مدارک. اما او افزود که وجود دارد هیچ “پرسنل سوابق.”

“چرا شما فکر می کنید او را به انجام این کار؟” برژینسکی پرسید.

“من قصد ندارم به سوال او انگیزه . . . من نمی دانم چرا او گفت این می شود.” “من درک نمی کنم . . . من قصد ندارم به او حمله کند.”

تبلیغات:

“این هرگز اتفاق افتاده است” بایدن تصریح کرد: در پایان این مصاحبه. “من نمی دانم چه انگیزه است من نمی دانم چه چیزی در پشت آن حتی اما آن را بی ربط است . . . من قصد ندارم به او انگیزه.”

بایدن در پاسخ به این اتهامات در میان معترضان برای عموم نیست پرداختن به آنها. مبارزات انتخاباتی خود خبر از صحبت کردن در نقاط اصرار حامیان به انکار اتهامات با استناد به گزارش نیویورک تایمز. سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز, طولانی شایعه شده بود در لیست کوتاه برای تبدیل شدن به بایدن را در حال اجرا همسر ذکر شده در این مقاله در یک مصاحبه در سی ان ان در اوایل این هفته. نیویورک تایمز را رد کرد و ادعا می کند که گزارش خود را مصمم به حمله به “اتفاق رخ نداد.”

Reade, که به طور خلاصه به کار کرد بایدن زمانی که او یک سناتور, اولین جلو آمد در میان چند تن دیگر که متهم بایدن از نامناسب لمس کردن یا بوسیدن در سال گذشته است. او گفت: یک محلی, نوادا, شهرستان, روزنامه که بایدن “خواهد مرا لمس بر روی شانه و یا نگه داشتن دست خود را بر شانه من در حال اجرا انگشت اشاره خود را تا گردن در طول یک جلسه.” او اشاره نمی کند اتهام حمله که در آن زمان.

او ادعا در یک پادکست مصاحبه در اوایل این سال است که بایدن تحت فشار قرار دادند تا او را در برابر دیوار و دیجیتالی نفوذ او در طول یک برخورد در سال 1993 سالن آماندا Marcotte گزارش شده است. Reade بعد تکرار اتهامات او را به تایمز واشنگتن پست و دیگر رسانه ها.

تبلیغات:

“Aw مرد من شنیده ام شما مرا دوست داشت” او ادعا کرد که بایدن گفت: او بعد از مقاومت است. او گفت که این سناتور سابق و سپس به او گفت: “شما هیچ چیز برای من” قبل از تکان دادن او را به شانه ها و اضافه کردن “تو خوب است. شما خوب هستید.”

Reade گفت که او قبلا شکایت در مورد راه بایدن به او نگاه کرد و او را لمس کرد قبل از اتهام حمله اما دریافت پاسخ. او گفت که او به طور ناگهانی حذف از کار مدیریت دفتر کارورزان پس از او شکایت. او ادعا کرد که او بعد از شکایت به سنا در مورد درمان او اما اشاره نمی کند اتهام حمله.

Reade برادر و دو نفر از دوستان گفت این بار که او به آنها گفت که در مورد این اتهامات پس از مدت کوتاهی به اتهام حمله به. Reade بعد گفت: رهگیری که مادر او به نام پس از آن-سی ان ان میزبان لری کینگ به دنبال مشاوره در مورد اتهام در سال 1993.

این بایدن مبارزات انتخاباتی بارها رد اتهامات.

تبلیغات:

“معاون رئیس جمهور بایدن اختصاص داده شده خود را در زندگی عمومی به تغییر فرهنگ و قوانین در سراسر خشونت علیه زنان است. او نویسنده و مبارزه برای عبور و با عبور نمود از برجسته خشونت علیه زنان عمل می کنند. او قویا معتقد است که زنان باید حق را شنیده و شنیده احترام” کیت Bedingfield بایدن ارتباطات مدیر در بیانیه ای گفت. “این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این اصلا اتفاق نمی افتد.”

چندین سابق مجلس سنا و مشاوران و گفت: بار است که آنها نمی تواند به یاد بیاورید Reade تا کنون ساخت این اتهام در آن زمان است.

“من مطلقا هیچ دانش یا حافظه از خانم Reade حسابداری از حوادث که در سمت چپ سوزاننده تصور در من به عنوان یک زن حرفه ای و به عنوان یک مدیر” ماریان بیکر بود که بایدن را به معاونت اجرایی برای نزدیک به دو دهه ،

ملیسا Lefko سابق کارکنان دستیار در بایدن دفتر گفت: کسب و کار خودی که “تا به حال شده است وجود دارد هر چیزی من می خواهم که در مورد آن شنیده.”

برخی از بایدن حامیان نیز مطرح شده سوال در مورد Reade حمایت سناتور. برنی ساندرز من-Vt., و نوشته های او را در مورد روسیه است.

“در طول چند ماه گذشته Reade شروع به شدت retweeting pro-ساندرز حساب و به طور منظم درگیر شدن با برجسته ساندرز حامیان. در این زمان بود که Reade شروع به تذکر علنی که چه اتفاقی افتاده است با بایدن بوده است به مراتب جدی تر از او 2019 داستان مفصل” سالن آماندا Marcotte گزارش شده در ماه گذشته. “بایدن هواداران و روزنامه نگاران مانند ادوارد اسحاق-Dovere اقیانوس اطلس تلاش برای بی اعتبار ساختن Reade توسط ذکر است که او در نوشته شده بود مقالات, ابراز محبت او برای ولادیمیر پوتین . . . در [a] 2018 پست در رسانه او نوشت: “رئیس جمهور پوتین می ترساند و نخبگان قدرت در امریکا به خاطر اینکه او یک دلسوز, مراقبت, رهبر رویایی.”

Reade ادعا کرد که او در نوشتن یک رمان در مورد روسیه در زمان و رد کرده است که اتهامات او را به حال چیزی برای انجام با او گرایش سیاسی. اتهامات او را به دست آورد کشش هنگامی که سابق که همسایه پشتیبانی بایدن و یک همکار سابق رفت و در رکورد به خودی کسب و کار به اثبات عناصر خود را ادعا می کند.

“من به یاد داشته باشید او گفت: در اینجا بود که این فرد که او مشغول به کار بود — و او بت او است. و او را از نوع او قرار داده تا در برابر یک دیوار, و او با قرار دادن دست خود را تا دامن او و او با قرار دادن انگشتان دست خود را در درون او. او احساس او حمله و او واقعا احساس نمی وجود دارد هر چیزی که او می تواند انجام دهد” فیلم آموزش LaCasse که در زندگی بعدی به Reade در اواسط-90s گفت: خروجی. “او گریه. او ناراحت شد و او در مورد آن صحبت بیشتر او شروع به گریه. من به یاد داشته باشید گفت که او نیاز به فایل گزارش پلیس.”

برخی از بایدن حامیان مانند بهداشت ، ctq, D -, Minn. گفت: اتهامات سزاوار بررسی شود. سناتور. کریستن جیلیبرند D-n. y. گفت: او راضی بود با رسانه ها “تحقیقات” از اتهامات و قول داد به “موضع معاون رئیس جمهور بایدن.”

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت که او “راضی” با بایدن پاسخ پنج شنبه روز قبل از معاون سابق رئیس جمهور خطاب ادعا می کند در دوربین.

“من احساس همدردی زیادی برای هر زنانی که جلو آوردن اتهام و من یک حامی قوی از #MeToo جنبش,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را ساخته شده کمک زیادی به کشور ما و من را حمایت جو بایدن. من راضی هستم با او چگونه است پاسخ داد. من او را می دانم. من افتخار می کنم به تایید او در روز دوشنبه — بسیار افتخار به حمایت از او و پس از من راضی است.”

پلوسی گفت که او “تحت تاثیر” است که افرادی که مشغول به کار بایدن در آن زمان گفت که آنها “کاملا شنیده ام هرگز یک ذره از اطلاعات در مورد این.”

“هیچ کس تا کنون مطرح ادعا یا هر کس دیگری به آنها بگویید در مورد این ادعا,” او اضافه شده است. “اما ما باید یک انتخابات مهم در دست است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>