جو بایدن را رد می کند تارا Reade حمله به اتهامات: “آنها درست نیست. این هرگز اتفاق افتاده است.”


In this screengrab from Joebiden.com, Democratic presidential candidate and former Vice President Joe Biden speaks during a Coronavirus Virtual Town Hall from his home on April 8, 2020 in Wilmington, Delaware.

در این screengrab از Joebiden.com دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک Coronavirus مجازی تاون هال از خانه خود را در 8 آوریل سال 2020 در ویلمینگتون ،

جزوه/گتی ایماژ

پس از هفته ها سکوت, سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به شدت اتهامات را رد کرده توسط یکی از دستیاران سابق که ادعا می کند او تجاوز جنسی او 27 سال پیش. “آنها درست نیست” این presumptive دموکراتیک 2020 نامزد گفت: در بیانیه ای در خود ندارد. “این هرگز اتفاق افتاده است.” بایدن منتشر شد یک بیانیه صبح روز جمعه قبل از رفتن MSNBC را صبح جو به بحث در مورد اتهامات توسط تارا Reade که اخذ شده است افزایش توجه در رسانه ها بیش از چند هفته گذشته.

در اواخر ماه مارس Reade که مشغول به کار به عنوان یک دستیار در مجلس سنای دفتر را متهم کرد که بایدن در مصاحبه ای از سنجاق او را در برابر یک دیوار در سال 1993 به دامن او و هل دادن انگشتان دست خود را در درون او. Reade که مشغول به کار در بایدن را از دسامبر سال 1992 به ماه اوت سال 1993 قبلا مفصل ادعای نامناسب لمس کردن ساخته شده است که او احساس ناراحت کننده اما او را متهم به تجاوز جنسی. برای هفته های فشار در حال رشد بوده است در سابق معاون رئیس جمهور برای رسیدگی به اتهامات به عنوان بایدن انتخاباتی تنها صادر انکار از معاون مدیر کمپین. سابق کارکنان نیز گفت: آنها را به یاد ندارد Reade همیشه بالا بردن هر گونه شکایت در مورد بایدن را انجام.

هنگامی که او در نهایت صحبت کردن جمعه بایدن ساخته شده و موقعیت خود را روشن. “نه این درست نیست. من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است” بایدن گفت: زمانی که خواسته در MSNBC در مورد اتهام. “و آن را نداشت. آن را هرگز اتفاق افتاده است.” در بیانیه بایدن با تاکید بر کار او انجام داده برای مبارزه با آزار و اذیت جنسی و گفت: “باید شنیده شود نه سکوت” زمانی که آنها گام به جلو است. اما در عین حال مهم است که به موضوع “داستان” به “پرس و جو مناسب و موشکافی,” او اضافه شده است. با ارسال نامهای به عهده “اخبار سازمان” به “valuate کامل و رشد رکورد از تناقضات” در Reade داستان. بایدن همچنین اشاره کرد که هر کسی که او را تکذیب کرد Reade همیشه مسائل مطرح شده با آنها اشاره کرد اما “وجود دارد روشن بخش مهمی از این داستان است که می تواند تایید شود.” که اشاره به Reade ادعای او شکایت با کنگره و از سوی بایدن به انتشار سوابق خود در مجلس سنا که در دانشگاه Delaware. بایدن گفت: کسانی که مقاله “آیا شامل پرسنل فایل” اما به نام مجلس سنا به درخواست آرشیو ملی به انتشار هر گونه سابقه ای از شکایت. “اگر تا کنون وجود دارد هر گونه شکایت ثبت خواهد شد وجود دارد,” او گفت:.

Reade اتهامات را به دست آورده اند زمین در هفته های اخیر به چند رسانه های خبری به صحبت یکی از دوستان که گفت: Reade به او گفت در مورد اتهام حمله در زمان. برادر او نیز تایید بخش هایی از حساب او اگر چه داستان خود را تکامل یافته به عنوان او برای اولین بار گفت واشنگتن پست که بایدن به حال نامناسب او را لمس گردن و شانه, اما روز بعد گفت که او به یاد می آورد خواهرش به او گفته بود بایدن قرار داده بود دست خود را “زیر لباس.” یک ویدیو نیز پدید آمده است که به نظر می رسد برای نشان دادن Reade را دعوت به سی ان ان Larry King Live در سال 1993 به بحث در مورد مشکلات دخترش تجربه کرده در حالی که کار برای یک “سناتور برجسته.” اخیرا سابق همسایه نیز جلو آمد به می گویند که Reade به او گفت در مورد اتهام حمله در اواسط 19990s. دیگران اما باید گفت که Reade مثبت صحبت کرد در مورد کار خود را در بایدن ،

در طول مصاحبه با MSNBC بایدن گفت که او “نه برای رفتن و سوال او انگیزه” و “نه قصد حمله به او را” اما برجسته است که “بسیاری از تناقضات است.” هنگامی که پرسیده شد چه چیزی او بگویید Reade او یک بار دیگر سوال مطرح شده از چه چیزی می تواند پشت سر او ادعا می کند. “من نمی دانم چه انگیزه او. من نمی دانم آنچه که در پشت هر یک از آن اما آن را بی ربط است,” او گفت:. “این هرگز اتفاق افتاده است. آن را هرگز اتفاق افتاده است،”

برای اطلاعات بیشتر در اتهام علیه بایدن گوش دادن به این هفته سیاسی Gabfest.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>