جو بایدن: “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من یا مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شما ain’t سیاه”

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن گفت: یک مجری رادیویی جمعه که “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،”

بایدن سعی کردم به برش های کوتاه ستیز مصاحبه در “باشگاه صبحانه” که در آن میزبان Charlamagne tha خدا فشرده او را در رکورد خود را در مسائل مربوط به نژاد و سیاه و سفید کاندیداهای زن در معاونت ریاست جمهوری کوتاه پس از گزارش که بایدن شد بررسی صلاحیت سناتور. ctq D-Minn.

تبلیغات:

“من نه تصدیق کسی که در نظر گرفته می شود اما من به شما تضمین وجود دارد چندگانه زنان در نظر گرفته شده — چند می شود.”

دستیار سابق معاون رئیس جمهور اقدام به قرار دادن این مصاحبه پس از این سوال.

“از شما متشکرم” دستیار گفت. “که واقعا زمان ما است. من عذرخواهی می کنیم.”

تبلیغات:

“شما نمی توانید انجام دهید که به رسانه ها” Charlamagne پاسخ داد.

“من که به رسانه ها و رسانه های, چرا همسر من به رفتن در 6 ساعت می شود.” “آه آه من در مشکل است.”

“گوش دادن شما رو به دیدن ما در زمانی که شما به نیویورک آمده VP بایدن” Charlamagne گفت. “این یک راه طولانی تا نوامبر است. ما رو بیشتر از سوال است.”

تبلیغات:

“تو بیشتر است؟” بایدن خواسته. “من به شما بگویم اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،”

میزبان توضیح داد که “اصلا هیچ ربطی به مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را به انجام با این واقعیت [که] من می خواهم چیزی برای جامعه من.”

تبلیغات:

“نگاهی به رکورد من ، من تمدید رای گیری حقوق [عمل] 25 سال است. من یک رکورد است که به هیچ کدام دوم است” بایدن پاسخ داد. “NAACP را تایید من هر بار که من اجرا کردم. منظور من بیا. نگاهی به سابقه بوده است.”

پیش از آن در مصاحبه بایدن در دفاع از نوشتن 1994, جرم, لایحه که Charlamagne استدلال بود “آسیب رساندن به جامعه است.”

“آنچه اتفاق افتاده بود — نبود جرم و جنایت لایحه” بایدن اصرار داشت. “این مواد مخدر قانون. این نهاد اجباری حداقل است.”

تبلیغات:

بایدن همچنین گفت که او معتقد است که “هیچ کس نباید به زندان برود برای مواد مخدر جرم و جنایت است.” در همان زمان بایدن گفت که او با حمایت decriminalizing ماری جوانا به جای قانونی کردن آن.

“من می دانم که بسیاری از weed smokers,” او اضافه شده است.

بایدن این سخنان جلب سویفت انتقاد از جمهوری خواهان از جمله Donald Trump Jr., که به نام هر دو آنها را “نژادپرستانه” و “dehumanizing.”

تبلیغات:

“این صبح جو بایدن گفت: هر یک از ما ‘ain’t سیاه'” سناتور. Tim Scott, R-S. C. تنها سیاه و جمهوری خواه در سنای آمریکا در توییتر نوشت. “من می خواهم بگویم من شگفت زده هستم اما متاسفانه همتراز برای دوره دموکرات ها را در جامعه مسلم و ابرو ضرب و شتم کسانی که موافق نیست.”

کمپین دستیاران به ناروا که حمایت شعارهای نژادپرستانه برای سال توقیف در نظر.

“روشن است که در حال حاضر بیش از همیشه زیر این نژادپرست و dehumanizing اظهارات که جو بایدن معتقد است مردان سیاه و زنان ناتوان از مستقل بودن یا رایگان تفکر” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کاترینا Pierson, که سیاه و سفید است, توییتی. “او واقعا معتقد است که او یک زن 77 ساله با مرد سفید باید دیکته چگونه مردم باید رفتار کنند.”

بایدن کمپین مشاور Symone Sanders, که همچنین, سیاه, دفاع از این نظرات در توییتر.

تبلیغات:

“نظرات در پایان صبحانه باشگاه مصاحبه شد در شوخی, اما اجازه دهید به روشنی در مورد آنچه VP شد و گفت: او در حال ایجاد تمایز است که او را به قرار دادن رکورد خود را با جامعه آمریکا در برابر تهمت را هر روز,” او نوشت. “دوره است.”

شما می توانید به تماشای این مصاحبه در زیر از طریق یوتیوب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>