جو بایدن است, مبارزه سبز جدید, معامله, منفی دیوانه


Democratic presidential candidate and former Vice President Joe Biden speaks at a "Build Back Better" Clean Energy event on July 14, 2020 at the Chase Center in Wilmington, Delaware. (Photo by Olivier DOULIERY / AFP) (Photo by OLIVIER DOULIERY/AFP via Getty Images)
دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.
اولیویه DOULIERY/گتی ایماژ

جو بایدن در آغوش سبز معامله جدید است. او ممکن است نه گفته اند کسانی که کلمات سحر و جادو روز سه شنبه در حالی که رونمایی مبارزات انتخاباتی خود را جدید و گسترده طرح مبارزه با تغییر آب و هوا و احیای اقتصاد ایالات متحده, اما او نمی باید. در ماده و روح دموکراتیک نامزد امضا کرده است به این مفهوم مهم ترین قطعه در حالی که انجام دور با برخی از آن بیشتر است و کمتر ضروری مظاهر.

این قابل درک است که چرا بایدن ممکن است برای جلوگیری از این نام تجاری. برای بسیاری از افراد میانه رو و محافظه کاران از جمله رئیس جمهور ما عبارت “سبز معامله جدید” خود را تبدیل به یک مختصر برای چپ نفس بیش از حد. در بخشی است که با هیچ یک از گروه واقعا می تواند ادعای مالکیت کامل از ایده و برخی حداکثری نسخه های مورد علاقه فعالان جوان حاضر شامل چیزهایی مانند مدیکر برای همه و مشاغل فدرال تضمین همراه با صفر کردن انتشار کربن است که طرح های پیشنهادی خود را کمی شبیه دموکراتیک-سوسیالیستی لیست علاقه مندیهای مبدل به عنوان برنامه ای برای توقف گرمایش جهانی.

زمانی که دموکرات ها در کنگره در واقع تلاش برای نوشتن یک مقام رسمی سبز جدید مقابله چارچوب در 2019, یک, عجیب و غریب, غیر رسمی پرسش و پاسخ منتشر شده توسط Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز کارکنان توضیح داد که آنها می خواهم از کاهش 10-سال انتشار اهداف کمی “از آنجا که ما مطمئن شوید که ما قادر به به طور کامل خلاص شدن از شر farting گاو و هواپیما که سریع است.” نتیجه این شده است هرگز پایان دادن به جریان جوک درباره ممنوعیت همبرگر—نوع دیوانه که بایدن که کل نامزدی است که اساسا مواد غذایی راحتی برای امریکا در روزنامه می خواهم برای جلوگیری از.

اما وقتی که می آید به واقعی آب و هوا سیاست سبز معامله جدید همیشه نشان داده بسیار خاص و جدی فلسفی تغییر است. در گذشته دموکرات ها خواست به منظور کاهش تولید گازهای گلخانه ای از طریق بازار-محور مکانیزم مانند مالیات بر کربن و یا کلاه و تجارت است. شما هنوز هم برجسته گونه که تفکر امروز مانند زمانی که یک گروه دو حزبی از 45 مشهور اقتصاددانان از جمله سابق فدرال رزرو صندلی و برنده نوبل امضا نامه سرگشاده ای در وال استریت ژورنال خواستار کربن-مالیات و سود سهام طرح. سبز جدید نمایندگی های مختلف صورت گرفته کمتر در بازار-رویکرد تمرکز بر ترکیب قدرت تمیز ایجاب میکند که نیروی تغییر دور از کربن عظیم هزینه های دولت و سیاست های صنعتی طراحی شده برای ایجاد شغل و تاکید قوی بر عدالت زیست محیطی برای جوامع سخت ترین ضربه آلودگی است. به جای قرار دادن یک قیمت CO2 و اجازه دادن به سرمایه داری انجام سحر و جادو خود نسل جدیدی از آب و هوا طلبان می خواهند به زور به شرکت های برق و سایر قطره چکان برای کنار گذاشتن سوخت فسیلی در حالی که با استفاده از فدرال کیف پول خود را قرار داده و مردم را به کار و آینده اقتصاد آمریکا.

بایدن اولیه نجومی آب و هوا برنامه شامل برخی از کسانی که ستون و حتی مراجعه کننده به سبز جدید با ایران “بسیار مهم چارچوب” اما نسخه جدید تصویب آن خیلی بیشتر به طور کامل. نامزد اصلی پلت فرم به نام برای $1.7 تریلیون دلار در هزینه های بیش از 10 سال و تنظیم یک هدف خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. نسخه جدید یو پی اس برچسب قیمت به 2 تریلیون دلار بیش از چهار سال (وجود عظیم خود را صرف) و با هدف لیف کربن از بخش برق 2035 با استفاده از انرژی پاک استاندارد برای آب و برق (وجود خود دستور). بایدن همچنین نورد از یک “ساخته شده-در-امریکا” طرح اقتصادی که با استفاده از gobs از دولت تهیه و R&D بودجه برای ساخت داخلی بخش های تجدید پذیر مانند باتری و وسایل نقلیه الکتریکی (شما وجود دارد سیاست صنعتی). و مبارزات انتخاباتی مشخص شده است به طور گسترده و پیشنهاد به “امن زیست محیطی عدالت” با کارگردانی 40 درصد از آن آب و هوا صرف به جوامع محروم.

بایدن است قرض گرفتن برخی از ایده های جدید خود را به طور مستقیم از واشنگتن فرماندار جی Inslee که کوتاه ریاست جمهوری اجرا شده او را به یک قهرمان محلی برای آب و هوا hawks. پیشنهاد برای رسیدن به برق پاک در 2035 می آید از Inslee. بنابراین آیا بایدن را برای ایجاد یک غیر نظامی آب و هوا سپاه که کار مرمت و انعطاف پذیری پروژه های مستقیم اشاره ای به فرانکلین روزولت اصلی قرارداد جدید-عصر Civilian Conservation Corps. به عنوان نویسندگان مانند بورسی را دیو رابرتز را ذکر کرده اند Inslee انتخاباتی اساسا نوشت: یک آجیل و پیچ و مهره “راهنما” برای دستیابی به سبز جدید مقابله آب و هوای اهداف حتی اگر او کاملا با استفاده از نام. در حال حاضر سابق veep به نظر می رسد به خواندن از آن است.

“اساسا جو بایدن تایید سبز جدید معامله در نظر ما اساسا” جولیان شجاع NoiseCat معاون رئیس جمهور از استراتژی و سیاست در مترقی رای گیری و سیاست فروشگاه داده ها برای پیشرفت به من گفت. (ساز و برگ خود را در میان اولین به طرح چه سبز جدید معامله در واقع ممکن است نگاه مانند انتشار یک طرح در ماه سپتامبر سال 2018 است.) دیگر جناح چپ گروه نرفته اند, کاملا, که, تا کنون, در بخشی به دلیل بایدن را طرح کند اتخاذ برخی از آنها بیشتر مطلق مواضع در انرژی است. بر خلاف سابق خود حریف دیابت برنی ساندرز مثلا بایدن نمی ممنوعیت گاز و نفت fracking یا فاز از برق هسته ای و او برگ باز به کربن جذب تکنولوژی است که برخی از کارشناسان محیط زیست را به عنوان منحرف تکنو-خوش بینی و بسیاری از دیگران فکر می کنم خواهد بود کاملا ضروری است اگر ما می خواهیم به نگه داشتن این سیاره از سرخ کردن . همچنین در این لیست تفاوت: AOC و سن. Ed Markey می خواستم به حرکت کشور به انرژی پاک در 10 سال در حالی که بایدن را در جدول زمانی است طولانی تر و واقع بینانه تر است. و البته او نمی امضای قرارداد به مدیکر برای همه است.

اما فعالان هنوز هم به وضوح خوشحال بایدن را به چپ شیفت. طلوع آفتاب جنبش جوانان فعال سازمان ارتباط تنگاتنگی با سبز جدید معامله صادر تصویب بیانیه ای که در زمان اعتبار برای تدریس جو Bide به “بحث بحث” در آب و هوا و وعده داده شده به او را به “پیاده روی پیاده روی.” این گروه قبلا داده بایدن آب طرح “F” درجه طول دموکراتیک اولیه.

آنچه مهم است در مورد همه این ها در پایان است که فعال جناح از حزب دموکرات و آن temperamentally متوسط ریاست جمهوری نامزد در حال حاضر به نظر می رسد نزدیک تراز وسط قرار دارد وقتی که می آید به هسته ای خود با رویکرد اقتصادی و سیاست آب و هوا. در حالی که بایدن آماده به آب و هوا خود را بیان سهشنبه, من اتفاق افتاده است به صحبت کردن با یکی از دیرین خود مشاوران اقتصادی جارد برنشتاین. من پرسید که چه بخشی از دستور کار مجلس بود و در مورد هیجان زده. “من فکر می کنم چه می شود او به خصوص هیجان زده در حال انجام چیزی در انرژی پاک در فضایی که همچنین کمک می کند تا تولید کنندگان داخلی به طوری که شما به خوبی انجام می دهند با انجام خوب” برنشتاین به من گفت.

بیشتر چه حرف می آید بسیار به طور طبیعی به بایدن. سبز جدید ایران در پایان است که به منظور اتصال ایجاد شغل و سیاست آب و هوا در ذهن رای دهندگان. اتخاذ آن به عنوان یک کیستون از مبارزات انتخاباتی خود می دهد بایدن بهانه ای rhapsodize در مورد بازگرداندن خوبی پرداخت مشاغل یقه آبی. “نگاه این نیست پای در آسمان رویاهای او گفت:” در سخنرانی روز سه شنبه. “این عملی سیاست هایی که ما می توانیم به کار حق دور.”

“زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند در مورد انرژی های تجدید پذیر می بیند آسیاب های بادی به نحوی باعث سرطان” بایدن گفت: جمعیت است. “زمانی که من فکر می کنم در مورد این آسیاب های بادی می بینم آمریکا تولید و کارگران آمریکایی افزایش تسلط بر بازارهای جهانی است. من جراحی که مورد نیاز خواهد بود برای کسانی که آسیاب بادی سیستم عامل برج و نردبان است که می تواند ساخته شده در تولید کنندگان کوچک. من با دیدن این اتحادیه گواهی زنان و مردانی را ساخت و آن را نصب کنید تمام. من بنادر که دوباره برای زندگی—longshoremen و shipbuilders و جوامع آنها پشتیبانی می کند.”

که سبز جدید, معامله, منفی کمی دیوانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>