جو بایدن است قانع کننده نیست


Joe Biden stands in front of four American flags.

جو بایدن ارائه اظهارات در مورد شیوع کروناویروس در هتل Du Pont مارس 12 سال 2020 در ویلمینگتون ،

درو Angerer/گتی ایماژ

جو بایدن در حال حاضر صحبت کردن در مورد گذشته است. “مارس بود Sexual Assault Awareness Month” معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری نوشت: در روز جمعه, مه 1. این بود که چگونه او خود را باز کرد مستقیم اولین بیانیه عمومی در مورد سابق خود را کارمند تارا Reade ادعا می کنند که او تا به حال sexually assaulted او در سال 1993. آن را در زمان او تقریبا 400 کلمه برای رسیدن به این اتهام خود را انکار کند که آن را تا به حال اتفاق افتاده است—تقریبا 400 کلمه که او در آن قاب خود را به عنوان یک متحد به عنوان یک جنگجوی صلیبی حتی برای زنان بر اساس کار خود را بر روی خشونت علیه زنان به عنوان یک سناتور بر “آن را بر ما” مبارزات انتخاباتی به عنوان معاون رئیس جمهور و در سعی و کوشش او ظاهرا هر ماه آوریل به فکر می کنم در مورد قربانیان تجاوز جنسی.

او رفت و صبح جو که همان روز برای گفتگو با میکا برژینسکی که در آن او در ارائه اولین گفتاری سخنان در حال حاضر ماهه دادند. برژینسکی آغاز شده و با آشکار سوال—آیا این اتفاق می افتد ؟ بایدن صراحت آن را تکذیب کرد. خود را بیشتر تکرار عبارت در طول مصاحبه بود “این هرگز اتفاق افتاده است” اما آنها نیز صرف مقدار خوبی از زمان صحبت کردن در مورد دسترسی به فایل های که به نظر می رسد فوق العاده بعید است که برای اثبات هر چیزی در مورد اینکه آیا یا نه جو بایدن قرار دادن انگشتان دست خود را تا تارا Reade دامن و نفوذ او در مجلس سنا راهرو در سال 1993.

این ظاهرا به اندازه کافی بود برای رهبران حزب دموکرات است. الیزابت وارن که به طور گسترده ای تصور می شود مورد نظر برای معاونت نقطه و که صرف به یاد ماندنی ترین بخش از خود در مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور ضربه زدن مردان متهم به آزار و اذیت جنسی, یافت بایدن کلمات “معتبر و قانع کننده باشد.” گرچن Whitmer فرماندار میشیگان و یکی دیگر ممکن است VP مشابه صحبت در حمایت از بایدن پس خود را رد کرد و گفت که “نه هر ادعا می کنند برابر است.” تام پرز رئیس کمیته ملی حزب دموکرات گفت که بایدن بوده است “بسیار روشن است که این اتفاق رخ نداد.” پرز به نام بایدن را رد “پرقدرت” در حالی که همچنین اشاره کرد که معاون سابق رئیس جمهور موفق به روشن است که زنان شکایت از این طبیعت باید جدی گرفته شود.

پرز درست است که بایدن شد پرقدرت در رد اتهامات. اما یک تفاوت وجود دارد بین قوی و قانع کننده باشد. وقتی که می آید به نامزد برای رئیس جمهور شما می خواهید کسی که می تواند فراتر از گفتن “من نمی توانم این” چندین بار به صورت نامطلوب ترین شواهد و به یک باور حساب از آنچه در آن به معنی. در حالت ایده آل, شما حتی ممکن است بخواهید کسی که می تواند صحبت می کنند cogently و هوشمندانه در مورد عوارض و مشکلات از جایی که ما در حال حاضر در #MeToo حتی کسی که می تواند به ارائه یک مسیر رو به جلو برای, که در آن ما باید برای رفتن به بعدی.

که بدیهی است این است که نه جو بایدن. آن را ارزشمند به حفاری به نقاط صحبت کردن او با استفاده از به شکل استدلال برای بی گناهی خود را به دلیل آن را نشان می دهد تا چه حد جو بایدن که از بودن آن شخص است.

بخش عمده ای از استدلال او این است که یک ماده از گمراهی و یا دسته خطا: جو بایدن نمی تواند این را انجام داده اند چرا که او یک مدافع از زنان است. اثبات این که او چگونه به رفتار در طول یک کشش خاص از زمان که تاریخ تاسیس شد توسط جو بایدن. او شروع به انجام این نوع از نرم افزار-کار “بیش از 25 سال پیش” بیانیه یادداشت بارها و بارها—عجیب یک انتخاب قاب زمان 77 ساله که فعالیت های سیاسی آغاز شد و نزدیک به 50 سال پیش است. اما با شروع در سال 1994 زمانی که خشونت علیه زنان قانون تصویب شد بسیار آسان تر برای بایدن از شروع در, می گویند سال 1991 زمانی که او bungled آنیتا هیل جلسات.

و بیشتر نیز 25 سال نیست رسیدن به بازگشت به سال 1993 زمانی که بایدن را کارورزان به یاد تارا Reade که ناگهان حذف از وظایف خود را به عنوان استاد راهنما و هنگامی که Reade مادر زنگ زد به لری کینگ زندگی می کنند به او می گویند دختر شده بود بدرفتاری توسط یک سناتور برجسته. مردم ممکن است دلایل قوی به می خواهید به این باور بایدن را صاف اعلام کرد که “این اتفاق نمی افتد” اما اگر بایدن نمی رسیدن به انگشتان دست خود را تا دامن او چه اتفاق می افتد ؟

این عدم تعامل است چه احساس آشکارا عجیب و غریب در مورد بایدن پاسخ: ایجاد این حس که او در حدود 10 فوت دور از همه چیز است که در واقع اتفاق می افتد. همکار من لیلی Loofbourow شده است نوشتن در مورد این عجیب و غریب کیفیت بایدن را در راه است که در آن او فقط نوع به نظر می رسد بالاتر از آن همه موجب واقعا وجود, وجود دارد, شاید یا احتمالا چون کل پروژه سیاسی است که با هدف اطمینان ما که وجود دارد این است که برخی از نسخه خوب از امریکا که ممکن است برای رفتن به. می شود آن را فوق العاده افسرده در این زمینه است که بایدن نمی تواند به نظر می رسد برای جمع اوری در پاسخ به این اتهامات که احساس متصل و در همه حال به این رکورد از سال 1993 و یا به یک مسیر رو به جلو در سال 2020 است. او به نظر می رسد مستقیما با تمرکز بر تاریخ خود را در بین کسانی که تاریخ نه در آنچه که هنوز هم وجود دارد برای انجام کار در ایجاد یک دنیای بهتر زمانی که آن را می آید به آزار و اذیت جنسی و یا حمله و یا چگونه او احتمالا شکست خورده ما در گذشته در این زمینه و آنچه او حساب با آن است به او.

شاید این نباید ما را متعجب. این مرد که پیش از آن در این مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری متهم شده بود از دست زدن به زنان در راه ساخته شده است که آنها احساس ناراحت کننده ساخته شده آنها حتی سوال خود را در مشاغل سیاسی. در پاسخ به او تحویل داده غیر عذرخواهی و بعد در مورد آن شوخی. این مرد که به نام آنیتا هیل به عذرخواهی از او تنها زمانی که آن را توجه به خود را حرفه ای و پس از آن حتی مدیریت را به عذرخواهی با توجه به تپه. وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم او می شود بیشتر به چالش در حال حاضر حتی اگر ریسک بسیار بالاتر است.

پاسخ او به سادگی تقویت می کند که بایدن دقیقا همان است که شما فکر می کنید او یک مرد است که رئيس جمهور برای اجرا و شکست خورده چندین بار و در عین حال نمی تواند کمک کند اما سعی کنید برای به دست گرفتن این زمان لحظه ای که این حزب به دنبال بالاتر از همه برای تجسم یک استاندارد دموکرات. مردی که مراقبت در مورد تنوع فقط به اندازه کافی به اصرار دارند که خود را معاون ریاست جمهوری همسر در حال اجرا خواهد بود و که او را به نام یک زن سیاه به دیوان عالی کشور باید از او به نام هر کسی را که نمی خواهد کنار به اجازه دهید هر کس دیگری باید فرصتی برای پر کردن این کار بالا است. آن را به نوبه خود.

چیز نا امید کننده در مورد propping تا قانون مانند خشونت علیه زنان به عنوان اثبات این که یکی نمی توانست بدرفتاری فردی زنان است که ما دیده ایم این داستان رفتن بسیار ضعیف قبل از. به یاد داشته باشید اریک Schneiderman? چگونه یک رفتار زنان در جمعی و یا انتزاعی نیست و باید خیلی تحمل در چگونه یک رفتار زنان شخصا—و حتی چگونه یک رفتار برخی از زنان شخصا خیلی زیادی ندارد تحمل در چگونه یک رفتار برخی از زنان دیگر است. برت Kavanaugh مربیگری یک تیم بسکتبال و داشتن زنان در خدمت به عنوان قانون کارمندان نمی مادی ماده به این سوال که آیا او حمله کریستین Blasey فورد. جو بایدن نوشتن خشونت علیه زنان را به همین شکل عمل هیچ تاثیری روی این که آیا او حمله تارا Reade.

این استدلال هیچ رابطه به ادعای آنها به معنای رد—ادعا می کند که به شدت مقاوم به اثبات یا راه. ما گیر یک بار دیگر در یک نبرد بین آنچه او گفت و آنچه که او گفت: (هرگز از ذهن است که او قابل اعتماد همخوانی شهود و او همچنان به سرپا نگه داشتن که شاهد وجود ندارد). ما در حال حاضر درگیر در شکار برای اسناد است که نه تایید اینکه آیا جو بایدن قرار داده و انگشتان خود را داخل تارا Reade. آنها ممکن است تایید می کنند که تارا Reade شکایت از آزار و اذیت جنسی علیه جو بایدن. به نحوی که نتیجه پیدا کردن که حتی به نظر می رسد مانند آن را به او کمتر معتبر و نه بیشتر—اگر او شکایت در مورد آزار و اذیت چرا او شکایت در مورد حمله به ما را بپرسید. در امریکا قربانیان نیاز به در حال حاضر کاملا منسجم خطوط داستان شکایت در راه درست و در زمان مناسب. هر درک این که چرا ممکن است مشکل هنوز هم به نظر می رسد از دست ما.

وجود دارد به سادگی هیچ راه خوب برای دامپزشک این ادعا است. یک نامزد ریاست جمهوری است که رای گیری توسط مردم و نه تایید شده توسط بدن از سناتورهای با قدرت وادار به شهادت بر امور واقع. هنوز کمیته ملی حزب دموکرات می تواند تشکیل جلسه برای کشف کردن برخی از راه برای بررسی این ادعا—به عنوان نیویورک تایمز’ هیئت تحریریه پیشنهاد آنها نشان میدهد که حتی کاغذ رکورد به رسمیت می شناسد که روزنامه نگاری چهره محدودیت شدید زمانی که خواسته به عنوان یک نهاد تحقیقی در این حس. بعید به نظر می رسد این اتفاق خواهد افتاد ، نانسی پلوسی فکر می کند در مورد بسته است و هیچ کس دیگری به نظر می رسد مصرف شارژ صرفه جویی در یکی قلبی بیانیه ای از کنگره Ayanna Pressley. کریستن جیلیبرند تصمیم گرفته است برای نشستن این یکی چون او اعتماد جو بایدن.

آن است که تنها ممکن است. وجود دارد زمان به شکل وجود دارد هر خواهد به انجام این کار. اما نه توسط بسیاری از دموکرات رهبری و قطعا نه با بایدن که می تواند انجام کار درست و گام به گام از مسابقه—و نه حتی به دلیل این کاملا اتفاق افتاده است اما به دلیل فوق العاده پیچیده است و نه هر کس می شود به اجرا برای رئيس جمهور. اما به هیچ وجه جو بایدن را انجام خواهد داد که. او در حال حاضر مایل به رئيس جمهور برای اجرا در بسیار کمتر از ایده آل دولت است. او به احاطه خود را با یک تیم که مایل است تا او را قادر به انجام این کار. یکی در چهار دموکرات ها ممکن است این را به عنوان یک دلیل برای جایگزینی او به جای اجازه دادن به او را منجر بالای بلیط اما اکثریت رای دهندگان نمی خواهید به. ضروری برای دموکرات ها شده است ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و به نوعی آنها تصمیم جو بایدن است که مرد آن را انجام دهد.

چیزی که اغلب گفت: پس از Kavanaugh جلسات این بود که صرف نظر از اینکه برت Kavanaugh حمله کریستین Blasey فورد زمانی که آنها در مدرسه عملکرد خشم او باید به رد صلاحیت او را برای نقش دادگاه عالی عدالت. جو بایدن نه نشان دادن خشم هنگامی که آن را به نوبه خود. آنچه که او نشان داده بود چیزی بیشتر از حد خوش خیم چیزی است که اجازه داده او را به ادامه به خط تا پشت سر او. آنچه که او نشان داده است که بی کفایتی. او نمی تواند صحبت می کنند cogently یا متقاعد کننده در مورد یک مسئله بسیار مهم است مسئله ای است که بسیار مربوط به گذشته خود و حیاتی برای آینده کشور ما. که باید نگرانی خود را نه به آنها اطمینان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>