جو بایدن کاهش مییابد در S. C. سنجی; برنی ساندرز افزایش می یابد در ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن حمایت در کارولینای جنوبی کاهش یافت, در یک نظرسنجی منتشر شده در روز جلوتر از دولت را بسیار مهم اولیه در روز شنبه که بایدن قبلا افتخار خواهد بود “فایروال.”

بایدن که منجر کارولینای جنوبی, انتخابات نزدیک به 30% در بسیاری از مبارزات انتخاباتی او را دیدم حاشیه پشتیبانی از سقوط به پنج امتیاز در ماه فوریه با توجه به جدید رادیو فردا/نظرسنجی. بایدن حمایت در میان رای دهندگان سیاه که اکثریت رای دهندگان دموکرات در پلمتو دولت کاهش یافت و از 54 درصد به 35 درصد است.

تبلیغات:

آخرین نظرسنجی نشان می دهد بایدن با 28% پشتیبانی و بهداشت ، برنی ساندرز از ورمونت اوایل دموکرات سناتور در 23 درصد است. میلیاردر سابق صندوق های تامینی مدیر تام Steyer در جایگاه سوم با 18 درصد و پس از صرف میلیون ها نفر به سیل کارولینای جنوبی امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات. سناتور. الیزابت وارن ماساچوست مسیرهای پیاده روی با 12 درصد و به دنبال آن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در 10% و بهداشت ، ctq در 4 درصد. این نظرسنجی انجام شد قبل از ساندرز’ پیروزی قاطع در نوادا قفقاز آخر هفته گذشته.

بایدن بود که مدت ها در نظر گرفته دموکراتیک frontrunner قبل از اتمام چهارم در آیووا و پنجم در نیوهمشایر قول داد که کارولینای جنوبی خواهد بود “فایروال” قبل از او به پایان رسید بیش از 25 امتیاز پشت سر ساندرز در نوادا است. با اعداد خود را به شدت تضعیف شده در هر دو دولت ملی و رای گیری پس از عملکرد ضعیف در اوایل مسابقات بایدن را تکذیب کرد او همیشه گفته است که در مصاحبه با رادیو فردا در روز یکشنبه.

“شما در آن گفت: ‘من فایروال.’ من هرگز در آن گفت:” بایدن اصرار به میزبان مارگارت برنان است. “من گفته ام که من قصد دارم برای انجام این کار به خوبی وجود دارد و من شما را به خوبی انجام دهد وجود دارد, و من شما را به خوبی انجام دهد فراتر از آن نیز وجود دارد.”

تبلیغات:

بایدن شکایت در مصاحبه ای که Steyer هزینه های خود را تخلیه کرده است پشتیبانی می کند.

“چه اتفاق می افتد این است که شما Steyer صرف صدها میلیون دهها هزار دلار, میلیون دلار, رقابت وجود دارد می شود.” “و بنابراین من فکر می کنم بسیاری است که اتفاق می افتد از نظر میزان پول خرج شده توسط میلیاردرهای سعی کنید به قطع به آفریقایی-آمریکایی رای می دهند.”

بایدن می تواند حیاتی افزایش جلوتر اولیه با تشکر. جیمز Clyburn های شماره 3 دموکرات در خانه, برنامه ریزی برای حمایت از او در اواخر این هفته با توجه به سیاست. با نفوذ دموکرات کارولینای جنوبی است گفت که او قصد دارد به رای اما به عقب رانده و در برابر انتقاد با هدف ساندرز پیش از این دولت رای بدهند.

تبلیغات:

“کسی که اشاره خود را به عنوان دموکراتیک سوسیالیستی” همیشه رو “واقعا عواقب وخیمی در سراسر کارولینای جنوبی” Clyburn گفت: هنگامی که درباره نقد NBC News, قبل از اضافه کردن که ساندرز است چیزهای زیادی برای ارائه به مجلس در دولت است.

“من کار بسیار نزدیک با برنی ساندرز در بسیاری از مسائل جامعه, مراکز بهداشتی درمانی, ما در حال کار بر روی است که با هم برای 15 سال است. من معتقدم که مراکز بهداشتی و درمانی و همچنین به عنوان دیگر طرح های در روستایی امریکا من فکر می کنم که برنی ساندرز به ارمغان می آورد به جدول برای مردم در نظر” Clyburn گفت.

تبلیغات:

Clyburn را به عنوان ساندرز در ادامه به افزایش در پای صندوق های رای پس از پیروزی او در نوادا است.

یک نظرسنجی جدید که توسط دانشگاه ویسکانسین مدیسون انتخابات مرکز تحقیقاتی YouGov در بحرانی نوسان ایالت ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا نشان داد ساندرز پیشرو در هر سه متحده که چرخش 2016 انتخابات به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک ترکیب 78,000 رای.

ساندرز منجر بسته در میشیگان با 25% به دنبال بایدن در 16 ٪ سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ و وارن در 13 درصد و Buttigieg در 11٪.

تبلیغات:

ساندرز است حتی بزرگتر حاشیه در ویسکانسین که در آن او با 30 درصد و به دنبال آن موثر چهار راه برای بستن مقام دوم: بایدن و بلومبرگ در 13 درصد Buttigieg و وارن در 12٪.

ساندرز همچنین آگهی در پنسیلوانیا اگر چه کوچکتر حاشیه. او 25% پشتیبانی در این نظرسنجی به دنبال بایدن (که متولد ایالت) در 20 درصد بلومبرگ در 19% و Buttigieg در 12٪.

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد ساندرز پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن با هفت امتیاز در فرضی سر-به-سر matchup در میشیگان در حالی که بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با چهار امتیاز. یک کلمبیا کلمبیا نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته به طور مشابه نشان داد ساندرز پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن با پنج امتیاز و بایدن با چهار امتیاز نشان می دهد زنگ توسط برخی از کابل-اخبار صاحب نظران در مورد ساندرز’ “electability” ممکن است اغراق آمیز باشد.

تبلیغات:

این نظرسنجی در هر دو ساندرز و بایدن با فروش بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در پنسیلوانیا و ویسکانسین. به کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا نظرسنجی نشان داد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن با هشت امتیاز در پنسیلوانیا در حالی که ساندرز به رهبری رئیس جمهور با چهار امتیاز. هر دو نامزد دنباله مغلوب ساختن پیشی جستن در ویسکانسین در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا بررسی.

یک همشهری نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه بیشتر نشان داد ساندرز ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور توسط سه امتیاز در حالی که بایدن منجر رئیس جمهور توسط دو نقطه است.

“شواهد نیست پشت دموکرات وحشت است که برنی نمی توانید برنده شوید” نوشت Axios بنیانگذاران جیم VandeHei اشاره کرد که ساندرز نیز بهتر از هر دیگر دموکرات در برابر تهمت در اخیر تگزاس نظرسنجی. “تقریبا هر ملی و چرخش دولت های نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز شکنجه و یا ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. و بر خلاف هر رقیب او یک پایه ملتهب, ایثار حامیان او تنها می تواند رشد کند.”

دیرین نگار پیتر Hamby استدلال کرد که “bed-wetting” دموکرات ها به دنبال ساندرز’ افزایش همه اشتباه در یک مقاله برای Vanity Fair.

تبلیغات:

“به جای پرسیدن اگر ساندرز است unelectable بپرسید یک سوال دیگر: اگر ساندرز است که در واقع بیشتر electable دموکرات” او نوشت. “در سن مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد تعصب سازمانی بی اعتمادی و رسانه های اجتماعی ساندرز می تواند مورد بررسی قرار گیرد به عنوان یک نامزد تقریبا سفارشی ساخته شده برای رفتن سر به سر با مغلوب ساختن پیشی جستن در این سال است.”

“همین دلیل است که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران نگران هستند,” او اضافه شده است. “ساندرز خام پوپولیسم اقتصادی به نظر می رسد مانند یک ارزش بازی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در میانه که در آن او به طور مداوم اگر دقت outpolls رئیس جمهور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>