جو بایدن می گوید: پاسخ همه گیر است که یک فرصت برای تغییر ساختاری

جو بایدن گفت که چالش اقتصادی ارائه شده توسط coronavirus همه گیر خواهد بود “بزرگترین چالش در تاریخ مدرن” در یک مصاحبه سهشنبه شب با سی ان ان Chris Cuomo.

بایدن نظرات در پاسخ به یک سوال از کومو در مورد چه نوع از اقتصاد به معاون سابق رئیس جمهور را اگر او برنده کاخ سفید در ماه نوامبر حکایت دارد.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به آن را نمی ممکن است کوتوله اما گرفتگی آنچه [فرانکلین دلانو روزولت] مواجه,” او گفت:. “ما یک فرصت کریس برای انجام بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر به تغییر برخی از ساختاری چیزهایی که به اشتباه برخی از ساختاری چیزهایی که ما نمی تواند توجه هر کسی را در.”

نظرات تا حدودی از خروج برای بایدن که قرار است مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان یک راه برای بازگشت به حالت عادی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سال است. او نامزد از “big تغییر ساختاری” یک پیام با احتمال بیشتری داشت که از سابق خود را رقیب اصلی دیابت برنی ساندرز که اعلام کرد او در تعلیق مبارزات انتخاباتی خود در روز شنبه. اما همه گیر و در نتیجه فروپاشی اقتصادی را تبدیل به یک فرصت برای بایدن مبارزات انتخاباتی خود را برای تنظیم مجدد پیام.

ترکیبی از این بیماری همه گیر و یک سقوط آزاد اقتصاد است در معرض چند سیاست کمبود که برخی از دموکرات ها شده اند صحبت به سال. بیش از دو هفته قبل از مارس 28 حدود 10 میلیون نفر در ایالات متحده را در پرونده مدعیان بیکاری بیشتر از آمار آغاز شده و در حال پیگیری در سال 1967. “گروه کمک شده است پاره پاره می شود.”

او برجسته بالقوه اصلاحات به رای گیری سیستم های زیست محیطی اصلاحات و اطمینان حاصل کرد که افرادی که نیاز به پول برای زنده ماندن اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر آن را دریافت خواهید کرد.

او را متوقف کوتاه اما از حمایت هر سیاست جدید موقعیت. بایدن مخالفت با این نوع از تغییرات ساختاری ارائه شده توسط ساندرز از جمله مدیکر برای همه و اقتصادی کلیدی راه حل های. برای ساندرز بخش او استفاده کرده است همه گیر برای قرار دادن به جلو گسترده اقتصادی در دستور کار, از جمله اساسی جهانی درآمد از 2000 $در هر ماه تا زمانی که بحران اقتصادی به پایان رسیده است.

هنوز این تغییر به دیدن بایدن صحبت کردن در مورد تغییر ساختاری در مبارزات انتخاباتی خود. چه تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن بیش از چند هفته گذشته است که بازگشت به حالت عادی امکان پذیر نمی باشد و دموکرات ها ممکن است در نهایت نیاز به کسی بیشتر از حالت عادی نامزد این سقوط.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>