جو بایدن متوقف می شود توسط DJ D-Nice, Instagram اجتماعی فاصله رقص


Joe Biden, standing at a podium.

👍

Saul لوئب/گتی ایماژ

جو بایدن حفظ شده است پایین مشخصات خود را پس از پیروزی های قاطع در ایلینوی و مقدماتی فلوریدا ساخته شده او presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری. او به هیچ آدرسهای عمومی پس از پیروزی او در سخنرانی روز سه شنبه حتی به عنوان رئیس جمهور flails و اقتصاد فرو می ریزد. روز جمعه بایدن به خبرنگاران صحبت کرد از خانه اش در ایالت دلاور توضیح داد که او شده است می خواهم نگه داشتن رادیو سکوت در حالی که کارکنان خود را درگیر چالش های فنی مشکل راه اندازی عالی-کیفیت دوربین و ویدئو کنفرانس تجهیزات. “ما با استخدام یک تیم حرفه ای انجام دهید که در حال حاضر” بایدن به خبرنگاران گفت:. “و بهانه ای بیان: که کمی بالاتر از پرداخت grade.” اما بایدن وعده داده است که به زودی او خواهد بود “در روزانه یا حداقل قابل توجهی از تماس با مردم آمریکا” به ارائه یک وزنه تعادل به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه تورنت از دروغ و اطلاعات غلط.

بایدن در حال برنامه ریزی برای شروع به طور منظم coronavirus جلسات در دوشنبه فرض کارکنان خود را می توانید شکل و خارج چگونه به میل لنگ دوربین. اما در روز شنبه عصر “روزانه و یا حداقل قابل توجهی از تماس با مردم آمریکا” آغاز شد. DJ جرثقیل جونز بهتر شناخته شده به عنوان D-Nice میزبانی “اجتماعی فاصله رقص” در Instagram, بازی کلاسیک, هیپ هاپ و R&B برای ساعت به عنوان نوازندگان مانند John Legend and Common ساخته شده حضور مهمان و دیگر افراد مشهور از جمله اپرا وینفری و میشل اوباما متوقف شده به اتمام موسیقی. یکی از کسانی که مشهور شد جو بایدن:

این همه رفتن به محل کار در پایان ،

در اینجا این است که جو بایدن کامل بیانیه در مورد این موضوع از DJ D-Nice اجتماعی فاصله رقص:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>