جو بایدن می گوید او اهدا کنندگان او قصد دارد به جک تا مالیات خود را


LANCASTER, PA - JUNE 25: Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden speaks to families who have benefited from the Affordable Care Act during an event at the Lancaster Recreation Center on June 25, 2020 in Lancaster, Pennsylvania. Biden met with families who have benefited from the Affordable Care Act and made remarks on his plan for affordable healthcare. (Photo by Joshua Roberts/Getty Images)
هیچ شوخی او را به پول خود را.
جاشوا رابرتز/گتی ایماژ

به نظر می رسد جو بایدن اتحادش را تغییر چگونه او به اهدا کنندگان در مورد افزایش مالیات خود را. او را بدست ضخیمتر میشود و خیلی کمتر شرمندگی.

طول اولیه زمانی که او هنوز در رقابت برای نامزدی حزب دموکرات را در برابر جناح چپ مخالفان مانند برنی ساندرز و الیزابت وارن سابق آذربایجان در ابتدا تن به تن خود را به عنوان آرام بخش متوسط که نمی راک کسی سوپر قایق بادبانی بیش از حد وحشتناکی. در ماه ژوئن 2019 جمع آوری کمک در نیویورک Carlyle, هتل, بایدن گفت: به جمعیت گفت که بر خلاف مخالفان خود او نمی خواست به “اهریمن جلوه دادن” غنی است. “شما نه دیگر” او گفت:. “من باید شما بسیار بد است.” بایدن همچنین به نظر می رسید برای اطمینان بخشیدن به جمعیت در حالی که آیا برنامه ای برای افزایش مالیات—”همه شما می دانید که در روده خود را از آنچه باید انجام شود”او دقیقا به دنبال به خیس کردن کسی. “هیچ کس به بود,” او گفت:. “هیچ یک استاندارد زندگی تغییر خواهد کرد. هیچ چیز را اساسا تغییر دهید.”

در یک لحظه زمانی که وارن بود که مبارزات انتخاباتی در یک اقدام بی سابقه مالیات بر ثروت و ساندرز بود inveighing روزانه در برابر میلیاردر کلاس بایدن را شفاعت سخنان خواندن مانند یک تقلید مسخره امیز از دموکراتیک استقرار سیاستمدار سجده خود را قبل از او bundlers. این ساخته شده واقعی طرح مالیات او منتشر شد و در زمستان یک بیت از یک شوک است. در حالی که کمتر گسترده از برخی از مخالفان خود را’ طرح آن را هنوز هم بسیار بلند پروازانه—بالا بردن برخی از 4 تریلیون دلار بیش از یک دهه و کاهش پس از کسر مالیات درآمد بالا 0.1 درصد تا 23 درصد در سال اول آن با توجه به سیاست های مالیاتی مرکز. (هیلاری کلینتون در سال 2016 برنامه ریزی, مقایسه, تنها مطرح 1.4 تریلیون دلار.) طرح undid خیلی از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات برای ثروتمندان و تحت فشار قرار دادند که شرکت نرخ بازگشت تا 28 درصد از آن در حال حاضر 21 درصد است. در آن زمان هدف مستقیم در طبقه سرمایه گذاری توسط مالیات سود سرمایه به صورت عادی درآمد بالا بگیر و پایان دادن به تسریع اساس در مرگ است که اجازه می دهد تا غنی وارثان برای جلوگیری از پرداخت مالیات بر دارایی های آنها به ارث می برند. آن را حتی سیلی امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد بیش از 400.000 دلار است. به عنوان پل Waldman نوشت: واشنگتن پست: “در واقع آن را بسیار لیبرال — در راه های بسیار خوب — که زمانی که او معاون رئیس جمهور این امر در نظر گرفته شده است رادیکال قطعا بیش از حد برای باراک اوباما به امضا و به قانون و یا در برخی موارد حتی پیشنهاد شده است.” مرکز ایدئولوژیک از حزب دموکرات نقل مکان کرده بود و بایدن بود که با تغییر آن است.

و بنابراین بیش از حد به نظر می رسد تا زبان خود را با اهدا کنندگان. در طول یک دیجیتال جمع آوری کمک های جمعه که مطرح $2 میلیون بایدن اجتناب قدیمی خود را obsequiousness و صراحت گفت که هیچ malarkey, او برنامه ریزی شده به جک تا خود را به حامیان’ مالیات است. “من قصد دارم به خلاص شدن از شر عمده ای از مغلوب ساختن پیشی جستن 2 تریلیون دلار کاهش مالیات” بایدن گفت: “و بسیاری از شما ممکن است مانند آن, اما من قصد دارم به نقاط ضعف مانند سود سرمایه و پا کردن بر اساس.”

این احساس می کند مانند آن را از یک قطعه با بایدن را گسترده تر پست اصلی “محوری به سمت چپ” که همکار من بن Mathis-Lilley مورد نوشت: در ماه مه. به عنوان مورد با مالیات و طرح بایدن پلت فرم بوده است پیشرفته تر از مخالفان خود را به او داد اعتباری برای. اما پس از تامین نامزدی, نامزدی است که از گام گذاشتن در انتخابات معادل معکوس رفت و آمد: که در آن بسیاری از سیاستمداران سعی کنید برای برنده شدن بیش از پارتیزان در دوران ابتدایی و متوسط خود را به دادگاه نوسان رای دهندگان قبل از ماه نوامبر او برنده یک ایدئولوژیک شارژ اولیه توسط فصاحت ارائه خود را به عنوان یک رجعت میانه اما صرف مقدار از کلی تلاش برای برنده شدن بیش از شک و تردید جوان مترقی. در ضمن کل اقتصاد سقوط کرده است در میان طاعون و به عنوان نتیجه بایدن گزارش حواس که بحران باز کرده است از این فرصت برای یک FDR-اندازه ریاست جمهوری است. این واقعیت است که او را تسطیح با کمک کنندگان به جای genuflecting به آنها نشان می دهد که شاید او واقعا آماده را بیشتر از آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>