جو بایدن پرده بلند پروازانه آب و هوا برنامه — و آن را به سیگنال های عمده جهانی تغییر

روز سه شنبه جو بایدن در آغوش یک 2035 فاز برای سوخت های فسیلی, قدرت, نسل متعهد برای اولین بار دولت به 2 تریلیون دلار در راه حل آب و هوا سرمایه گذاری — سه مقدار او قبلا وعده داده — و قاب هر دو با او پیوندی قوی ترین و در عین حال از انرژی پاک و یک میلیون شغل جدید: “زمانی که من فکر می کنم در مورد تغییر آب و هوا, کلمه, من فکر می کنم این است ‘مشاغل’.”

بایدن قابل توجه گسترش آب و هوا خود را جاه آمد و در پایان کمی اظهار داشت: اما فوق العاده شش هفته سیگنالینگ یک تغییر جهانی به دور از سوخت های فسیلی — با مسلما چند سمج دورافتاده از جمله روسای جمهور برزیل و ایالات متحده است.

تبلیغات:

در اینجا یک تقویم از برخی از این وقایع است. این یک متناوب تغییر جهانی در میان بدترین تراژدی از من عمر را تقریبا بدون توجه قابل درک است. اما واقعیت این است که این اتفاق می افتد در این صورت از COVID-19 همه گیر است که رک و پوست غیر واقعی است.

مه 28: فرانسه شرط صنعتی خود را در آینده در برق خودرو. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد او می خواهد فرانسه به رهبری EV انقلاب قرار می دهد و 9 میلیارد دلار پشت سر شرط بندی.

4 ژوئن: آلمان با رد درخواست از خودروسازان خود به قید وثیقه از اتومبیل های بنزینی و دو برابر کردن یک انرژی پاک در آینده ارائه 6,000-یورو یارانه جدید EV. آلمان همچنین اعلام کرد که در تمام پمپ بنزین ها را مجبور به ارائه EV شارژ.

تبلیغات:

ژوئن 17: گلدمن ساکس می گوید که تجدید پذیر-انرژی صرف خواهد شد و پیش افتادن از نفت و گاز برای اولین بار در سال 2021.

ژوئن 19: اتحادیه اروپا آغاز می شود به طور رسمی مذاکره اولین بار در جهان عمده سبز محرک بهبود طرح 750 میلیارد یورو ارزش با یک چهارم که اختصاص داده شده به بلوک آب و هوا اهداف است. چه خارج از غرفه را از این روند که منجر به این شد که به جای اتحادیه اروپا ضعف ساختاری مانع آب و هوا جاه طلبی, آب و هوا و جاه طلبی بود و برای غلبه بر موانع به اصلاحات ساختاری. به عبارت دیگر اروپا است که دوباره طراحی شده برای آب و هوا پیشرفت به جای تلاش برای به زور آب و هوا پیشرفت مناسب موجود اروپا ،

ژوئن 21: دانمارک مجلس تصویب برنامه های طراحی شده برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای توسط 70 درصد تا سال 2030.

تبلیغات:

ژوئن 22: EIA داده ها نشان می دهد که بیشتر در ایالات متحده آمریکا زغال سنگ تولید شده است بازنشسته تحت مغلوب ساختن پیشی جستن از باراک اوباما در دوره دوم. نوادا تصویب کالیفرنیا دقیق تمیز کردن ماشین استاندارد. دادگاه عالی هند حاضر به تاخیر نصب و راه اندازی آلودگی هوا تمیز کردن سیستم در نیروگاه با سوخت زغال سنگ.

ژوئن 23: آمازون ایجاد یک 2 میلیارد دلار انرژی پاک سرمایه گذاری صندوق.

تبلیغات:

24 ژوئن: دولت محلی انرژیهای تجدید پذیر اقدام ردیاب اعلام کرد که آمریکا و دولت های محلی را امضا کرده اند 335 معاملات به تهیه 8.28 گیگاوات انرژی های تجدید پذیر در پنج سال گذشته است.

ژوئن 25: کالیفرنیا به تصویب یک قانون جدید صفر-انتشار کامیون به جای نیمی از کامیون جدید فروش 2035.

ژوئن 26: هند مرکزی برق سازمان تخمین زده است که این کشور ظرفیت برق را افزایش به 64 درصد صفر-کربن تا سال 2030.

تبلیغات:

ژوئن 28: چین موافقت به ارائه سرمایه یارانه به تولید 26 گیگاوات انرژی خورشیدی 13 درصد افزایش نسبت به سال گذشته.

29 ژوئن: فرانسه از حزب سبز نوردد انتخابات محلی است. پاکسازی پاسخ با تعهدات جدید از میلیاردها یورو برای سبز بازیابی.

30 ژوئن: اروپا اعلام کرد که آماده است برای توزیع اولین 1 میلیارد یورو به انرژی پاک از آن سبز بسته محرک. آلمان در حال حاضر می شود بیش از نیمی از برق خود را از انرژیهای تجدید پذیر. چین آمو اهداف 50% بریده بریده در انتشار متان شدت توسط 2025.

تبلیغات:

1 جولای: آمریکا انتشار یک برنامه جامع و بلند پروازانه طرح های جدید آب و هوا سیاست اگر آنها نگه داشتن اکثریت و بایدن است که رئیس جمهور منتخب در ماه نوامبر. خواستار طرح برای تمام خودروهای سواری به توان صفر-انتشار 2035 با کامیون به دنبال توسط 2040; به صورت 100% تمیز برق توسط 2040; و برای همه ساختمان های جدید به توان صفر-انتشار تا سال 2030.

جولای 5: دادگاه فدرال مسائل و احکام است که بلوک تکمیل خط لوله کیستون XL و نیاز به خاموش کردن و تخلیه داکوتای دسترسی به خط لوله.

جولای 6: بریتانیا صدراعظم از خزانه داری اعلام کرد که 4 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سبز بازیابی.

جولای 9: در پاسخ به فشار از سرمایه گذاران برزیل اعلام کرد این امر ممنوعیت تنظیم آتش سوزی در آمازون به مدت 120 روز.

تبلیغات:

جولای 10: ژاپن محیط زیست وزیر Shinjiro Koizumi مورد ستایش قرار داد خود کشور, آب و هوا سیاست به عنوان یک “نقطه عطف” امیدوار کننده آن خواهد بریده بریده ژاپن بسیار مورد انتقاد پشتیبانی برای ذغال سنگ قدرت در جهان در حال توسعه.

جولای 11: اختصاص بزرگترین خورشیدی پروژه 750 مگاواتی ریوا پروژه در ایالت مادها پرادش هند نارندرا نخست وزیر اعلام انرژی خورشیدی در قلب هند به تازگی راه اندازی شده ملی اولویت: اعتماد به نفس در پاسخ به همه گیر و مرز درگیری با چین است. مودی اعلام خورشیدی به عنوان “مطمئن خالص و امن” و هایلایت جدید هند BNEF رتبه بندی به عنوان جذاب ترین مقصد سرمایه گذاری برای انرژی های تجدید پذیر.

جولای 14: پانزده ایالت و ناحیه کلمبیا پیوستن به نیروهای خود را برای سرعت بخشیدن به اتوبوس و کامیون برق, ثبت نام برای کالیفرنیا سریع decarbonization از دیزل سنگین ابتکار خود را تنها در سه هفته.

جولای 15: بایدن سابق مترقی دشمنان خود را در آغوش تازگی جسارت آب و هوا پلت فرماز جمله واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee که آن را به نام “رویایی است.” بایدن همچنین مشخص شده است که برای پرداخت هزینه های خود را overfall زیرساخت تعهدات از جمله آب و هوای او خواهد معکوس قطعات از مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات شرکت ها کاهش افزایش نرخ از 21 درصد به 28 درصد.

تبلیغات:

بایدن اعلام is not a stand-alone وعده انتخاباتی — حتی اگر او ممکن است راه اندازی آن را به عنوان چنین است. این اوج یک سری از تعهدات توسط هر یک از جهان بزرگترین آب و هوا آلوده را خیلی بیشتر مراحل شدید نسبت به آنها متعهد به در پاریس در سال 2015. هیچ یک از این درست است هنوز به طور رسمی مندرج به عنوان سازمان ملل متحد “در سراسر کشور تعیین سهم” و بایدن یک انتخابات را به نفع خود قبل از وعده تبدیل شدن به سیاست ایالات متحده و چیزی در جهان می تواند به جلو نگاه به.

اما آیا رهبران سیاسی هستند که هنوز به طور رسمی قرار داده و کم کربن آینده در دستور کار سازمان ملل متحد جهان در حال حرکت است و شاید سریع تر از همیشه قبل از. آن را به اندازه کافی سریع ؟ هنوز رتبهدهی نشده است. اما آن را به یک سیگنال قوی است که این بیماری همه گیر آمار جهانی پس از نقطه عطف ما مدتها وارد کربن تولید گازهای گلخانه ای در حال حاضر رهبری را. و همه گیر است نمی کند که مسیر حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>