جو بایدن می خواهد به آینده FDR — اما که نمی خواهد به اندازه کافی برای حل بحران ما

اگر جو بایدن شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات — به عنوان داده های کنونی نشان می دهد که به احتمال زیاد اتفاق می افتد اگر موجود روند سیاسی نگه دارید برای بعد از پنج سال — خواهد او منجر به امریکا از طریق همه گیر و شدید رکود اقتصادی با تقلید از با نفوذ ترین مترقی دموکراتیک رئیس جمهور در تاریخ آمریکا فرانکلین D. روزولت?

زمانی که رکود بزرگ در سال 2008 بسیاری معتقد بودند نامزد حزب دموکرات باراک اوباما نه تنها پیروزی در انتخابات سال 2008 اما تبدیل به یک آخر روز FDR. روزولت صرف 1930s عبور از یک سری از اصلاحات اقتصادی شناخته شده به عنوان معامله جدید است که کاهش بدبختی از رکود و پایه برای مدرن دولت رفاه. او با تمرکز بر اصلاح سیستم مالی به دیگری جلوگیری از افسردگی (و موفق شد تا محافظه کار و مقررات زدایی محروم و دور آن حمایت) ارائه برای کمک به بیکاران و فقرا و تحریک کننده به بهبود اقتصادی. امضای خود را از سیاست های شامل اجرای برنامه های که ایجاد میلیون ها نفر از مشاغل دولتی نصب برای حمایت اتحادیه کارگری حقوق, ایجاد امنیت اجتماعی, عبور اولین فدرال حداقل دستمزد و ایجاد ایالات متحده سازمان مسکن.

تبلیغات:

با توجه به این که رکود بزرگ بود بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ به نظر می رسید منطقی برای دموکرات ها به این امید که اوباما خواهد بود هدایت روزولت روح. در حالی که اوباما رئيس جمهور محبوب با دو عمده دستاوردهای سیاست در آمریکا بازیابی و سرمایه گذاری مجدد قانون و قانون مراقبت مقرون به صرفه او سقوط کوتاه از روزولت استاندارد از نظر دامنه محض.

گزارش های اخیر نشان می دهد که بایدن می خواهد بیشتر مانند روزولت. در طول یک جلسه با مشاوران او در اواخر مارس بایدن گزارش ذکر شده روزولت با نام و به صراحت اعلام کرد که او می خواست سیاست خود را در دستور کار بود و به عنوان جسورانه است که به عنوان فروشنده جدید. معاون سابق رئیس جمهور در حال حاضر در حمایت از عبور محرک قانون “جهنم خیلی بزرگتر” از 2 تریلیون دلار کنگره در حال حاضر صرف تقویت مقررات در بانک ها و دیگر قدرتمند, صنایع, سرمایه گذاری در یک بیماری همه گیر تست هیئت مدیره در مقیاس روزولت معروف جنگ تولید هیئت مدیره ایجاد یک 100,000-plus کارگر سلامت عمومی مشاغل, سپاه, ارائه رایگان عمومی, کالج به پایین درآمد و طبقه متوسط افراد آمرزنده فدرال دانشجو-بدهی وام در حداقل 10000 $در هر فرد نیاز به کسب و کار برای ارائه پرداخت اضطراری مرخصی استعلاجی افزایش امنیت اجتماعی چک تا 200 دلار در ماه و نیز افزایش اندازه امداد چک فرستاده شده به خانواده ها است.

این سیاست های پیشنهادی بایدن انتخاباتی کارکنان توضیح داد: تنها آغاز راه است. در طول تابستان معاون سابق رئیس جمهور قصد دارد در معرفی بیشتر برنامه های مترقی. (سالن رسیده به بایدن کمپین برای نظر و نمی شنوند.)

تبلیغات:

قطعا بایدن چشم انداز تلاش برای ایجاد تضاد بین او و یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است. در عین حال حتی اگر بایدن enacts دستور کار است که ترقی خواهان از خواب کافی وجود دارد اقتصادی شواهدی وجود دارد که آن را ممکن است به اندازه کافی. پس از همه, مشکل اساسی با امریکا در طول رکود بزرگ, رکود بزرگ و همه گیر بحران باقی می ماند همان — بازار آزاد سرمایه داری.

در حال حاضر ما سیستم اقتصادی مداوم مصرف باید همچنان دارد به منظور رفاه حفظ شود. در صورتی که مصرف مختل شده است اما به طور خلاصه اقتصاد خود را grinds به توقف با بیکاری و فقر و در نتیجه بالا رفتن سرسام آور. حتی در طول دوره قرار رفاه حال بازار آزاد سرمایه داری به طور طبیعی ایجاد ثروت عظیم نابرابری که نیروهای سختی بر روی این توده ها در حالی که تنها اجازه می دهد یک اقلیت کوچک به سرب مالی سالم زندگی می کند. چرا که بازار آزاد سرمایه داری پاداش کسانی که در حال حاضر قدرت قرار می دهد و کسانی که کمبود آن در بیشتر ضرر وحشتناک نابسامانیهای اجتماعی مانند نژادپرستی و تبعیض جنسی و دیگر اشکال ظلم و ستم در حال تقویت و تشدید. در نهایت — و بسیاری فوری — بازار آزاد سرمایه داری incentivizes مصرف منابع طبیعی فراتر از محیط زیست پایدار سطوح باعث بحران وجودی برای بشریت مانند گرمایش جهانی گسترش سلاح های کشتار جمعی, شیوع و کاهش تعداد اسپرم.

با توجه به این بزرگی از مشکلات ما امروز — که برخی از آنها وجود داشت در طول روزولت دوران و رفت و unaddressed (جدید مقابله, برای مثال, تداوم نژادپرستانه نابرابری) و دیگران است که به زمان خود ما (روزولت به عادلانه باشد تا به حال هیچ اگاهی که گرم شدن کره زمین و حتی وجود) — روزولت/بایدن رویکرد محزون می خوانی ناکافی است. اصل اساسی در پشت جدید فروشنده رویکرد, بعد از همه, این است که برای همکاری انتخاب کردن جناح چپ و بلاغت و استفاده از آن را به تصویب سیاست هایی که ترک طبقه سرمایه سازه در محل در حالی که ساخت آن بی عدالتی فقط تحمل پذیر به اندازه کافی برای مردم عادی است که آنها نمی خشونت شورشی علیه آن است.

تبلیغات:

به عنوان اقتصاددانان گواه است که رویکرد آن را قطع نمی در 2020s.

“واقعا که” همه دست به دست در عرشه’ که اجازه می دهد تا اقتصاد ما به طور کامل تبدیل به منظور به معنای واقعی کلمه اجازه می دهد تا انسان بقا” استاد جولیا K. Steinberger, یک استاد اقتصاد زیست محیطی در دانشگاه لیدز گفت: سالن. “این چیزی است که در خطر از نظر جاذبه از وضعیت و سرعت است که با بحران آب و آشکار است.” Steinberger می گوید بایدن نمی کند “به طور کامل درک” قدر از بحران است. “اما به اعتبار خود او حداقل اطراف خود را با برخی از افرادی که درک کنند که. بنابراین این واقعیت است که او Varshini Prakash [co-founder از طلوع آفتاب حرکت] در آب و هوا خود را گروه مشورتی واقعا مهم است,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

او اضافه کرد که بایدن به جای صرفا تلاش برای احیای روزولت-esque جدید ایران “می تواند تماس به صورت کامل سبز معامله جدید است که با تمرکز به طور کامل در انرژی های تجدید پذیر و انرژی کم کربن— که شامل گاز که شامل نمی شود هر گونه سوخت فسیلی رفتن به جلو — و باعث می شود یک سیگنال روشن است که همه سوخت های فسیلی خواهد یافت به هیچ چیز در محدوده 10 سال آینده.” Steinberger اشاره کرد که او می تواند فشار برای امریکا به پیاده سازی اهداف برای رسیدن ایالات متحده به خالص کربن صفر تولید گازهای گلخانه ای در اواسط قرن.

این Steinberger استدلال می تواند ارتباط تنگاتنگی به ایجاد شغل و تلاش.

“مقدار پولی که نیاز به سرمایه گذاری می تواند به راحتی دو برابر در شرایط از آنچه باید اتفاق می افتد. که ندارد به یک چیز بد” Steinberger اشاره کرد. “می توان آن را بخشی از بازیابی با تعداد زیادی از ایجاد شغل و بسیاری از زندگی بهتر و شرایط کار برای بسیاری از مردم که رنج می برند از آلودگی هوا از سوخت های فسیلی و صنایع از سوخت های فسیلی استفاده کنید و برای مثال که مذاکرات در مورد خطر ابتلا به کروناویروس در آمریکا نیز هست.”

تبلیغات:

Steinberger همچنین تاکید کرد که هر گونه معنی دار اصلاحات اقتصادی نیاز به یک مالیات بر ثروت به طوری که جهان دیگر بر دوش با حضور در یک کلاس فوق العاده غنی از افراد است. (Steinberger کمک به یک مقاله اخیر که نشان داد که افراد ثروتمند هستند و کاملا به معنای واقعی کلمه از بین بردن این سیاره را از طریق بیش از مصرف است.)

“افراد ثروتمند به طور کلی مضر نقش وجود دارد که در بسیاری از سطوح” Steinberger توضیح داد. “از آنجا که بیش از حد مصرف به دلیل آنچه که مصرف می کنند — که گرایش به کربن بالا حمل و نقل و فعالیت های دیگر مانند آن — و همچنین به دلیل نفوذ در سیاست و صنعت و همچنین به دلیل موقعیت راه آنها زندگی می کنند به عنوان aspirational که بدان معنی است که پس از آن افراد دیگر می خواهید به درایو اتومبیل های بزرگ و پرواز هواپیماهای خصوصی و…. من فکر می کنم که یک مالیات بر ثروت است که کاملا ضروری است زیرا یکی از چیزهایی که ما باید برای متوقف کردن توانایی ثروت به قدری مخرب است.”

سالن همچنین صحبت با دکتر Richard D. Wolff, استاد بازنشسته اقتصاد در دانشگاه ماساچوست امهرست. ولف ابراز شک و تردید است که بایدن در واقع به اثبات می شود یک روزولت-سبک progressive — حداقل نه مگر اینکه جناح چپ جنبش در ایالات متحده سازماندهی در راه است که می تواند به مقابله با حضور بسیار سازمان یافته جناح راست سازمان (که بیشتر وجود دارد در سال 2020 بیش از وجود دارد در دهه 1930) و به طور همزمان اعمال فشار بر بایدن به تحویل کالا.

تبلیغات:

“من می خواهم برای دیدن بیشتر فشار واقعی بر روی او. و این است که با چه من درک می کنم آنچه اتفاق افتاده است به روزولت” ولف گفت: سالن. “روزولت بود میانه نیز زمانی که او برای رئیس جمهور [اولین بار در سال 1932]. او اعتقاد زیادی در بودجه متوازن است که در نسخه های قدیمی از نگرانی در مورد کسری است که همانطور که می دانید این است که یک جمهوری خواه اصلی و یک نشانه مطمئن است که دموکرات است که ترس از هر گونه حرکت دیگر ممکن است سازگار با این نوع از تلخه.”

ولف که اشاره کرد که پدرش کار می کرد با بانوی اول النور روزولت (که ولف به عنوان توصیف واقعی چپ با “واقعی اعتبار”) توضیح داد که در طول 1930s وجود دارد تعدادی از لحاظ مالی قابل دوام جناح چپ سازمان های با نفوذ سیاسی. این شامل کنگره سازمان های صنعتی دو سوسیالیستی سازمان و حزب کمونیست. پس از FDR انتخاب شد و در سال 1932 آنها تعامل با روزولت و روشن ساخته است که اگر او نبود ارائه کمک های قابل توجهی برای طبقه کارگر و فقیر امریکا می تواند به همان شیوه که روسیه هم در طول انقلاب کمونیستی که تا به حال رخ داده است کمتر از دو دهه قبل است. به عنوان یک نتیجه روزولت نخواهد بود رئیس جمهور برای بسیار طولانی است.

روزولت پاسخ داد: ولف به یاد می آورد گفت که او به کمک آسیب پذیر اگر به سمت چپ فشار او را به انجام آن را به طوری که او می تواند آن را روشن است که او اقدام را ضرورت سیاسی و به طور همزمان را در جناح چپ گروه به یک بزرگتر سیاسی ائتلاف حمایت او. او نمی تواند انجام دهد پس اگر آنها صحبت از انقلاب خواهد بود که یک معامله شکن. نتیجه نهایی تشکیل مترقی سیاسی که کنترل کاخ سفید برای 28 بعد از 36 سال و تحت آینده رئیس جمهور خواهد فشار از طریق همه چیز از قوانین حقوق مدنی دهه 1960 به مدیکر و مدیکید. در این روند آنها نیز محافظت سرمایهداری از سقوط — اگر چه راست بال به خصوص در جامعه کسب و کار حاضر به دیدن چیزهایی که در راه است.

“بخش زیادی از جامعه کسب و کار از او متنفر بودم آن را برای همیشه لطفا برای” ولف گفت: سالن. “کسانی بودند که پیشگامان از برادران کخ امروز. جان توس جامعه از جناح راست حزب جمهوری خواه. آنها وحشت زده شدند. آنها می خواستند واکنش به سمت چپ به سرکوب پلیس اقدام, اقدام نظامی همه که. [روزولت] که هیچ بخشی از آن است.”

تبلیغات:

ولف ذکر شده در اجتماعی, امنیت, اولین فدرال حداقل دستمزد فدرال و اشتغال به عنوان نمونه از انواع اصلاحات که مشخصه روزولت — نه به چالش کشیدن نظام سرمایه داری و یا ساختار کلاس اما ایجاد یک بسیار اساسی خالص ایمنی برای نیازمندترین افراد آمریکایی است.

“هیچ چیز قابل مقایسه وجود دارد در این نقطه به زور بایدن به انجام هر چیزی شبیه به کسانی که همه چیز” ولف مشاهده شده است. “و او را به قضاوت من به دلیل پتانسیل چپ تغییر سیاست در ایالات متحده دارای دو مشکل است. یک: این نمایشگاه حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. و B: این سازمان به دور از جناح راست مخالف است.”

او افزود: “من فکر می کنم این یک موضوع که چگونه به سرعت به سمت چپ می توانید آن را با هم عمل می کنند و می تواند بالاتر از همه خود را سازماندهی. من فکر می کنم اگر آن را ندارد که — و این بدیهی است که قصد ندارم برای انجام این کار در حال حاضر و در ماه نوامبر — اما اگر آن را می توانید انجام دهید و اجازه دهید می گویند فرضی بایدن گوش شما می تواند دوباره اجرا روزولت داستان. من فکر می کنم که ممکن است اگر فشار به اندازه کافی, من فکر می کنم بایدن را تنظیم کنید.”

حتی برخی از کسانی که در اردوگاه بایدن اصلی رقیب برنی ساندرز بر این باورند که بایدن می تواند محدودتر هم به مترقی incrementalist. نورمن جزایر بنیانگذاران و هماهنگ کننده ملی RootsAction.org و ساندرز نماینده به 2016 دموکراتیک ملی کنوانسیون استدلال می کند که بایدن است که بدون شک برتر نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر بایدن به نظر نمی رسد بیش از حد مترقی بر روی کاغذ.

تبلیغات:

“آنچه که من با استفاده از آن این است که وقتی شما نگاه به چشم یک مهاجر مستند نشده خواهد [یک بایدن دولت] تفاوت دارد ؟ بله” سلیمان گفت: سالن. “اگر شما نگاه کنید کسی که خانواده را می خرد اگر IF نیست در ادامه قرار داده و به واقعیت, بله, آن را می سازد تفاوت.” او همچنین گفت که بایدن در انتخابات ریاست جمهوری نیز بدون شک بهتر خواهد بود برای افرادی که با تکیه بر ضربه محکم و ناگهانی (محاوره شناخته شده به عنوان مواد غذایی تمبر) به زنده ماندن و یا افرادی که زندگی تغییر خواهد کرد بر اساس تصمیمات اتخاذ شده توسط قضات منصوب خواهد شد توسط دولت بعدی.

در همان زمان سلیمان با اشاره به این که “بایدن عمدتا یک شرکت موجود است. او عمدتا زیر انتقال تیم در مبارزات انتخاباتی خود با شرکت های بزرگ مردم است. در همان زمان که داده شده و ما می توانیم مبارزه با آن است. ما می توانیم برخی از پیشرفت.”

او ساخته شده یک شبیه نقطه بایدن در مورد تغییرات آب و هوایی پیشنهاد این استدلال که “این را ندارد که در نزدیکی حس قدر از آنچه مورد نیاز است اما او نه دیوار. این تقریبا یک وجودی تقریبا مذهبی سوال برای برخی از افراد این است که چه می کند این همه مهم است ؟ بنابراین ما دیگر معامله جدید است. چقدر این موضوع با یک مسابقه تسلیحاتی و تغییر آب و هوا ؟ شما می دانید دو تا از بزرگترین وجودی تهدیدات را به دنیا و بشریت سلاح های هسته ای و آب و هوا? بنابراین ما می گویند ” من خوب برخورد مهم نیست.’ من فکر می کنم این معامله جدید است که خیلی مهم است سبز معامله جدید است.”

شاید که واقعا نقطه ساخته شود در مورد این انتخابات است. اگر سوال این است که آیا تهمت یا بایدن بهتر خواهد بود برای رفاه و حقوق مدنی بایدن که به نظر می رسد به تصور خود را به عنوان یکی دیگر از روزولت خواهد بود به مراتب بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

در همان زمان صرف بازگشت به کمتر بد است که چگونه ما به جایی که ما در وهله اول. زمین زنده خواهد ماند اگر سرمایه داری اجازه می دهد تا ما را به ادامه ravaging منابع آن است. نسلی که با اینترنت آموخته است که چگونه به افشا و درک ظلم و ستم است نه رفتن به تحمل تداوم بی عدالتی اقتصادی که نیروی میلیاردها دلار را در فقر زندگی می کنند و آن را انکار تقریبا همه به جز مرفه از فرصت های معنی دار به حداکثر رساندن پتانسیل خود را به انجام خوبی در این جهان و رسیدن به شادی را برای خود.

که همان نسل است دیدن چگونه سرمایه داری است که به طور جدایی ناپذیری با برتری و مردسالاری با ترسیم لایه های قدرت است که باعث خشونت و سرکوب علیه گروه های به حاشیه رانده شده در خانه و خارج از کشور. ممکن است آنها را قبول نمی کند و سیاست های بایدن که به گوشت گاو تا پلیس ایالتی که دارای سابقه بودن “handsy” با زنان و به دست آورده که به 2020 نامزدی حزب دموکرات را با متقاعد کردن ایجاد دموکرات متحد پشت سر او به منظور جلوگیری دموکراتیک سوسیالیستی بود که در مورد رفت و برگشت مقدماتی دیابت برنی ساندرز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>