جو بایدن محبوب ترین نامزد در میان رای دهندگان سیاه در نوادا قفقاز

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن — پس از ملی حزب سوسیالیست در سال 2020 دموکراتیک اولیه ممکن است در دوم پشت سن. برنی ساندرز (I-VT) در نوادا قفقاز اما او هنوز هم یک چیز برای رفتن او: حمایت از رای دهندگان.

بایدن ازمایش کرده ساندرز — که با بیش از 60 درصد از حوزه گزارش به نظر می رسد که برنده بزرگ با حدود 40 درصد از آرا به عنوان دولت دوم-جای دان با حدود 19 درصد از آرا. بایدن در حال حاضر پیش بینی شده برای برنده شدن دو نماینده از قفقاز.

با توجه به اوایل ورود سنجی از واشنگتن پست معاون رئیس جمهور سابق در آمد دوم با Latino رای دهندگان با 17 درصد حمایت در میان آن گروه و با سن. ctq و الیزابت وارن سناتور. برای کسب مقام سوم با رای دهندگان در 14 درصد است.

اما ورود نظرسنجی ها نشان می دهد یک چیز وجود دارد بایدن درست بود در مورد زمانی که صحبت کردن در مورد ائتلاف در نوادا پیش از قفقاز: او منجر قوی با رای دهندگان. بایدن با دریافت این سیاه ترین رای 39 درصد است. این یک جمعیتی که با آن ساندرز ازمایش کرده معاون سابق رییس جمهور و برنده 27 درصد که رای دادن. این نشان می دهد که اگر چه نامزدهای دیگر به آرامی chipping دور در بین رای دهندگان پایه — اخیرا مایک بلومبرگ دیده است یک افزایش در حمایت بایدن همچنان محبوب نامزد در میان جمعیتی.

به طور کلی, اما, نوادا, قفقاز بودند یک نتیجه ناامید کننده برای بایدن که تلاش در آیووا و نیوهمپشایر مسابقات و بانکی در نتیجه بهتر یک بار اولیه نقل مکان به یک دولت با متنوع تر رای دهندگان. ساندرز اما قریب به اتفاق برنده در میان رای دهندگان لاتین با 51 درصد از رای گیری (این گروه جمعیتی خاص باعث می شود تا 18 درصد از نوادا رای دهندگان). سناتور است که انتظار می رود را به نفع خود 13 نمایندگان از شنبه قرار دادن او را در سرب. بایدن در ضمن در حال حاضر همچنان در 8 نمایندگان.

و اگر چه ورود سنجی از ویژگی های یک خبر خوب برای بایدن در مورد سیاه و سفید خود را در حمایت از دولت سابق معاون رئیس جمهور نمی تواند خود راضی می شوند مورد حمایت خود را از رای دهندگان با توجه به تاپیک قابل توجه شکاف نسل در میان این گروه با توجه به بورسی را Li ژو:

جوان سیاه رای دهندگان که با صحبت بورسی تاکید کرده اند که آنها علاقه مند به سیاست های بلند پروازانه تر از آنهایی که بایدن اتحاد و پشتیبانی. بسیاری از سیاه و رای دهندگان نیز اشاره کرد بایدن کار در کنار رئیس جمهور سابق باراک اوباما به عنوان یک دارایی هر چند جوان تر واجدین وزن این تلاش ها به شدت.

“من فکر می کنم وجود یک شکاف بین نسل جوان آمریکایی های آفریقایی تبار و آمریکایی های آفریقایی تبار” ایالتی کارولینای جنوبی در کنگره Kambrell Garvin وارن جانشین قبلا گفته Vox. “جوان آفریقایی آمریکایی مانند جو بایدن اما بسیاری از ما نیست حمایت جو بایدن از آنجا که ما می خواهیم یک تغییر در سیاست. ما به دنبال به سرهم بندی کردن در اطراف لبه.”

هنوز بایدن سرب در میان رای دهندگان سیاه در نوادا نشان می دهد که چرا بایدن همچنان امیدوار در مورد توقف بعدی: South Carolina. او را حفظ سرب قوی در دولت که در آن سیاه و رای دهندگان را تشکیل می دهند 60 درصد از کارولینای جنوبی دموکراتیک رای دهندگان و او را به امید تغییر در این روایت در مورد وضعیت اولیه با یک پیروزی بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>