جو بایدن پیام coronavirus: وقت آن است که به صاف و پوست کنده حقیقت

جو بایدن ظاهر در دیدار با مطبوعات با چاک تاد در NBC صبح روز یکشنبه بود — به هر کسی که زیر پنج شنبه صبح مصاحبه سیاسی را نشان می دهد — مرزی حقیقی.

با توجه به coronavirus نگرانی های هر دو میزبان و خیمه مهمان بودند پخش از خانه studios ارائه ارزش تولید است که سقوط کوتاه از حد معمول برای شبکه های تلویزیونی. انتقال ماهواره ای نشدم به وضوح خدشه دار گفت و گو در لحظات کلیدی و در حالی که بایدن اجتناب شود هر gaffes او بارها و بارها تصادفا بیش از کلمات و یا تغییر جهت اواسط حکم — یادآوری است که برای همه او را زده اوباما میراث به جلو-دونده وضعیت او را حتی نزدیک به رئیس سابق خود را برابر به عنوان یک رابط.

اما معاون سابق رئیس جمهور شده است و دو خمرهای شکل پیام برای ارائه به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.

اولین رئیس جمهور باید گوش دادن به واجد شرایط علمی و کارشناسان اقتصادی در مورد Covid-19 و دوم رئیس جمهور باید دقت انتقال آنچه که آنها در حال گفتن او به مردم آمریکا است. بیشتر خوشحال بحث بیشتر افکار واهی و پوچ: فقط یک تلاش جدی برای آماده سازی این مکان برای چه چیزی به احتمال زیاد به یک تجربه طولانی مدت و به بسیج منابع دولت فدرال به کاهش است که تروما با استفاده گسترده تر از دفاع تولید عمل می کنند (DPA) و اضافی محرک های مالی فراتر از آنچه که کنگره در حال حاضر به تصویب رسید.

این مصاحبه را لحظه ای مهم آمد که تاد گفت: دانشمندان بر این باورند که ممکن است تا ماه ژوئن قبل از ایالات متحده است که در یک موقعیت برای شروع آرامش اجتماعی فاصله گرفته است.

“شما قطعا شنیدن دانشمندان می گویند که گاه به گاه ولایت می گویند که دکتر Fauci ممکن است می گویند که” تاد مشاهده شده است. “اما شما نمی شنیدن یک پیام سازگار در سراسر کشور. چگونه خواهد بود شما انتقال است که به مردم آمریکا اساسا گفتن آنها یکی دیگر از 60 روز در خانه حبس? که تا حد زیادی به درخواست از آمریکا است.”

بایدن نیست دقیقا جمع اوری یک سطح از eloquence برای مطابقت با وینستون چرچیل معروف “خون رنج و عرق و اشک” سخنرانی اما او باید روشن و قانع کننده پاسخ: حقیقت را بگویید و اعتماد مردم به جای بالا بردن انتظارات غیر واقعی که به ناچار نخواهد بود ملاقات کرد و که می تواند به تحریک بحران اعتماد در دولت و مقامات آن:

نگاه مردم آمریکا واقعا قوی و دشوار است. اولین چیزی که ما باید انجام دهید این است که گوش دادن به دانشمندان. ما باید آنها را به حقیقت. این صاف و پوست کنده حقیقت است. مردم آمریکا هرگز خودداری از بودن قادر به مقابله با حقیقت است. بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که افزایش کاذب انتظارات و تماشای آنها را نقش برآب. سپس آنها شروع به از دست دادن اعتماد به نفس در رهبری است. بنابراین ما باید فقط گفتن حقیقت به عنوان بهترین ما می دانیم آن است. به عنوان بهترین دانشمندان آن را می دانم. ما باید اجازه دهید آنها صحبت می کنند.

بایدن سپس تکرار تماس خود را برای رئیس جمهور برای تنظیم بازار آزاد دگم گذشته و استناد به دفاع تولید عمل به طور گسترده در مقیاس بالا تولید تجهیزات حفاظت فردی و سایر مراقبت های بهداشتی لوازم قبل از بازگشت به این موضوع دانست.

“ما باید به مردم آمریکا, حقیقت,” او گفت:. “آنها قوی است. آنها را از طریق آن دریافت کنید.”

این یک کنتراست قوی برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد که مدیون کمتر به میراث تاریخی دولتمردی نسبت به فروش و تاکتیک های بازاریابی و یا خود به کمک راهنمایی از قدرت تفکر مثبت است. مغلوب ساختن پیشی جستن ترجیح می نه تنها به قرار دادن یک چرخش مثبت در دولت خود را از دست داده و همه چیز اما در وضعیت کلی — شعار امکان بازگشت به حالت عادی با عید پاک و ترویج علمی اثبات نشده ایده که hydoxychloroquine قابل ملاحظه ای موثر برای درمان Covid-19.

وجود دارد بدیهی است که بسیاری از عدم اطمینان در مورد کوروناویروس وضعیت, و آن را قطعا ممکن است که این کشور — و جهان — بهره مند از حرکت صعودی شگفتی و یا پیشرفت های تکنولوژیکی. اما بایدن استدلال این است که این یک اشتباه به تعداد چنین چیزهایی چرا که آنها کشور را ترک کنند هر دو مادی و روانی آمادگی برای میزان مشکلات آن ممکن است روبرو شود.

تاد سعی کردم چند بار به جلب بایدن به ارائه یک نقل قول-شایسته اسلم در مغلوب ساختن پیشی جستن و یا به استنباط ستایش برای رئیس جمهور به نفع وحدت ملی. بایدن نمی نیش در هر دو جهت.

مثلا معاون سابق رئیس جمهور کاهش یافته است تاد را دعوت به گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن است “خون در دست خود را” اما همچنین خودداری می گویند او خواهد چرخید انتقاد از رئیس جمهور.

“من استدلال چند هفته پیش ما باید با استفاده از دفاع تولید عمل می شود.” “این وجود من شده اند استدلال به آن برای برخی از زمان. اگر من می بینم چیزی است که اتفاق می افتد نه, من فکر می کنم آن را به من تعهد به گام تا و می گویند این است آنچه که ما باید انجام دهند.”

فراتر از ایده استفاده از DPA برای افزایش خروجی از تجهیزات پزشکی بایدن صحبت کرد و بارها و بارها مورد نیاز برای محرک فراتر از آنچه در کنگره و کاخ سفید در حال حاضر تحویل داده است. او نمی توانید به جزئیات بیشتر در مورد نشان می دهد اما مبارزات انتخاباتی خود به نام برای پاسخگویی به این بیماری همه گیر کوروناویروس با وام دانشجویی, بخشش, افزایش, مزایای تامین اجتماعی, نقل و انتقالات مالی به دولت و دولت های محلی جامع تر عمل پرداخت مرخصی استعلاجی و در نظر گرفتن یک نگاه در ارائه چک های اضافی به خانواده ها فراتر از 1200 دلار در هر فرد کنگره در حال حاضر به تصویب رسید.

به جای امیدوار کننده مردم است که کشور را به سرعت بازگشت به حالت عادی به عبارت دیگر بایدن می خواهد دولت به رول تا آستین آن و آماده شدن برای انجام بیشتر.

بایدن نهایی مشاوره به تهمت بود به صرف زمان بیشتری را با تمرکز بر جزئیات اداری دولت است.

“شما باید تمرکز بر روی ساخت مطمئن شوید که ما در یک وضعیت که در آن ما قادر به دیدن آن است که مزایای بیکاری دریافت می تواند به مردم می شود.” “چه IRS انجام به دریافت $1,200 چک به مردم ؟ که در آن تمرکز باید و باید آن را لیزر متمرکز شده است.”

اشاره در اینجا این است که مشکلات اداری در بیمه بیکاری سیستم است که واقعا ساخته شده است که مسئولیت رسیدگی به حجم فعلی ادعا می کند و همچنین به این واقعیت است که دولت در حال حاضر پیش بینی ممکن است ماه به 1200 دلار به دست افرادی که در حال حاضر نیست که پرداخت مستقیم تنظیم با IRS. این نوع اداری minutia هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن کت و شلوار قوی (نگاه کنید به تست شکست) و به نظر می رسد بسیار بعید است که او را این مشاوره.

اما برای کسانی که در انتظار بوده ام بایدن برای تبدیل شدن به یک قوی تر و قابل رویت عمومی حضور در coronavirus بحران, او به نظر می رسد که پیام خود را — گوش دادن به کارشناسان حقیقت را در مورد آنچه آنها می گویند قرار داده و در دشوار دانه کار برای مقابله با بحران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>