جو Scarborough: دموکرات “نگاه بیشتر طرفدار زندگی” از جمهوری خواهان در میان تماس به “euthanize” سالمندان

“صبح جو” میزبان جو Scarborough, انتقاد محافظه کاران که می خواهند به “euthanize” افراد مسن به منظور حفاظت از اقتصاد آمریکا خواستار دموکرات “حزب زندگی در حال حاضر.”

“در حال حاضر این محافظه کاران در حال ساخت دموکرات که طرفدار انتخاب در واقع نگاه بیشتر طرفدار زندگی” Scarborough گفت: صبح روز پنج شنبه. “از آنجا که آنها تنها نگران متولد نشده. آن متولد شده — آن است که ضعیف ترین در میان ما این است که شهروندان ارشد — که آنها آماده هستند به euthanize چرا که آنها می خواهند بوئینگ درآمد شرکت ها به شیب بیش از حد کم است.”

تبلیغات:

Scarborough با اشاره به اینکه بسیاری از سالمندان آمریکایی بودن “رها” توسط خود سابق حزب جمهوری خواه شد و از جانبازان جنگ جهانی دوم جنگ کره و جنگ ویتنام. او همچنین برجسته اخیر نیویورک تایمز که گزارش شده است که یکی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران گفت: رئیس جمهور اجازه می دهد تا شهروندان ارشد را دریافت کنید چرا که آنها “قصد جان به هر حال” و “مقدار زیادی از پول هزینه.”

این MSNBC میزبان اضافه شده است که سیاستمداران جمهوری خواه در این راه احساس چرا که “آنها می خواهند مطمئن شوید که افرادی که خود کسب و کار در منطقه خود و یا در کشورهای خود را حفظ خواهد کرد و به آنها کمک های مبارزات انتخاباتی.”

تعدادی از برجسته محافظه کار صدای عموم استدلال کرد که سالمندان آمریکایی ها باید خطر مرگ از عوارض ناشی از کوروناویروس به منظور حفاظت از اقتصاد است.

تبلیغات:

دن پاتریک خواه معاون فرماندار تگزاس گفت: Fox News میزبان Tucker Carlson جمعه شب که “هیچ کس به من رسیده است و گفت:” به عنوان یک شهروند ارشد آیا شما مایل به گرفتن شانس بقای خود را در ازای نگه داشتن امریکا که تمام امریکا را دوست دارد برای خود و فرزندان و نوادگان؟’ و در صورتی که ارز, من تمام است.”

“آنچه که ما در حال زندگی در این شرایط به عنوان ما سعی می کنید به ضرب و شتم این ویروس پایدار نیست — که فروپاشی کامل اقتصاد کشور است که بسیاری فکر می کنم اتفاقی خواهد افتاد اگر این می رود بسیار طولانی است و غیر قابل تحمل نتیجه” فاکس نیوز تحلیلگر انگلیسی هیوم گفت کارلسون زیر شب. “و که — [پاتریک] است گفت: برای خود در بخشی که او مایل به گرفتن خطر ابتلا به این بیماری در صورتی که آنچه در آن زمان اجازه می دهد تا اقتصاد به جلو حرکت کند. و او گفت که چون او در اواخر عمر شما می دانید که او خواهد بود و شاید بیشتر مایل سپس او ممکن بوده است در سن و سال که به نظر می رسد به من به نظر کاملا منطقی دیدگاه.”

هیوم بعد پیشنهاد کرد که هر کسی که مخالف این کار را به دلیل دوست نداشتن آنها مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

گلن بک از BlazeTV ساخته شده مشابه استدلال گفتن بینندگان شنبه که آمریکایی های قدیمی تر باید بازگشت به کار به “حفظ اقتصاد این رفتن و کار” و اضافه کرد که “حتی اگر ما همه مریض, من می خواهم به جای مرگ از کشتن این کشور است.”

Scarborough را مشاهده مورد pro-life جمهوری خواهان در آمد و به عنوان حزب جمهوریخواه شده است با حروف بزرگ در این بیماری همه گیر به سعی کنید برای جلوگیری از سقط جنین. فرمانداران جمهوریخواه در ایالت مریلند اوهایو و تگزاس به تلاش برای جلوگیری از سقط جنین با این ادعا که آنها “غیر ضروری” روش پزشکی (بیشتر سقط جنین را در بیمارستان و در نتیجه نمی خواهد از تداخل با درمان COVID-19 نفر) و یا این که سقط جنین استفاده از حیاتی تجهیزات پزشکی. (تهمت حاضر به استناد خود قدرت ریاست جمهوری را وادار پزشکی عرضه شرکت ها برای تولید محصولات لازم است.) کنگره جمهوری خواهان نیز با تاخیر محرک لایحه در اوایل این ماه بیش از نگرانی های است که آن را بار استفاده از بودجه فدرال برای سقط جنین.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>