بسیاری از مردم تعجب آنچه که دقیقا در مجلس نانسی پلوسی فکر بود که او تصمیم گرفت برای به تاخیر انداختن تحویل مقالات از اعلام جرم علیه رئیس جمهور تهمت تا بعد از تعطیلات زنگ تفریح. این سوال شده است هرگز به اندازه کافی پاسخ داده شده اما اگر آن را به خاطر پلوسی تا به حال احساس — یا شاید می دانست که برای مطمئن است که شواهد بیشتری از مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده از قدرت می چکه کردن تقریبا هر روز او کاملا حق با شماست.

از کاخ سفید به ایمیل های داده شده از طریق قانون آزادی اطلاعات به رودی جولیانی را “کاردانی” لو Parnas عبور بر روی اسناد و نوار آن بوده است مداوم چکه چکه چکه تا کنون از اواسط ماه دسامبر. اما هیچ یک از آن است که به عنوان مهم یا به عنوان متهم به عنوان پتانسیل شهادت سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. نگه داشتن او را از شهادت در استیضاح محاکمه شده است میچ مک کانل رهبر اکثریت را تمرکز منحصر به فرد از همان ابتدا. این هفته ما در بر داشت out why.

تبلیغات:

همانطور که من نوشت: روز دوشنبه نیویورک تایمز’ گزارش در مورد بولتون کتاب طرح میتوانست چه بود باز-و-بسته دادگاه با شهادت و یا شواهد. این طرح به ویژگی های برخی از کسل کننده استدلال توسط مجلس و مدیران و رئیس جمهور وکلا و پس از چند سوال از سناتورها و رای سریع و قبل از سوپر باول که در آن تهمت است که میله میله به یک “yuge” پیروزی مصاحبه با Sean Hannity. آن را به یک قانون اساسی با تصادم ایجاد صدا بم با تشکر از شما خانوم.

آن کار نمی کند راه آنها برنامه ریزی شده است. رئیس جمهور دفاع شده است و همه جا, من شک دارم چرا که وکلای او می دانست که نتیجه دادگاه ثابت شد پس چرا قرار دادن هر گونه تلاش بیشتر به آن از شما ؟ آنها ادعا کرد که دموکرات ها در حال تلاش برای سرقت هر دو 2016 و 2020 انتخابات که جو بایدن واقعی است, جنایی است که رئیس جمهور هیچ کار اشتباهی انجام داد اما حتی اگر او نمی تواند شما را استیضاح رئیس جمهور برای سوء استفاده از قدرت خود را. آن را بسیار پایین می آید به “هر چه. ما رای.”

آن را به عنوان معلوم است که تا به حال یک کپی از بولتون کتاب از اواخر ماه دسامبر است. وکلا می گویند که آنها نمی دانم هر چیزی در مورد آن و مک کانل اصرار دارد که هیچ کس به او گفت در مورد آن چه که همه گونه های ساده لوحی به خصوص اگر بولتون مشاجره که نسخه ساخته شده بودند در کاخ سفید درست است. قطعا مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد بولتون بالقوه شهادت نما یک “امنیت ملی” مشکل نشان می دهد که دولت بوده است به فکر راه هایی برای نگه داشتن کتاب از حال منتشر شده است.

تبلیغات:

بولتون ممکن است یک راست جنگ طلب اما او مطلقا هیچ انگیزه ای برای دروغ در این مورد. من مطمئن هستم که او در حال پرداخت پول زیادی برای این کتاب اما با تمام پول ها گردش در اطراف تهمت جهان, آن را سخت به این باور او نمی تواند قرار داده اند که بسیار هم در برخی از راه های دیگر. تقریبا هر کس در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد ساخت دیگران بزرگ لابی گری برای دولت های خارجی. اگر رودی جولیانی می تواند آن را انجام دهد مطمئنا سابق مشاور امنیت ملی خواهد بود و در مقدار تقاضا. (و بر خلاف رودی, Bolton یک بلامنازع شهرت به صداقت و اگر هیچ چیز دیگری.)

آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد که نفس رانندگی بولتون. او تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان برگ برنده و زمانی که رئیس جمهور حاضر به گوش دادن و به او توهین علنی, Bolton تصمیم به مبارزه با به عقب به جای ارسال به عنوان هر کس دیگری انجام داده است. روز سه شنبه او را کمی به عقب از دیگر سابق خودی سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی.

کلی گفت: فلوریدا مخاطبان در روز دوشنبه:

تبلیغات:

اگر جان بولتون می گوید که در این کتاب به اعتقاد من جان بولتون. هر وقت من با او بود … او همیشه به رئیس جمهور را صاف و پوست کنده حقیقت است.

آن را به خوبی از کلی به وزن در بولتون نمایندگی, اما اجازه دهید آن صورت: او مانند بسیاری دیگر می توانست دمیده سوت طولانی قبل از در حال حاضر. به جای او انتخاب شده را مبهم اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن ناتوانی در حالی که هرگز واقعا قرار دادن خود را در تقابل با رئیس جمهور وحشی مدافعان. شما می توانید می گویند همان چیزی که برای سابق وزیر دفاع جیم Mattis وزیر امور خارجه سابق رکس Tillerson مدیر سابق اطلاعات ملی دن کت و یا هر تعداد از دیگران که دانش صمیمی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هرج و مرج داخلی و می تواند پا کرده اند تا در هر زمان اما انتخاب کنند.

بولتون در حال حاضر به پرداخت قیمت. با توجه به واشنگتن پست, آنلاین لکه شروع شد و تقریبا بلافاصله با مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران ترویج قدیمی پست های رسانه های اجتماعی کامل از آنچه در این مقاله خواستار “کنایه و نیمه حقایق” درباره بولتون که در cahoots با “کارتل تروریست و ایران است.” که ناگهان ویروسی رفت و در عرض چند ساعت الگوهای رفتاری مانند “کتاب معامله بولتون” بودند روند و فاکس نیوز شد با تکرار اتهامات عنوان شده علیه.

تبلیغات:

بولتون بود فاکس نیوز عامل برای 11 سال است. اما این روزها در این شبکه هر کسی که fealty به مغلوب ساختن پیشی جستن است در سوال بادها با سر خود را در یک پیک. زبان استعاره ، این شبکه بیشتر زرق و برق تهمت sycophant لو دابز بلافاصله اخراج بولتون به عنوان یک خائن و گفت:

بولتون است و متاسفانه کاهش می یابد خود را به چیزی بیش از یک اصولی ابزار رادیکال حزب دموکرات و دولت عمیق و او را قربانی یکپارچگی خود را به فروش چرکین کینه توز کتاب احساساتی …

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را بازتوییت کرد دابز’ نظرات.

طنز این است که به عنوان غرور نمایشگاه اشاره بولتون بود سخت تحت فشار قرار دادند برای کاخ سفید کار توسط Fox News و تهمت را رد کرد او در ابتدا به خاطر او متنفر شیرماهی سبیل. در نهایت او را استخدام کرد او را به هر حال به دلیل بولتون در دفاع از او را به شور و شوق عصر روز هر شب.

تبلیغات:

اما آن را فقط فاکس. بحث های رادیویی است که در tizzy به عنوان به خوبی. راش Limbaugh بسیار ناراحت بود گفت: “اگر این قطعه در کتاب درست است و این در واقع چیزی است که به قصد آن نیست جان بولتون من فکر کردم من می دانستم که این نوع از بی وفایی.” مارک لوین فکر می کند بولتون است “ناراضی است.” اصطلاح دیگری می شنوید که مورد استفاده زیادی در جناح راست رسانه ها.

من هیچ شک بولتون است حل و فصل نمرات. این بدان معنا نیست که او دروغ میگوید. پس از همه شاهدان دیگر از جمله سابق شورای امنیت ملی روسیه متخصص فیونا هیل شهادت به “disgruntlement” با مغلوب ساختن پیشی جستن و جولیانی را در اوکراین “معامله مواد مخدر.”

در هر صورت این به این معنی است که مک کانل را با دقت برنامه گذاشته به یک سریع و کثیف استیضاح تبرئه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک پیروزی دولت از آدرس اتحادیه در هفته آینده و مالش خود مصونیت از مجازات در دموکرات مواجه شده است مختل شود. همانطور که از سه شنبه شب مجلس نمایندگان آمریکا گزارش شده است که گفت او ندارد رای به جلوگیری از شاهدان.

تبلیغات:

اما با توجه به سی ان ان این است که واقعا فقط میچ راه اعمال فشار بر هر کسی که به فکر رای گیری راه اشتباه است. من حدس می زنم دموکرات ها را در سه جمهوری خواهان برای رای دادن به شهادت شهود — اما نه چهار تا از آنها نیاز است. بقیه سنا توافق را نگه دارید و دست ها و پرش به بیش از صخره هم به این امید که ما را در برخورد با جهانی همه گیر و یا جنگ جهانی سوم نوامبر پس از رای دهندگان به سادگی نمی خواهد به یاد داشته باشید که چگونه آنها تحت پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن “high crimes and misdemeanors.”

از آن نوع فاجعه اما من گمان می کنم جمهوری خواهان رهبری را لغزنده اسلاید. دموکرات ها و کینه توز NeverTrumpers همه چیز را در قدرت خود را به مطمئن شوید که این افراد را کور وفاداری به فاسد جمهور خواهد بود اولین چیزی که هر کسی فکر می کند از زمانی که آنها نام خود را در انتخابات در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی