Alec Baldwin as Donald Trump, Cecily Strong as John Bolton, Beck Bennet as Mitch McConnell, and Kate McKinnon as Lindsay Graham sing together in a still from Saturday Night Live.

کل باند.

NBC

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه در سنا شده است یک نقطه کم در تاریخ کشور به عنوان کل دولت فدرال کار می کند در کنسرت به سپر یک یاغی و آشفته رئیس جمهور از عواقب ناشی از اعمال خود غافل از آسیب دائمی آنها انجام می دهند برای ما و کشور ما سیستم از دولت است. آن افسرده به تماشای, اما آن را نشانی از افزایش یک سوال جالب: اگر استیضاح محاکمه قرار گرفت قاضی Mathisبه سراسر کشور-همزمان واقعیت بر اساس روز-امی-برنده جایزه دادگاه نشان می دهد بازیگران بازنشسته میشیگان Superior Court Judge Greg Mathis, و همچنین جان بولتون و هانتر بایدن و جان بولتون شهادت و همچنین میچ مک کانل خواند بخشی از “ارسال در دلقک ها” در پایان ؟ خوب زنده شنبه شب فکر می کند ممکن است چیزی کمی شبیه به این:

این وقاحت از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه مانند بسیاری از فحاشی اطراف و دولت او خواهد بود غیر ممکن است برای زنده شنبه شب به طور کامل به تصرف خود به عنوان طولانی به عنوان FCC را ممنوع شبکه های تلویزیونی از, پخش سلو در یک حلقه بود اما واقعا نمی آن. Cecily قوی را شیرماهی-سبیل پرپشت جان بولتون و پیت دیویدسون هانتر بایدن هر دو لذت بخش و الک بالدوین در ورودی با یک هاروی وینستین-سبک واکر خوب است برای خنده, اما لحن این طرح است که اساسا “کسانی که دلقک ها در واشنگتن دوباره در آن هستند” و ما راه گذشته است که در حال حاضر. شنبه شب زنده‘s سرد باز از Feb. 6 1999 شنبه قبل از بیل کلینتون را تبرئه کردم و نزدیک به حقیقت از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه از قسمت این هفته:

که طرح اتحاد دندان حتی از 21 سال بعد از آن به دلیل آن نخبگان بسیار واقعی تحقیر در این ایده از مواجهه با هر گونه عواقب به جای تصور یک دنیای فانتزی که در آن قاضی Mathis نگه می دارد آنها را پاسخگو باشد. آنچه اتفاق افتاده این هفته نبود سرگرم کننده بیهوده پر رنگارنگ eccentrics مانند Vinny Gambino و Kate McKinnon لیندسی گراهام; آن شوم مضحکه می خواند و جمعیت خطرناک دیوانه مانند رودی جولیانی و لیندزی گراهام لیندسی گراهام. واقعا بد مردم نوع شر کسی که گسترش یک نژادپرست ممنوعیت سفر و یا سعی کنید به نگه داشتن مردم فقیر در خارج از کشور و یا تشویق به استفاده از مین های زمینی—و تمام که شد فقط این هفته!—ایمنی نمی, به طنز. اما آنها مطمئن شوید که به نظر می رسد سیستم ایمنی بدن به زنده شنبه شب سرد باز می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی