جان بولتون: Jared کوشنر قدرتمند ترین فرد در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون نشان داد در مصاحبه با ABC پخش اخبار یکشنبه که قدرتمند ترین فرد در کاخ سفید بود Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون است.

“در کنار رئیس جمهور برگزار شد که بیشترین قدرت در کاخ سفید؟” ABC News’ مارتا Raddatz خواسته بولتون.

تبلیغات:

“آن متنوع از زمان به زمان” بولتون پاسخ داد. “و زخمی در پاسخ به این سوال است . . . است Jared کوشنر.”

بولتون می گوید که به اعتقاد او کوشنر بود “شایسته ترین فرد” برای شغل در نمونه کارها خود را که شامل مرز دیوار عدالت کیفری اصلاحات یک صلح خاورمیانه معامله مواد مخدر بیماری همه گیر تجارت با مکزیک و همچنین بهداشت عمومی و اقتصادی پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

شوهر از اولین دختر Ivanka Trump نیز منجر کاخ سفید دست از رئیس جمهور دوباره انتخابات. پس از روز شنبه را بد با حضور در تجمع در اوکلاهما نیویورک تایمز گزارش می دهد که “او را در میان کسانی که رئیس جمهور نوبت به کشف کردن آنچه در تظاهرات شبیه رفتن به جلو است.”

تبلیغات:

کوشنر گفت: “عصبانی” در مدیر کمپین براد Parscale بیش از هزار نفر از صندلی های خالی در آنچه قرار بود مغلوب ساختن پیشی جستن “باز گشت” پس از هفته بدون یک رالی با توجه به کروناویروس محدودیت. معلوم نیست اگر او گرفته اند ممکن است کمر از Parscale حداقل به طور موقت.

کوشنر مدارک برای سرب در کاخ سفید کار به طور خلاصه عبارتند از در حال اجرا یک روزنامه در صدها میلیون دلار در املاک و مستغلات بدهی و دانستن رئیس جمهور نیز پس از ازدواج با او دختر بزرگتر. زن و شوهر و قدرت ساخته شده در شمال 100 میلیون دلار در طول زمان خود را در کاخ سفید است.

در این مصاحبه بولتون بعد اضافه شده است که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن بودند دوباره انتخاب “اعضای خانواده” — به طور خاص جارد و Ivanka — خواهد به او بگویید به دادگاه عالی صندلی به یک لیبرال عدالت است.

تبلیغات:

“اما اجازه دهید تصور کنید که او را دوباره انتخاب و عضو لیبرال طرف دیوان عالی کشور برگ” بولتون گفت. “من می توانم تصور کنید که مشاوران او در حال حاضر گفت:” شما می دانید که شما نامزد دو فوق العاده محافظه کار قضات در دوره اول. در حال حاضر فکر می کنم از میراث خود را. فکر می کنم تعادل دیوان عالی کشور است. معرفی به همان اندازه صالح لیبرال قضات در دوره دوم به طوری که شما را ترک تعادل دادگاه به عنوان آن بود زمانی که شما در آمد — چه میراثی است که خواهد بود.'”

بولتون نیست فشار به عقب زمانی که Raddatz حدس زده است که “اعضای خانواده” به معنای جارد و Ivanka.

تبلیغات:

در طول هفته گذشته بولتون جدید کاخ سفید خاطرات “از اتاق که در آن اتفاق افتاده است” را تحت عناوین به عنوان برگ برنده دولت به دنبال پوزه انتشار در میان متعدد به بیرون درز گزیده ای از شرم آور و متهم مواد در مطبوعات.

پس از اختلاف بر آب و هوا از کار اخراج شد یا استعفا داد و آن را هیچ جای تعجب است که بولتون است استخوان را انتخاب کنید با تهمت و رئیس جمهور منتقدان را با خوشحالی برداشت خاطرات او به عنوان توصیف کسی خطرناکی نا مناسب و ضرب به خطر بیافتد توسط خود علاقه. اما دولت سابق بالا امنیت ملی رسمی — معروف متکبر سیاست خارجی مداخله و neconservative جنگ شاهین که چند نفر از دوستان در واشنگتن — نیز در می یابد خود را در یک سیاسی جزیره رد نه تنها کاخ سفید بلکه توسط دموکرات ها که به نام او کرده است به عنوان بی ثبات و بیش از حد ضعیف به رئیس جمهور.

“من فکر می کنم راه خانه طرفداران استیضاح اقدام شد به شدت اشتباه” بولتون گفت Raddatz در روز یکشنبه. “من فکر می کنم آن را استیضاح قصور.”

تبلیغات:

او اضافه کرد که دموکرات کنگره شد “تقریبا به عنوان بد” به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه توانمندسازها توصیف استیضاح به عنوان یک “حزبی catfight.”

“آنها نمی خواهید به یک ظرف غذا تا دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. در حال حاضر پیدا کنم که انجام تقریبا به عنوان بد و تا حدودی معادل مغلوب ساختن پیشی جستن” بولتون اضافه شده است. “که آنها torquing یکی از بدترین قانون اساسی مسئولیت مجلس نمایندگان است — قدرت استیضاح — اطراف خود را از نامزدی ریاست جمهوری برنامه.”

بولتون با اشاره به چند نمونه از impeachable انجام آن آینه مغلوب ساختن پیشی جستن خود را علاقه مند به اقدامات در اوکراین رسوایی گفت: در روز یکشنبه مصاحبه ای که تهمت بود “مشخص” توسط رهبران خارجی “مشتاق” به رئیس جمهور به تنهایی به “تملق و دستکاری” او.

تبلیغات:

اما به عنوان رئیس جمهور منجر مشاور سیاست خارجی و policymaker, Bolton, دارای بینش منحصر به فرد نه تنها به چگونگی جمهور است و انجام مسئولیت های بین المللی خود را — “وجود دارد عدم تمایل . . . برای انجام سیستماتیک یادگیری به طوری که او می تواند بیشتر تصمیم گیری آگاهانه” — بلکه چگونه کاخ سفید با این نسخهها کار داخلی و همچنین چگونه این دو گاهی اوقات بحباله نکاح در اوردن.

زمانی که فشار به توضیح قبلی خود ادعا می کنند که تهمت تنها با صدور بیانیه ای پس از خانواده سلطنتی عربستان سعودی به کارگردانی قتل واشنگتن پست روزنامه نگار جمال Khashoggi به این دلیل که رئیس جمهور می خواست به “منحرف کردن توجه از Ivanka” و داستان در مورد استفاده از ایمیل خصوصی, Bolton متعادل نماید.

“در حال حاضر در واقع او نیز به شدت اعتقاد داشت در بیانیه ای که او در مورد سیاست ایالات متحده در برابر عربستان سعودی با وجود کشتار Khashoggi به دلیل فروش اسلحه ارتباط و چیزهای دیگر” بولتون گفت.

“اما آن را خیلی در ذهن خود آن روز که او دختر بود و گرفتن برخی از سنگین بازدید در مطبوعات و کاملا تضمین شده این منحرف توجه همه را,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

رییس جمهور در این fulminated علنی و خصوصی بیش از بولتون, اظهارات, به tweeting که بولتون بود “wacko” و “بی کفایت” و درخواست از مشاوران که آیا آنها بر این باورند بولتون تصمیم به انتشار کتاب خود را بدون به پایان رساندن قبل از انتشار بررسی روند بود prosecutable.

“”آیا شما فکر می کنم او را برای رفتن به زندان برای این کار؟” مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: به خواسته مشاوران.

دادستان کل ویلیام بر تحت فشار قرار دادند پشت به شدت در برابر انتشار این کتاب — که وزارت دادگستری استدلال می کند هنوز هم حاوی حساس و طبقه بندی اطلاعات و دادستان فدرال گزارش شد روز شنبه به ژرف اندیشی کیفرخواست. در حالی که دولت موفق خواهد شد در آراستن تمام درآمد حاصل از — و احتمالا بولتون 2 میلیون دلار پیش — کارشناسان حقوقی معتقدند که پیگرد قانونی خواهد بود tricker.

“این چیز عجیب و غریب است که تنها برای گرفتن عجیب و غریبتر اگر اتهامات جنایی واصل” برادلی خزه امنیت ملی وکیل است که راه های متعدد مشتریان از طریق طبقه بندی نقد و بررسی گفت: سالن.

تبلیغات:

“ما دیده ایم بی شماری تعقیب از leakers از اطلاعات طبقه بندی شده” او ادامه داد. “اما تا آنجا که من اطلاع دارم این اولین باری خواهد بود که اتهامات جنایی خواهد بوجود می آیند از قبل از انتشار روند.”

“تنها شاعرانه عدالت در این مورد این است که دولت به دنبال بولتون سود از جمله 2 میلیون دلار پیشبرد” بارب McQuade سابق ما وکیل و استاد دانشگاه امنیت ملی قانون در دانشگاه میشیگان گفت.

“اگر همه بولتون می خواستم برای گفتن داستان خود را, او می تواند انجام داده اند با شهادت در برابر کنگره در استیضاح تحقیق,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>