سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: مخاطبان در دانشگاه دوک در اولین سخنان پس از استیضاح که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش های صلح با کره شمالی به مبلغ “یک هدر رفته دو سال” از آنجا که این کشور هرگز قصد دارد به آن سلاح های هسته ای.

“این کاملا آشکار این بود که به شکست” واشنگتن پست به نقل از بولتون عنوان کرد و گفت شنبه. “وجود دارد یک قطعه واحد از شواهد که دولت کره شمالی ساخته شده است یک تصمیم استراتژیک به دستیابی به سلاح های هسته ای.”

تبلیغات:

کره شمالی خواست به “رهایی” از تحریم های بین المللی بولتون گفت. او توضیح داد که کره شمالی به عنوان “jiving آمریکایی” را به عنوان او ادعا کرد که این کشور نزدیک به قادر به رها کردن سلاح های هسته ای در شهرستانها ایالات متحده است.

وقتی پرسید که آیا او به اشتراک گذاشته بود مشاهدات خود را در کره شمالی با رئیس جمهور قبل از پذیرش یک شغل در دولت بولتون گزارش پاسخ داد: “من خوشحال برای پاسخ به این سوال به جز بخشی از این است که در حال حاضر درگیر در قبل از انتشار بررسی کتاب من است.”

بولتون همچنین نشان داد نگرانی در مورد آنچه که او به عنوان توضیح داده شده اقدام به “سانسور” از مقاله خود را.

تبلیغات:

“من امیدوارم که آن را سرکوب” بولتون گفت: مخاطبان و اضافه کرد که “من می گویند چیزهایی که در این مقاله مورد آنچه که او (تهمت) به من گفت. من امیدوارم که آنها تبدیل شده و روزی.”

به کاخ سفید ارسال نامه ای در ماه گذشته به بولتون ناشر, Charles J. Cooper از کوپر و کرک هشدار داد که بولتون مقاله “به نظر می رسد حاوی مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده.” این ادعا که “برخی از این اطلاعات است که در بالای سطح مخفی” و “تحت قانون فدرال و عدم اطلاع توافق نامه مشتری خود را امضا شده به عنوان یک شرط برای به دست آوردن دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده در این مقاله ممکن است منتشر نمی شود و یا در غیر این صورت فاش بدون حذف این اطلاعات طبقه بندی شده.”

هر چند کاخ سفید در حال بررسی بولتون کتاب آن است و نه تلاش برای جلوگیری از او را از علنا درباره تجربه کار در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

تبلیغات:

در یک درز کرده از نسخه خطی به دست آمده توسط نیویورک تایمز بولتون ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم به او گفت که او می خواست برای حفظ توقف $391 میلیون دلار کمک به اوکراین تا آن کمک کرد با تحقیقات به رقبای سیاسی خود. مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از هواداران خود ادعا کرده اند که بایدن شدید قدرت خود به نفع خانواده خود را. وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا است.

بولتون همچنین ادعا شده در این مقاله است که او مطرح نگرانی های خود را به دادستان کل ویلیام بار زمانی که او یاد گرفته در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن در 25 ژوئیه در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. که در تماس بود و در نهایت این موضوع خلاف کاران شکایت که موجب تهمت را استیضاح توسط مجلس نمایندگان.

تبلیغات:

زمانی که بولتون در مورد اتهامات ناروا و اوکراین نشان داد در ماه گذشته به نام دموکرات سابق مشاور امنیت ملی به شهادت در رئیس جمهور را استیضاح محاکمه. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان تاسف زمان نشت در مورد بولتون کتاب با “فاکس و دوستان” شرکت میزبان برایان Kilmeade و گفت که “در حال حاضر این سوخت به سناتور Schumers از جهان آدم Schiffs جهان می گویند,” من نیاز به یک شاهد و او می خواهد به شهادت.'”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به نشت توسط تویت “من هرگز گفته جان بولتون که کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens. در واقع او هرگز گله و شکایت در این مورد در زمان خود بسیار عمومی فسخ است. اگر جان بولتون گفت: این آن بود که تنها به فروش یک کتاب است.”

هر چند بولتون علنا به حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های زمانی که او کار می کرد برای دولت, رئیس جمهور نیست همیشه پشت خود را مشاور امنیت ملی. در طی یک مصاحبه در ماه ژوئن است که در آن او در مورد تیراندازی یک هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا توسط دولت ایران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که بولتون “کاملا شاهین. اگر آن را تا به او او را در کل جهان در یک زمان خوب است؟”

تبلیغات:

بولتون است و نه سیاست خارجی آمریکا و متخصص به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن را نسبت به اقدامات کره شمالی. صحبت کردن با سالن در سال گذشته وزیر امور خارجه سابق مادلین آلبرایت گفت که سنگاپور اجلاس بین تهمت و دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد بود “کیم” پیروزی ” از آنجا که رئیس جمهور لغو برخی از تمرینات است که ما باید با متحدان ما در ژاپن و کره جنوبی و معلوم نیست به من چه به کره شمالی داد و یا آنچه در آن است که آنها را قرار داده تا به این, به خصوص از آنجایی که آنها توافق کرده اند که به هر نوع وجه از موجودی و یا بین المللی راه بدانند آنها چه کرده اند و چه denuclearization — که چیزی است که ما در حال تلاش برای دریافت کنید — چه گیری که چه خبر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی