جان بولتون کتاب, وحشیانه, سوزاننده کیفرخواست … جان بولتون


John Bolton seen in focus next to Trump in the foreground in the Cabinet Room.

مشاور امنیت ملی جان بولتون می پیوندد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ در طول جلسه دو جانبه در اتاق کابینه در کاخ سفید در 2 آوریل 2019.

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج جان بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی در سپتامبر سال 2019 من نوشت: “ممکن است ما در گذشته در بولتون یک قطعه سوخته باقی مانده از مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی ناراضی و بی وفا به اندازه کافی برای نوشتن یک داغدار بگو همه خاطرات.” و در حال حاضر در اینجا آن است. اتاق که در آن اتفاق افتاده است (از شنبه) در هر بیت شعله کار است که به پیشبرد داستان اخبار نشان داد. اما آن را نیز ناخواسته یک کیفرخواست از بولتون خود را—به عنوان جنگ طلب خود aggrandizer, فریب در زمان زیرک اداری اپراتور در زمان های دیگر فوقالعاده نابینا به سیاست در اطراف او و در هر مورد یک مرد که هیچ رئیس جمهور آینده باید استخدام به راه رفتن سگ خود را بسیار کمتر از کمک به محافظت از ملت است.

بولتون به مدت طولانی در حالیکه در لبه بیرونی ما جناح راست سیاست خارجی نخبگان. اغلب برچسب گذاشته شده توسط یک نومحافظه کار او در واقع بیشتر یک 19th-قرن امپریالیستی وسواس با اعمال قدرت آمریکا در جهان نیست پس نگران گسترش دموکراسی است. او نانامی به بازی تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش شد, عجیب و غریب: برای اولین بار بود که به عنوان معاون امور خارجه در امور کنترل تسلیحات حتی اگر او هرگز خواندن یک کنترل تسلیحات پیمان که او دوست داشت. (کار اصلی وی بود به عنوان معاون رئیس جمهور دیک چنی در جاسوسی, گزارش پشت هنگامی که وزیر امور خارجه کالین پاول آمد بیش از حد نزدیک به موفقیت در دیپلماسی است.) سپس او به عنوان U. N. سفیر, حتی اگر او خصمانه خود به سازمان ملل و مخالف قوانین بین المللی در اصل. (بوش که او را به عنوان یک زنگ تفریح انتصاب بوت او را هنگامی که آن را روشن بود که سنا که قرار بود به رای پایین نامزدی خود را.)

مغلوب ساختن پیشی جستن استخدام او به عنوان سوم مشاور امنیت ملی (یک کار است که شامل نیست سنا تایید) پس از مشاهده به طور منظم خود را تفسیر فاکس نیوز. بولتون به حال هر دلیلی برای فرض کنید که تهمت مشترک دیدگاه های خود را—و به احتمال زیاد او تا زمانی که او این کار را نکرد. که زمانی که او رو از شر بولتون که حتی در حال حاضر به نظر نمی رسد به همین دلیل است.

بولتون اولویت های کاخ سفید شد به مطمئن شوید که تهمت نمی امضای قرارداد با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و یا backpedal در خروج از ایران شد. بولتون بیزار ایران که در ایران امضا شده در سال 2015 و پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما و رهبران پنج کشور دیگر. در کتاب خود او بارها و بارها خواستار آن را “اسفبار” معامله هر چند او هرگز احساس نیاز به توضیح دهد که چرا. چهار پنجم از این کتاب در صفحه 391 او اجازه می دهد به همین دلیل برای سکوت خود را لغزش. توصیف یک بحث او با مقامات پنتاگون بیش سعی کنید که آیا برای مذاکره درباره یک قرارداد جدید او می نویسد: (کج (ایتالیک) اضافه شده):

من استدلال می کرد که دوباره … خواهد بود وجود دارد هیچ “جدید” ایران و نه “بازدارندگی” تاسیس تا زمانی که ایران در زمان رژیم باقی مانده است. شما می توانید آن را دوست دارم یا نه پایگاه یک سیاست در برخی دیگر از واقعیت نمی خواهد ما به هر “پایان دولت” ما به دنبال.

وجود دارد و شما آن را داشته باشد. بولتون نمی مانند ایران—نمی خواهم هر گونه توافق یا معامله از هر نوع با ایران—به دلیل آن بود که با ایران. برای بولتون تنها صدای سیاست نسبت به ایران تغییر رژیم به معنای هر گونه سیاست غیر قابل قبول است. او یک متحد در این نظر با وزیر امور خارجه مایک Pompeo—و به نظر می رسید با مغلوب ساختن پیشی جستن. اما پس از آن به سمت پایان کتاب (و پایان بولتون تصدی) تهمت آغاز شده گفت: او می خواست برای ایجاد یک قرارداد جدید با ایران; او معتقد است که ایرانیان می خواستم برای انجام یک معامله بیش از حد (احتمالا نادرست مگر اینکه برگ برنده لغو تحریم, که او مایل به انجام این کار). بولتون می نویسد که او مخالف این تصور تا شور و شوق است که او برنامه ریزی شده به استعفا در صورت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان برنامه ریزی شده مذاکرات با وزیر خارجه ایران.

بولتون دهد و به دور از بازی هنگامی که او شکایت در یک نقطه که ایرانیان بودند که به نقض توافق هسته ای. تخلف صورت گرفت در پاسخ به, و چند ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خروج از پیمان. اما اگر معامله شد به عنوان “اسفبار” به عنوان بولتون ادعا می کند به همین دلیل بود که او نگران بود که ایران در مورد نقض آن ؟ این همه تظاهر برای بولتون معامله بد بود فقط به این دلیل آن را به سمت چپ رژیم ایستاده است.

او نقش مشابه بازی های فصل خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن عجیب و غریب ارتباط با کیم. سهم من از بولتون سردرگمی در رئیس جمهور گل bromance با جهان بی رحم ترین دیکتاتور و خود را نگران است که سمت چپ به تنهایی با باهوش كرديد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نشانه ای از یک معامله است که کمک می کند تا تنها کیم در حالی که پارگی ما اتحاد در سراسر شرق آسیا است. اما به عنوان با ایران, بولتون برعلیه مخالف حتی تلاش برای انجام یک معامله. او را رد تلاش تهمت فرستاده ویژه کره شمالی مذاکرات استیو Biegun بر این اساس که Biegun تلاش برای مذاکره “گام به گام” معامله (شمال از بین می برد برخی از سلاح های هسته ای ایالات متحده آسانسور برخی از تحریم های شمال از بین می برد برخی از ما آسانسور بیشتر … ) در حالی که بولتون می خواستم یک “انفجار بزرگ” یمن (آمریکا نمی آسانسور هر گونه تحریم تا شمال گسیختن تمام آن هسته ای دستگاه). بولتون می دانستند که شمال هرگز به یک توافق big bang اما ممکن است قبول برخی از شکل گام به گام معامله که تنها منحرف کردن اذهان از چه بولتون فکر کردم تنها راه برای مقابله با کیم تهدید از بین بردن رژیم یا از طریق کل انزوای اقتصادی (بعید داده شده کره شمالی را به اتحاد با چین) و یا بهتر است هنوز هم بمب گذاری در محل به قطعات ریز.

بولتون ارائه می دهد بسیار دقیق و گاهی اوقات جذاب حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن دو نشست با کیم در سنگاپور (که به پایان رسید با یک بی معنی اعلامیه مشترک) و در هانوی (که در فرو شکست و از آن زمان هیچ مذاکرات رخ داده است و در همه). اما بولتون به نظر نمی رسد به درک اهمیت آنچه اتفاق افتاده در هانوی. کیم وارد با یک پیشنهاد: او را از بین بردن Yongbyon سایت های هسته ای اگر تهمت لغو همه تحریم ها است که تا به حال تحميل شده از سال 2006 (کسانی که آنهایی که در زمان نیش). مغلوب ساختن پیشی جستن این پیشنهاد را رد کرد و با همین دلیل خوب: Yongbyon بود به سختی کیم تنها راکتور. اما به عنوان بولتون یادداشت مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس برخی از counteroffers: چگونه در مورد اگر آمریکا لغو برخی از تحریم شده ؟ و یا چگونه در مورد اگر کیم اضافه شدن یک عنصر بیشتر — می گویند ممنوعیت تولید موشک بالستیک قاره پیما? کیم تبدیل این ایده ها به پایین.

به عبارت دیگر بولتون مشاهده نتیجه هانوی به عنوان یک تسکین اما تقریبا یک معامله وجود دارد که اگر کیم تا به حال نشده است به طوری انعطاف ناپذیر و تهمت دور آمد هنوز هم تمایل برخی از معامله. طولانی نیست پس از هانوی در راه بازگشت از یک G-20 جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد بداهتا ملاقات با کیم نزدیکی منطقه غیرنظامی جدا شمالی و کره جنوبی. او همچنین کارگردانی Biegun به نگه داشتن در تلاش برای رسیدن به یک معامله با کیم مذاکره کنندگان.

در اوایل کتاب بولتون زباله هاي سابق وزیر دفاع جیمز Mattis به عنوان یک “obstructionist” برای پیگیری دستور کار خود بر خلاف تهمت های که بولتون عمدتا مورد علاقه. اما در اواخر کتاب بولتون می شود obstructionist هر چند او را نمی بینم آن است که از راه: به ذهن خود را از ابتدا تا انتها او فقط در تلاش برای نجات کشور و جهان از مغلوب ساختن پیشی جستن capriciousness (که چگونه Mattis بازدید خود maneuverings بیش از حد).

از طریق بسیاری از داستان Pompeo و ژنرال جوزف Dunford رئیس ستاد مشترک گاهی اوقات پیوست بولتون در مبارزات انتخاباتی خود به خصوص در کمک به متقاعد کردن تهمت به نگه داشتن برخی از نیروهای ایالات متحده در سوریه است. اما نسبت به پایان بولتون در بر داشت outs—Pompeo بود که به مراتب هماهنگ تر نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته های واقعی دیگر پیوست و او را در طرح های خود را—و چیز خنده دار است, Bolton, نمی, و هنوز هم نمی کند آن را می دانم.

در یک نقطه, Bolton, شکایت به Pompeo مورد Biegun تلاش برای نگه داشتن گام به گام مذاکرات زنده است. Pompeo به او می گوید “چه Biegun گفت خیلی نزدیک به رئیس جمهور از شما هستند.” او همچنین می گوید بولتون که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود Pompeo “ما نیاز به یک پیروزی در این” — و نه بهترین دلیل برای رفتن به مذاکرات با بیمار و سرکش اما هنوز پیام روشن بود: تهمت می خواستم یک معامله است. (حتی پس از او دریافت نمی کند یک; کیم تعطیل پس از هانوی به قتل رئیس خود مذاکره تنزل مقام چند نفر دیگر و اخیرا قطع تمام روابط با کره جنوبی است.)

آن را باید روشن شده است—آن را قطعا روشن بین خطوط از حساب خود—که بولتون بود که لبه خارج از دایره درونی. هنگامی که برگ برنده خود را مرتب کردن کاف ملاقات با کیم در DMZ او به ارمغان آورد به همراه دختر و پسر-در-قانون Ivanka و جارد کوشنر—اما او فرستاده بولتون در یک ماموریت به مغولستان. بولتون می نویسد که سفر خود را به حال شده است “قبلا برنامه ریزی شده” و مومبلس که او نمی خواست برای رفتن به DMZ به هر حال اما در آمد. هر کسی با گرفتن در ironies تاریخ—و بولتون مطالعه تاریخ می داند که ارسال رسمی به مغولستان عمومی-نئون کد برای consigning او را به فراموشی سپرده است.

هفته گذشته زمانی که گزیده ای از بولتون کتاب به طور گسترده ای چاپ تهمت ارسال یک صدای جیر جیر در تماس تلفنی با یک “ناراضی خسته کننده احمق که فقط می خواستم برای رفتن به جنگ” و اضافه میکند: “تا به حال هرگز یک نشانه بود طرد & خوشحالی می انداختند.” این پرسش که چرا تهمت استخدام بولتون در وهله اول — فقط به عنوان او به استخدام بسیاری از مقامات دیگر که او سطل آشغال پس از آنها ترک و یا اخراج او آنها را — اما او تا به حال یک نقطه و آن را به یکی از جدید. فقط چند هفته پس از شلیک بولتون تهمت پرسیدم اگر من به او گوش ما خواهد بود در جنگ جهانی شش در حال حاضر.”

به سادگی از آنجا که تهمت او را استخدام Bolton تا به حال دلیلی برای فرض کنیم که رئیس جمهور شد به عنوان متهاجم به عنوان او بود. اما معلوم شد مغلوب ساختن پیشی جستن آتش و خشم و بلاغت بود, برای, ترین, بخش, درام بالا. او آنقدر مشتاق به دنبال از طریق, که گاهی به اعتبار خود را. بولتون شین هوا به عنوان یک dreadful آخرین کلش مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست به بمب سه سیستان و بلوچستان در پاسخ به شلیک به پایین از یک بدون سرنشین هواپیماهای بدون سرنشین در ماه ژوئن 2019. در واقع با توجه به این که بمب گذاری را کشته و چندین ایرانیان مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم—در حالی که آشفته رسیده فقط چند دقیقه قبل از راه اندازی—نادر بود صفحه نمایش معقول داری.

با اینحال بولتون کتاب ارزش هر دو برای مورخان و برای کسانی که مصاحبه برگه های رای در ماه نوامبر. او به عنوان همیلتون-با الهام از عنوان آن قرار می دهد “در اتاق که در آن اتفاق افتاده است.” (مرجع تصادفی نیست. در تصمیم خود برای نوشتن یک کتاب و نه از شهادت قبل از خانه در طول جلسات استیضاح و یا نشت همه به مطبوعات او می نویسد: “من بر این باور در سراسر به عنوان خط در همیلتون می رود که” من هستم نه پرتاب دور شات من.’ “)

هر چه خود را تحریف و misjudgments, Bolton, است, معروف سخت گیر می شه توجه داشته باشید-یادداشت برداری. بسیار کتاب می خواند مانند یک نوت بوک, کمپرسی, اما از آن است که به احتمال زیاد به عنوان نزدیک به یک رونوشت از کلید جلسات به عنوان ما همیشه به عنوان خوانده شده و—با توجه به حق بیمه که بولتون به عنوان وکیل خود قرار داده است در حرمت اسناد—من فکر می کنم اینها ارزش اعتماد. (این واقعیت که تهمت سعی در سو بولتون برای جلوگیری از انتشار نیز آشنایی اعتبار به محتویات آن است. بنابراین آیا Pompeo را پرینت تماس همکار سابق خود “یک خائن که آسیب دیده امریکا با نقض مقدس او اعتماد با مردم آن” اما نه دعوت او را برای هر اشتباهی.)

دیگران را به نقل از بولتون توصیف از جلسات که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن چشم پوشی چین اردوگاه های کار اجباری ابراز تعجب است که بریتانیا سلاح های هسته ای خواست برای reelecton از نعمت نه تنها در اوکراین بلکه در چین و ترکیه, در میان بسیاری دیگر از علائم جهل و یا تخلفات برخی از آنها را با کیفیت بالا crimes and misdemeanors. اما هیچ یک از این مختصر نقل قول گرفتن هرج و مرج محض از مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن که بولتون قطاری در چندین معابر.

بنابراین اجازه دهید من شما را با یک صفحه 383. صحنه یک جلسه شورای امنیت ملی پس از ایران زده دو ایستگاه پمپاژ در عربستان خط لوله نفت در مارس 2019. مغلوب ساختن پیشی جستن در “خیال” در مورد “چشم زیبا” از ناو یو اس اس لینکلن ناو هواپیمابر. سپس او شکایت می کند که ایرانیان نیست صحبت کردن به او فقط به این دلیل جان کری آنها را متقاعد به صبر کنید تا رئیس جمهور بعدی یک “گفتگو با خود” است که او تا به حال خوانده بسیاری از بار قبل. سپس به عنوان بولتون توصیف می کند:

زمانی که Dunford تلاش برای به دست آوردن بیشتر خاص در مورد آنچه که ما ممکن است انجام دهید و زمانی که در پاسخ به یک ایرانی حمله مغلوب ساختن پیشی جستن گفت خلیج عربی می پرداخت. Dunford نگه داشته و تلاش برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تمرکز بر گزینه های خاص در امتداد یک فارغ التحصیل نردبان از پاسخ های ممکن است اما به نوعی ما نوسان کردن به آفریقای جنوبی و چه تهمت بود شنیدن در مورد درمان سفید کشاورزان تصریح می کند او می خواست برای کمک مالی به آنها پناهندگی و تابعیت. بحث و گفتگو در اهداف و سپس از سر گرفته مقدار از آن را به رضایت من. متاسفانه اشاره ای باقی مانده ما حضور نظامی در عراق به رهبری تهمت برای پرس و جو “چرا ما آنها را بیرون ؟ در سوریه ما رو از شر داعش.” آنچه که من شنیده تکان دهنده بود اما من و مجزا به یاد داشته باشید شنوایی او گفت: “من اهمیتی نمی دهند اگر داعش می آید بازگشت به عراق است.” در ایران بحث ممکن است ما اقدامات خود ادامه داد اما پس از آن ما با بزرگنمایی به افغانستان به عنوان تهمت شکایت در مورد چقدر ما پرداخت شد سربازان در افغانستان ارتش undissuaded هنگامی که [وزیر دفاع پاتریک] Shanahan گفت: به طور متوسط تنها حدود 10 دلار در روز است.

ما یک رئیس جمهور که نمی تواند تمرکز برای یک دقیقه. با توجه به برخی از چیزهایی که او در مورد صحبت انجام می دهند که ممکن است برای بهترین. اما آن را تنها یک ماده از شانس است که ما همه هنوز هم در اینجا به gape ما فک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>