جان بولتون گناه اصلی


John Bolton adjusts his glasses.

جان بولتون در دورهام کارولینای شمالی در فوریه. 17.

ملیسا سو Gerrits/گتی ایماژ

جان بولتون تصمیم به گرفتن پول و اجرای همه اما غرق مهم آیات در کتاب جدید خود به اتاق که در آن اتفاق افتادهاست که منتشر شد در این هفته با وجود تهمت و دولت را تلاش برای جلوگیری از آن. برای مطمئن شود, بولتون به دست آورد تا تعداد بسیار کمی از طرفداران با تصمیم خود را به پول نقد در او به عنوان وثیقه و—همانطور که من استدلال پاییز گذشته هنگامی که ما برای اولین بار آموخته کتاب معامله— دموکراسی به سادگی نمی تواند زنده ماندن یک دسته از egomaniacs در حال اجرا در اطراف ساختمان خود را زرق و برق دار برندها به جای انجام وظیفه خود را. اگر COVID به ما آموخته است هر چیزی آن است که تجارت نمی تواند آن را تعمیر کنند.

اما در حالی که من پیوستن به بسیاری از منتقدان پر سر و صدا از بولتون که بازیت تصمیم خود را برای ساختن یک جفتک سریع خود را نزدیکی به قدرت من فکر می کنم که در مه سرمایهداری همچنین ممکن است ما شکست خورده اند به نام خود گناه اصلی: Bolton اول داد تا در امریکا و سپس او نیز داد تا بر روی خود است. این دیگر در کتاب خود ممکن است فقط به عنوان به راحتی شده است “به اندازه کافی مهم است سود است اما نه به اندازه کافی مهم است برای ایجاد یک تفاوت.” که واقعا درس اخلاق این ملت نیاز به شنیدن.

که بولتون به سادگی به آمریکا ندارد بحث است. همه ما می دانیم که در حالی که او تا به حال شواهد در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را غیر قانونی و سوء رفتار در اتاق—که شواهد به شکل قلب از کتاب خود را پس از همه او حاضر به شهادت در استیضاح جلسات بدون دادگاه او را مجبور به انجام این کار است و او اجازه زیردستان خود را شخصی و حرفه ای همراه خطرات ناشی از شهادت به جای. در حالی که بولتون در حال حاضر اعلام کرد که آمریکا که استیضاح تهمت متعهد “استیضاح قصور” توسط “محدود کردن خود را پرس و جو به اوکراین ماده و حرکت بیش از حد به سرعت خود را به دلایل سیاسی” و برای شکست خود را به گسترش پرس و جو شامل مغلوب ساختن پیشی جستن دخالت در اطراف هالک بانک ترکیه و یا چین ZTE او خودش را عقب نشسته و اجازه داد که به اتفاق می افتد. که تمام اطلاعات او و تصمیم به فاش کردن زمانی که مجلس استیضاح شد بازی. در حال حاضر او derides امریکا برای دانستن نیست به اندازه کافی در مورد آن است. به عنوان نانسی پلوسی است و قرار است در آن “من نمی خواهم به پرداخت پول برای یک کتاب است که یک جایگزین برای شهادت در برابر کنگره در مورد رفاه مردم آمریکا.”

اما حتی بولتون تصمیم به نگه داشتن خود را بالاتر از رسمی قانون اساسی سیستم کنترل و توازن را به نشستن به عنوان دانای کل شکسپیر کر به عنوان استیضاح اقدام بدون او نبود واقعی خود را گناه اصلی. بولتون باور است که دموکرات ها شکست خورده را مورد استیضاح او را آورده و اعتقاد خود را که این شکست به نوعی zeroed هر دو تهمت به بی قانونی و خود تعهد اخلاقی به شرکت هستند, بعد از همه, از یک قطعه با کلی مرغان-در-هر دو-خانه های جهان بینی است که در حال حاضر نگه می دارد که “دولت” است و بنابراین “دولت” احتمالا نمی تواند در خدمت به عنوان اصلاحی. آن را اجازه می دهد تا برای هر دو در دولت کار می کنند در حالی که همچنین توهین به فرایندهای دموکراتیک. که دیدگاه است تا به طور کامل تثبیت شده در این دوره است که بولتون بدبینانه تصمیم به نشستن استیضاح و برخی از بانک خود تجربه تقریبا معقول به نظر می رسد. چیزی باید متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن, Bolton, نشان می دهد, اما آن مطمئن شده نمی تواند دموکراتیک استیضاح روند و آن را مطمئن شوید که نمی توانست درگیر John Bolton. پسر پرونده دولت مطمئن شکسته است.

نتیجه مقرر شد توسط تعدادی از جمهوری خواهان در سنا و یا امتناع خود را به شنیدن از شهود و یا ترس خود را از اینکه primaried.

هنوز بولتون تنها بزرگترین شکست نیست خود ثابت قدم امتناع انجام داده اند درست و کمک به رهایی کشور از این رئیس جمهور زمانی که او می تواند. بزرگترین شکست همان است که ما شاهد بوده ایم تقریبا در هر enabler در اطراف این رئیس جمهور: او خود را متقاعد است که او تنها نبود و قدرتمند و یا به اندازه کافی مهم به انجام هر کاری است. بولتون ساخته شده این نکته به صراحت در واشنگتن پست زنده رویداد روز سه شنبه هنگامی که او اذعان کرد که “این ممکن است یک ‘اشتباه’ نه برای به چالش کشیدن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر به شدت در طول تصدی خود در کاخ سفید است.” اما بولتون توجیه امتناع خود را به طور مستقیم در تضاد با یک رئیس جمهور بود که آشکارا ناآگاه و بی پروا به دلیل, به عنوان او توضیح داد: سهشنبه “من یک محقق. … من تا به حال مقدار زیادی از مواد را انجام دهید. … گفتم دیگر کاخ سفید مشاوران نگرانی من [و] من سعی کردم به انجام کار است.” و سپس به عنوان befits یک عضو بازیگران در, اولین, تلویزیون, ریاست جمهوری, Bolton نسبت خود را به چندین دهه تلویزیون نشان می دهد مورد انتخابات ریاست جمهوری: “خدمات در کاخ سفید است و نه مانند غرب بال” او توضیح داد: با اشاره به درام تلویزیونی. “وجود ندارد چشمگیر درگیری با رئیس جمهور است.” او در ادامه برای اضافه کردن که دموکرات ها بودند به سرزنش برای “حزبی” طبیعت از روند استیضاح و افزود که از آنجا که “حزبی” کیفیت او فکر نمی کنم این امر می تواند ارزش آن را به پرش “صخره” به خدمت خود باعث. دوباره او به نظر می رسد کاملا بی اطلاع از طنز: او را ساخته اند آن را بگمارند اما کاهش یافته است به انجام این کار. بنابراین دموکرات ها بودند که به سرزنش ،

بولتون کاهش یافته است به شهادت قبل از خانه بدون اینکه مجبور به, و سپس با توافق به شهادت قبل از مجلس سنا که تصمیم او را بشنوند. از آن پس بولتون اصرار دارد که هیچ چیز او گفت را ساخته اند یک تفاوت هر حال. و عجیب این است که بخشی پیدا کنم نابخشودنی. نه پول جربنج تا آنجا که نامردی; خزنده نیهیلیسم و عدم آژانس که نفوذ کل این ریاست یک نیهیلیسم است که نشان می دهد که هیچ کس نباید تلاش برای انجام هر چیزی را به خاطر هیچ چیز می تواند تفاوت به هر حال. ما شنیده ایم این خودداری مماشات به طوری که اغلب از آن به سختی برگ یک تصور دیگر. آن را نه صرفا کسانی که ترک این دولت ادعا می کنند که آنها نمی تواند متوقف کرده اند هر چیزی اما همچنین راه های عمومی در پاسخ به نامردی مثل بولتون. وجود جمعی پذیرش این ایده که البته او نباید شهادت در روند استیضاح به دلیل آن را نمی خواهد تغییر نتیجه. نتیجه مقرر شد توسط تعدادی از جمهوری خواهان در سنا و یا امتناع خود را به شنیدن از شهود و یا ترس خود را از اینکه primaried. هر آنچه در آن است که هیچ کس تا به حال به سرزنش برای تصمیم گیری به مرغ.

بولتون خود ساخته شهادت-شد-بی معنی ادعا می کنند در ماه های فوریه و سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس در زمان او به کار برای آن: “من نمی توانم تصور خودداری شهادت من با یا بدون حکم,” برنج گفت: او در زمان. “من هم نمی توانید تصور کنید که رک و پوست کنده در شرایطی که قادر به ارائه اطلاعات به طور مستقیم به کنگره نداشتن اعمال من متمم اول قانون اساسی حق به صحبت علنی در زمانی که شهادت من یا من تجربه مربوطه خواهد بود. و رک و پوست کنده زمانی که زیردستان من … انجام وظیفه خود و پاسخ در مد سازگار با تعهدات قانونی به ارائه اطلاعات” برنج گفت. “من احساس می کنم مثل من کشید نقض سوگند که من به حمایت و دفاع از قانون اساسی است.” گفت که شما موفق به عمل به دلیل آن را نمی خواهد تغییر نتایج آخرین پناهگاه برای ترسو در پایین زنجیره غذایی; آن را غیر قابل توجیه است در رهبران در اوج حرفه خود.

و این نوع از نامردی به نظر می رسد مسری است. این درست نیست که بولتون است خود را متقاعد است که او بیش از حد ناچیز به طور مستقیم به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن (پس از همه, او تا به حال مقدار زیادی از چیزهای برای انجام”) و آن را نه تنها که او کاهش یافته است به شهادت قبل از خانه (بعد از همه آن بود که “حزبی”). این است که حتی بعد از این همه وقت او را متقاعد کرده خود را که شهادت نمی توانست چیزی را تغییر و او میلیون ها نفر از آمریکایی ها تکرار طوطی وار همان مزخرف: هیچ کس مثبت تعهد به ایستادن و انجام آنچه درست است. نتیجه مقرر است. هیچ کس مقاومت مهم است.

از آن آسان است برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در رابطه با میچ مک کانل را در مجلس سنا به عنوان یک نیروی عظیم منهدم کننده است که نمی توان شکست هر عمل گرفته شده توسط هر کسی که تا کنون. اما زمانی که بولتون شکایت می کند که او نمی تواند تفاوت را ساخته اند و آن را توهین به تمام مردم در خیابان معترض و همچنین توهین به هر وکیل جوان در وزارت دادگستری است که شجاعانه شهادت و همچنین توهین به الکساندر Vindmans و فیونا هیل به عنوان به خوبی به عنوان هر دیگر, کاهش رتبه فرد که ممکن است اهمیت کمتر از جان بولتون در org chart اما چه کسی ایستاده بود به هر حال. بسیاری از افرادی که در حال مبارزه با cluelessness و استبداد و presidenting برای سود خواهد هرگز بود در اتاق که در آن اتفاق افتاده است اما آنها قطعا نمی خواهد که این جسارت را به نشان می دهد که رفتن بالاتر در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان خود را می سازد مقاومت ماده کمتر.

دیوید فرانسه نوشت: این هفته درباره چرا بولتون کتاب هیچ تفاوت را ندارد. این دلیل است که نزدیکترین افراد به مغلوب ساختن پیشی جستن “درک و تشخیص دقیق هرج و مرج است که بولتون توصیف. برای جلوگیری از بدترین اشتباهات … یکی باید از در اتاق که در آن اتفاق می افتد’ به نقل از بولتون به نقل از موسیقی همیلتون. اما به ماندن در اتاق یکی باید شرکت در چاپلوسی و عمومی با صدای بلند دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز است.” به عبارت دیگر مردم وارد تهمت مدار دانستن محدودیت های خود و کمبود. آنها می گویند در حالی که هیچ چیز در خدمت به او را تملق گفتن و پندر را به او و سپس همه آنها را ترک کرده و نشان می دهد آنها ناتوان بودند تا او را متوقف کند. آنها می خواهند اعتباری (و حق امتیاز) برای داشتن بهترین نیات در حالی که تداوم این اسطوره را که هیچ کس خرس هر گونه مسئولیت برای فعال کردن Trumpism به دلیل آن را غیر قابل توقف.

که نیهیلیسم است که تراوش می کند به گفتگو در مورد مقاومت در برابر تهمت: زحمت impeaching او اگر آن را نمی خواهد در پایان حذف نمی زحمت صحبت کردن در برابر او اگر آن را نمی خواهد هر چیزی را تغییر نمی زحمت شهادت به دلیل آن مهم نیست. این زبان از سوء استفاده در هر زمان. اما از آن است که زبان از دموکراسی است. پیام تمام گفته است که پس از انجام هر کاری است بیهوده قهرمانان بعد کسانی هستند که حداقل پول از انجام هیچ چیز نیست. و است که مرکزی تراژدی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است. این دیوانه کننده ترین چیزی که در مورد بولتون کتاب است تعریف خود را از “محور بزرگسالان” که ظاهرا جمعیت این افسانه ای اتاق که در آن اتفاق افتاده است. آن را در حال حاضر به نظر می رسد که آنها به اندازه کافی بالغ به سود کردن این سرویس اما نه رشد به اندازه کافی برای حفاظت به شدت متزلزل دموکراسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>