John Lewis, حقوق مدنی آیکون و کنگره آمریکا در 80

John Lewis, نماد جنبش حقوق مدنی که به خدمت در کنگره برای بیش از 30 سال روز جمعه درگذشت. او 80 ساله است.

لوئیس اعلام کرد که او مبتلا به بیماری سرطان لوزالمعده در ماه دسامبر. مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا تایید مرگ همکار خود در یک بیانیه است.

تبلیغات:

شما می توانید به خواندن پلوسی کامل سخنان زیر:

“امروز آمریکا و سوگوار از دست دادن یکی از بزرگترین قهرمانان تاریخ آمریکا: Congressman John Lewis, وجدان کنگره است.

“جان لوییس بود titan جنبش حقوق مدنی که نیکویی و ایمان و شجاعت تبدیل ملت ما – از تعیین که با او ملاقات تبعیض در ناهار شمارنده و آزادی سواری به شجاعت او نشان داد به عنوان یک مرد جوان رو به پایین خشونت و مرگ در ادموند Pettus پل اخلاقی و رهبری او را به کنگره برای بیش از 30 سال است.

تبلیغات:

“در سالن کنگره شد بی باک خود را در دستیابی به یک اتحاد کامل تر چه از طریق خود را به رای دهندگان توانمند عمل می کنند به دفاع از رای خود رهبری در قانون برابری برای پایان دادن به تبعیض علیه تجاوز آمریکایی ها و یا کار خود را به عنوان یک عضو ارشد راه و وسیله کمیته به اطمینان حاصل شود که سرمایه گذاری ما در آنچه ما ارزش به عنوان یک ملت است.

“هر روز از جان لوییس’ زندگی اختصاص داده شده به آوردن آزادی و عدالت برای همه است. به عنوان او اعلام کرد: 57 سال پیش در ماه مارس در واشنگتن ایستاده در سایه یادبود لینکلن: ‘ما در ذهن و روح و قلب نمی تواند استراحت تا زمانی که آزادی و عدالت وجود داشته باشد برای همه مردم است.’ چگونه اتصالات آن است که حتی در آخرین هفته از نبرد با سرطان جان احضار قدرت به بازدید از تظاهرات مسالمت آمیز که در آن جدیدترین نسل از آمریکایی ها ریخت به خیابان ها را به این کار ناتمام نژادی عدالت است. دیدار با شهردار Bowser خود شهردار واشنگتن نقاشی یاد تصویر از عدالت است.

“در کنگره John Lewis احترام بود و معشوق در دو طرف راهرو و هر دو طرف از کاپیتول. همه ما با فروتنی به تماس با کنگره لوئیس یک همکار و دل شکسته با عبور خود را. ممکن است حافظه خود را الهام بخش است که حرکت می کند همه ما در مواجهه با بی عدالتی را ‘خوب مشکل لازم است مشکل.

تبلیغات:

“خدا واقعا خوشا به امریکا با زندگی و رهبری John Lewis. ممکن است به راحتی به پسرش جان-مایل تمام اعضای خانواده مایکل کالینز و کل کارکنان است که بسیاری از سوگواری از دست دادن آنها هستند و برای آنها دعا در این زمان غمگین.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>