جان الیور اذعان یک مشکل با رای گیری از طریق پست و آن را تقلب

پنج قسمت از هفته گذشته امشبجان الیور توجه خود را تبدیل به لجستیکی عوارض ناشی از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در میان جهانی از همه گیر. چرا که از هفته گذشته امشب‘s مداخله برنامه این هفته قسمت نمی تواند به طور کامل آدرس تظاهرات لرزاند که ملت در طول تعطیلات آخر هفته, هر چند با توجه به یک صدای جیر جیر از الیور تیم برنامه ای برای اصلاح این وضعیت به زودی.

اما به چه الیور خواستار “مطلق” کابوس از فرد رای گیری در زمان coronavirus. “انتخابات معمولا شامل صدها نفر از مردم دوچرخه سواری در یک محل محصور” او اشاره کرد. “علاوه بر حوزه های رأی گیری اغلب واقع در ساختمان های جمعی مانند مدارس و خانه های سالمندان و بسیاری از کسانی که از این سوال در حال حاضر. حتی نگه داشتن نظرسنجی کارگران امن می تواند مشکل باشد.” البته یک راه حل نسبتا ساده است که بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر استفاده کنید: رای گیری از طریق پست. متاسفانه که حل می شود و نه آنقدر ساده که هسته اصلی شعار یک حزب سیاسی است که رای گیری برای این, دیگر به منزله تقلب است. الیور شکست آمریکا گریزی به پست الکترونیکی-در برگه های رای با وجود فقدان شواهد که آنها را یک مزیت برای هر دو حزب سیاسی و چگونه است که گریزی است عمدا راه اندازی روند رای گیری در ماه نوامبر برای شکست است.

الیور را مطمئن شوید که به اذعان یک نقطه ضعف قابل توجهی از رای گیری توسط پست الکترونیکی: فقدان “من رای دادند” برچسب. او جلب توجه خاص به لوئیزیانا دشنه که ویژگی های یک “پادشاه مطلق” از یک پرنده. “این سخت است برای انتخاب قسمت مورد علاقه من از این: او پولادین آبی زل زل نگاه کردن او تاج که می گوید: “ایالت لوئیزیانا یک پادشاه و من آن را’ یا برجسته نمایش داده می شود گوشواره با وجود نداشتن هر گونه گوش به صحبت می کنند. هیچ سوال در اینجا” الیور به این نتیجه رسیدند. “که بزرگ آب پرنده fucks.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>