جان الیور بررسی چگونه ما در حال شکست دو گروه از کارگران آمریکایی در طول همه گیر

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

پس از گرفتن یک استراحت در هفته گذشته به تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه جدید شبکه خبر, John Oliver هنگامی که دوباره به این موضوع در ذهن همه است. روز یکشنبه او به بررسی چالش های خاص coronavirus ایجاد شده برای دو گروه از آمریکایی ها—بیکار و کارگران ضروری—و چگونه دولت و شرکت های خصوصی هستند و عدم محافظت از آنها در طول بیماری همه گیر. این محدوده از یک EMT چه کسی می گوید که او نیاز به بیمه درمانی نمی پیتزا, کمک های مالی به تازگی گذاشته شده که در تماس با کمبود بودجه روبرو وزارت کار 50 بار در روز و هنوز حتی نمی تواند صحبت می کنند به هر کسی در مورد کمک های مالی.

لری Kudlow مدیر از ایالات متحده, ملی, اقتصادی, شورای, عنوان چالش های آن در حالی که صحبت کردن به سیاست گفتن بن سفید است که “این نمی تواند آسان تر” درخواست کمک مالی از همسر هنرمند خود را با پر کردن یک فرم یک صفحه ای خود را در بانک های محلی. این چراغ الیور به جودیت برکه Kudlow نقاشی های بسیاری از آن مرکز در آنچه به نظر می رسد او خالی پیراهن و کراوات. “من معنی نیست که به هر جارو قضاوت در مورد ازدواج خود گفت:” الیور. “این نیست خیلی پرتره لری Kudlow به عنوان آنها نبود لری Kudlow. آنها در به نمایش گذاشتن زیبایی که در آن لری Kudlow نیست.” او پس گرفته شده با آنها که او به وعده 20,000 $کمک مالی به بانک غذای محلی اگر او می تواند دست خود را بر روی یک. اقتصاد ممکن است زمین را متوقف کند اما در هفته گذشته امشب‘s شیرین کاری خرید, حداقل, سرباز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>