جان الیور توضیح می دهد که چرا اجاره بحران می تواند COVID-19 بحران حتی بدتر

با تعداد COVID-19 عفونت خونتان در نقاط مختلف امریکا و بسیاری از کشورهای در حال معکوس خود را reopenings و ارسال ساکنان به خانه های خود. اما کسانی که در خانه هستند و تنها بندرگاه امن اگر مردم می تواند نگه دارید و بر روی آنها. در بخش اصلی از روز یکشنبه هفته گذشته امشبجان الیور توضیح داد که چرا اجاره بحران و COVID-19 بحران می تواند هر یک از دیگر حتی بدتر — و به همین دلیل زمان اقدامات لازم برای جلوگیری از این نبوده است به اندازه کافی.

به عنوان الیور اشاره می کند در حالی که اخراج شده اند در انتظار قرار داده است که اندازه گیری را پوشش می دهد تنها جسمی از بین بردن مستاجران از خانه های خود. فدرال مهلت قانونی برای اخراج—که فقط شامل حدود 25 درصد از موارد برای شروع با—اجازه می دهد تا روند قانونی اخراج رسیدگی به جلو حرکت کند و به صورت عادی. این واقعیت است که آن رسیدگی گاهی اوقات انجام شده بیش از زوم به دلیل آن را در نظر گرفته امن برای مردم به ترک خانه های خود را تنها بر عواقب احتمالی مردم در حال تبدیل به خیابان یکهو. دولت فدرال و حمایت قرار داده و در جای خود در شروع این بیماری همه گیر در حال آغاز به پایان می رسد و بدون آنها الیور هشدار داد: coronavirus بحران می تواند تکامل را به وحشتناک یک مرحله جدید. (هشدار: او نشان می دهد این نقطه با گرافیک گوگل آقای Mime صدر با کوین اسپیسی سر.)

در حال حاضر 23 متحده هیچ دولتی در سطح حفاظت از اخراج و در حالی که برخی از صاحبخانه شده اند سخاوتمندانه و درک دیگران شده اند و … نیست که. در حالت دوم ممکن است بگویید که مستاجران آنها باید ذخیره برای یک روز بارانی, اما به عنوان یک مستاجر پاسخ می دهد, چرا که درست است برای صاحبخانه است ؟ و در هر صورت الیور می گوید: “این یک روز بارانی—این سیل بزرگ.” به عبارت دیگر مانند بسیاری از مشکلاتی که COVID-19 آورده به جلو این است که یک شماره به اندازه کافی است که آن را به خطاب در سطح فدرال و این فقط یک دلیل فقدان رهبری از واشنگتن انجام داده است بسیار آسیب برساند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>