جان الیور بازگشت به توضیح دهد که چرا نسبت ناروا را Coronavirus پاسخ شده است تا اثر

پس از یک هفته وقفه به دلیل coronavirus هفته گذشته امشب بازگشت و روز یکشنبه پخش از خالی استودیو. جان الیور شوخی که در حالی که دیگر در اواخر شب میزبان در حال کار از خانه او تا به حال بازگشت به خود “سفید خالی پر از غم حقایق” درخواست “که در آن دیگری آیا شما فکر می کنم من زندگی می کردند؟”

موضوع در دست بود یک بار دیگر این موضوع که در حال حاضر در ذهن همه را: coronavirus. به طور خاص, Oliver بررسی چگونه محافظه کاران هستند که در واکنش به بحران تعزیر سیاستمداران و کارشناسان به طور یکسان برای ارزش نهادن به اقتصاد بر زندگی انسان و بررسی چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای اینکه “در زمان جنگ رئیس جمهور” نشان می دهد دقیقا چگونه بی پاسخ شده است. “این است تا عمیقا دلسرد کننده است که ما در حال رهبری از طریق این بحران توسط یک مرد که ممکن است کمتر مجهز برای مقابله با این لحظه تاریخی بیش از هر کسی در تاریخ ثبت شده است,” او گفت:.

حتی هفته گذشته امشب‘s استانداردهای این بود تلخ قسمت تا حدودی به دلیل عدم وجود یک استودیو مخاطبان و تا حدودی به دلیل این بحران تخمگذار لخت آسیب پذیری در امریکا مراقبت های بهداشتی سیستم غیر متمرکز دولت و طرز فکر است که در آن “بازار عبادت را تهدید می کند به تبدیل شدن به یک لعنتی مرگ فرقه است.” اما در یک امیدوار توجه داشته باشید حداقل شستن دست Infinite hamster ویژه در هفته گذشته قسمت است در حال اجرا برای رئيس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>