جان الیور بازديد اغوا کننده, خطرناک جهان از Coronavirus تئوری های توطئه

هفته گذشته امشب و جان الیور بازگشت و روز یکشنبه به اب راه رفتن را به مورد گیج کننده گسترش coronavirus تئوری های توطئه است. به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش در نقاط مختلف کشور از آن به عنوان مهم تا کنون که آمریکایی ها به طور جدی بهداشت عمومی ارشاد مانند پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله—که باعث می شود تئوری های توطئه است و مدعی است که این بیماری همه گیر کوروناویروس جعل است مانند کسانی که تبلیغ در ویروسی “Plandemic” ویدئو و حتی بیشتر خطرناک است.

الیور یادداشت چگونه اغوا کننده تئوری های توطئه را می توان در زمان نامشخص مانند این که دستورالعمل های دائما در حال تغییر و چه درست بود در آغاز همه گیر دیگر است. او همچنین تساوی خطوط بین زمان نظریه ها و کسانی که فنر در اطراف طاعون و 1918 آنفولانزای همه گیر. “تنها تفاوت در حال حاضر این است که ما زمان بیماری همه گیر در حال آمدن است در عصر اینترنت هنگامی که آن را نه تنها آسان تر برای مردم را به انجام بد پژوهش و گسترش نتایج خود را, اما آن را نیز ممکن است برای آنها را به مواد نگاه startlingly معتبر” گفت: Oliver.

انتشار تئوری های توطئه می تواند تا حدی توان به مبارزه با قوی پیام از منابع قابل اعتماد. به همین دلیل امریکا خیلی خوش شانس را به یک رئیس دولت که نمی غالبا گسترش این تهدید کننده زندگی دروغ تحت پوشش “فقط پرسیدن سوال” یا یکی که به طور منظم به عنوان ما توطئه-نظریه پرداز ارشد … آه.

خوشبختانه ما می توانیم به اشتراک گذاری این وظیفه مبارزه با کروناویروس تئوری های توطئه با یک کادر مشهور است که Oliver مونتاژ در غیاب ریاست جمهوری حکمت. اگر شما به خودتان پیدا کنید در تلاش برای توضیح به مادر بزرگ خود را, چرا, هیچ, 5G و coronavirus متصل نیست هیچ ترس. الکس Trebek, Paul Rudd, Catherine o’hara, بیلی پورتر و جان سینا در اینجا برای کمک به در thetruetruetruth.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>