جان الیور Coronavirus مشاوره: “نمی شود یک F–پادشاه احمق”

جان الیور همه چیز در مورد قابل توجه “یک تعادل منطقی” در بخش اصلی از هفته گذشته امشب در یکشنبه که متمرکز بر coronavirus. در حالی که میزبان بود صحبت کردن در مورد اجتناب از واکنش های شدید به اخبار بیماری الیور مشاوره می تواند فقط به عنوان به راحتی اعمال شده به بخش خود را که تا به حال به تعادل جدی از شیوع است که به کشته شدن بیش از 3000 نفر با لحن کمدی نشان می دهد. خوشبختانه که ترکیب خنده دار و آموزنده است که در هفته گذشته امشب یک مقدار زیادی از تجربه با.

در طرف جدی چیز است: نژاد پرستی در برابر آسیایی ها و آمریکایی ها. Televangelists بهره coronavirus وحشت. و یک دروغ بی بند جمهور که botching پاسخ به یک بحران بهداشتی. در sillier سمت: ورزش الیور گفتن آدم راننده به “خرد زانو های شما fuckable ردوود.” مختصری infomercial برای یک گرگینه معجون که فقط به عنوان موثر به عنوان دیگر ساختگی درمان در بازار است. و یک ویتنامی coronavirus PSA که catchier از آن هر گونه حق بود.

“من نمی خواهم به جنجال آفرینی در اینجا, اما من هم نمی خواهم برای به حداقل رساندن آنچه که ما می تواند جنوبی” الیور گفت: زمانی که او بود در غیر این صورت مشغول شدن خود را بر روی شیار. “اگر شما در حال نوشیدن آب ژاول برای محافظت از خودتان در حال حاضر شما احتمالا باید آرام برو پایین. اگر شما می گویند, لیس مترو قطب چرا که شما هیچ چیز خاصی می تواند به شما صدمه دیده است و شاید انجام نمی دهد.” در جمع: نژاد پرستی بد است شستن دست های خود و “نمی شود یک ادم سفیه و احمق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>