تاریخ Vox باشگاه کتاب!

در اینجا چگونه Vox باشگاه کتاب آثار: هر ماه ما انتخاب یک کتاب است. ما از طریق آن هفته به هفته با بحث در مورد پست بالا رفتن در این سایت هر روز جمعه است. بحث هر پست حاوی افکار و بحث سوال از من فروتن خود را از کتاب های منتقد, اما ما همچنین می خواهید نظرات روشن و تعدیل بنابراین شما می توانید به اشتراک گذاری افکار خود را بیش از حد. بحث میان خودتان! ارسال نظرات و سوالات! و یا استفاده از بحث ما پست به عنوان یک پرش کردن نقطه (اجتماعی فاصله) بحث و گفتگو با دوستان و خانواده خود را. و در پایان ماه ما برگزاری یک بحث زنده و کتاب در زوم.

آوریل را انتخاب کنید است N. K. Jemisin را در شهر ما تبدیل بهیک فوق العاده, شاد, جدید, رمان فانتزی است که در آن شهر نیویورک و آن پنج بخش نیویورک به زندگی می آیند. وجود دارد مقدار زیادی برای فکر کردن در مورد در اینجا: ارتجاعی سیاست انعطاف پذیری شهرهای جهان-ساختمان و آیا نیویورک است به عنوان خاص به عنوان آن فکر می کند آن است.

جمعه, آوریل 3: سرگرم کننده آغاز می شود! شروع می کنیم با خواندن مقدمه و پنج فصل از N. K. Jemisine را در شهر ما شد وبا بحث و لگد زدن در یک هفته.

جمعه, آوریل 10: بحث پوشش مقدمه—فصل 5 (صفحات 1-138)

اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به ما برای اولین بار بحث: عنوان کتاب باز می شود, شهر نیویورک متولد شده است. چه اتفاقی می افتد ؟

سهشنبه, مارس 17: بحث پوشش فصل 6-10 (صفحات 139-290)

سهشنبه, مارس 24: بحث پوشش فصل 11–coda (صفحات 291-434)

TBD: زنده Q&A در زوم جزئیات TBD. طریق ایمیل مطلع هنگامی که ما تنظیم تاریخ و زمان برای زنده رویداد پر کردن ما فرم گوگل در اینجا.

چند راه وجود دارد شما می توانید دست خود را بر روی یک کپی از شهر ما شد بدون ترک خانه خود را. اکثر کتابخانه محلی شما اجازه می دهد به صورت دیجیتالی قرض گرفتن کتاب به مدت دو هفته به صورت رایگان و شما می توانید دسترسی پیدا کنید یا از طریق وب سایت کتابخانه و یا از طریق برنامه های رایگان مانند لیبی. شما همچنین می توانید خرید این کتاب به عنوان یک کتاب از طریق کتابفروشی, آمازون, Barnes & Noble, اپل, بازی, کتاب گوگل, Koboو یا eBooks.com.

اگر شما می خواهید یک کپی فیزیکی شما می توانید تماس خود را محلی مستقل کتابفروشی برای دیدن اگر آنها در حال ساخت تحویل یا ارائه منظقه وانت (بسیاری از آنها) و یا شما می توانید یک کپی از این کتاب از طریق کتابفروشیکه پشتیبانی از indie در کتابفروشی ها. توجه داشته باشید که آمازون در حال حاضر اولویت سفارشات کتابکه ممکن است باعث حمل و نقل به تاخیر می اندازد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>