جان استوارت پیچ و تاب و پایان خود را


They all have a good laugh, with red, white, and blue balloons on stage behind them.

Chris Cooper, Brent Sexton و Steve Carell در غیر قابل مقاومت.

دانیل McFadden / ویژگی های تمرکز

من می خواهم هشدار داده شده است که جان استوارت را در فیلم جدید غیر قابل مقاومتبود چیزی پنهان تا آستین خود را. آن را تا به حال به. در غیر این صورت آن همه بیش از حد آسان است. همانطور که من شروع به تماشای من تحریم شده, دو عامل محافظت غربالگری جریان—با نام خود من شناور در وسط صفحه نمایش برای محافظت در برابر نشت و یا دزدی—من احساس یک لحظه از سردرگمی: تا به حال من در حال حاضر دیده می شود این فیلم راز به نحوی ؟

در نهایت من کار می کرد که آنچه که من به یاد دیدن باید تریلر بازگشت زمانی که سینما هنوز باز است. آن را فقط که setup نوشته و کارگردانی شده توسط استوارت بود تا شماتیک من نمی توانستم احساس تفاوت در اوایل رفتن بین که خلاصه داستان و ویژگی های آن-ظهر تحقق. بدبینانه شهر-حقه باز سیاسی دموکراتیک عمل (با بازی استیو کارل) را می بیند ویروسی تصویری از یک بی باک سابق دریایی ویسکانسین کشاورز (با بازی کریس کوپر) ارائه شود صاف و پوست کنده اما فصیح سخنرانی در دفاع از مهاجران در یک شهر نشست و او تصمیم می گیرد برای رفتن به یک سیاستمدار از او. در بسیار کوتاه سفارش محلی شهرداری مسابقه در داستانی افسرده heartland شهر Deerlaken می شود یک رسانه پر شور پروکسی جنگ سیاسی ملی ایجاد. Steve Carell, yells در برخی از گاوها در صورت مناسب تنظیم خود را در زمینه کمپین راه اندازی رویداد. و….

همه چیز آنقدر واضح آن را احتمالا نمی تواند بود که آشکار است. Carell را Gary زیمر است که بیش از حد ساختگی به حتی یک باور غلط: بالا-طراحی حرفه ای دموکراتیک مبارزات انتخاباتی مشاور که به نحوی نیاز خود را به من بدهید یک دوره سقوط در Green Bay Packers فوتبال در جت خصوصی خود را سوار به ویسکانسین. یکی در حال اجرا بیت آغاز می شود که او پیاده می رود به یک نوار با یک Hofbräu ثبت نام و با صدای بلند دستور Budweiser و برگر توجه نشده مودب دو طول می کشد از متصدی بار دیگر پیش نویس-نوشیدن مراجعان و نه در ابتلا به این که برگر و بطری جوانه دریافت در آورده از جاهای دیگر. شاید جان استوارت شخصا سیاسی road warrior که متوجه نشد چند دهه گذشته تحول در آبجو و غذا, فرهنگ, اما آن را می آید در سراسر به عنوان اگر مدیر حتی نمی دانند آنچه که او شخصیت سرب خواهد یا نمی دانم.

که مهربان به چه کسی در اینجا ؟ زیمر و او خواه نمسیس/نفرت-لاس زنی شی ایمان بروستر (رز بایرن) در حال شفاف هولناک و بی ادب به مردم در راه است که مخالف حتی روانی منطق گسترده کمدی. نامزد سرهنگ جک Hastings و دخترش دایانا (Mackenzie Davis) هستند عاقلانه و با بیمار صحبت کردن در برابر زیمر خام و glib سیاسی طرح—حتی به عنوان سرهنگ جک برنده بیش فوقانی سمت غرب دهنده کلاس با هم-خوب-به-می شود-خرید پیام از نجابت و انسانیت.

بخشی از دلیل آن نیست کاملا مناسب است که استوارت کاملا نمی تواند تصمیم گیری در تن او. گاهی اوقات نقش آن به عنوان یک آرام-ظاهری شهر های کوچک ماهی خارج از آب, کمدی, گاهی اوقات به عنوان یک بیشتر اسیدی طنز سیاسی رفتار. در هر حال حاضر و پس از آن تغییرات خلق و خوی به طور افراطی عجیب و غریب, تقلید مسخره امیز: سه-چهارم-اغماء میلیاردر megadonor stomps به صحنه با لولینگ بوده بدن برگزار می شود تا توسط یک lumbering مکانیکی اسكلت خواستار بدانید که اگر سرهنگ درستی طرفدار اسرائیل; سی ان ان به ارمغان می آورد و از “Duodecabox” که در آن 12 سر صحبت را تبدیل jabbering بیش از هر دیگر شش در یک زمان. این یک 21st century به روز رسانی بی وقفه کشیده بیس بال تفسیر غرفه در برهنه تفنگ. این شوخی به نظر می رسد متعلق به برخی کاملا متفاوت فیلم, شاید چیزی به عنوان feverishly پوچ و خطرناک به عنوان واقعی مغلوب ساختن پیشی جستن–بایدن عصر.

اما این است که جان استوارت کمدین که حاضر به اشراف شوخی در اشراف. او تا به حال چیز دیگری در ذهن غیر قابل مقاومت—نه متجاوزانه اما مغزی یک پیچ و تاب و طرح به upend بیننده انتظارات. به عنوان داستان عطیه در روز انتخابات با ماهواره کامیون ها در خیابان های Deerlaken و وقت شهردار رای گیری حاشیه بیش از سرهنگ جک رو به کاهش را از دو رقم به اعشار امتیاز به یک تعداد انگشت شماری از نام خاص ما به طور ناگهانی به یاد بگیرند که دلیل واقعی این townies شده اند مایل به قرار داده تا با زیمر برتر پخش و زمخت انتخابات و جوانه-و-برگر سفارش: شهرداری کمپین نادانسته به ادراک سیاسی و کارشناس جعلی است.

در pro-wrestling lingo همه چیز شده است کار می کنند. سرهنگ جک پرشور everyman سخنرانی در این ویدئو ویروسی بود اسکریپت و تمرین و تغذیه به زیمر توسط یک Deerlaken مول در دفتر خود به احمق او را به پرواز و حمایت خود را از تلاش های خود را به شهر کوچک ملی در میدان نبرد. در حالی که دموکرات ها در تعقیب جمهوریخواهان در تلاش بودند برای استفاده شهروندان از Deerlaken به عنوان یک میدان آزمایش چگونه برای برنده شدن در روستایی میانه شهروندان Deerlaken شد توطئه به شیر نظام سیاسی برای میلیون ها دلار در هزینه های کمپین و PAC پول—یک تزریق پول نقد به صرفه جویی در خود را از بین برد بودجه شهرداری.

پس از تمام تلفن های بانکی و خانه-با-خانه هدف قرار جمعیتی و بالا تاثیر تبلیغات بر مردم عادی از Deerlaken کاهش به رأی گیری در همه اجازه دادن به نامزد ریاست جمهوری رای خود را به 1-1 کراوات. زیمر ایستاده خیره پس از انتخابات را بسته است مجبور به مقابله با این واقعیت است که معصوم, چهره های خندان در سراسر دستکاری او را به اقدام یک نوع انتخاباتی Truman Showانجام ناخواسته توسط کابل شبکه های خبری. فضیلت جوان دیانا که با اعتبار در آینده با این طرح scoffs در او برای داشتن پناه رمانتیک طرح های او با وجود این واقعیت است که او به اندازه کافی به پدر او است. این فربه ، خوشگذران بار به طور منظم و رهایی از بار بازی rubes شروع از روی علاقه بحث در مورد کار رسانه ای نظریه پرداز Neil Postman.

که مهربان به چه کسی در اینجا ؟

آن را دریافت ؟ این یک شم درست مثل ما کل سیستم سیاسی بداند. نگاهی که احمقانه متکبر زیمر swaggering به میانه او نمی تواند درک فقط سعی کنید به ارزان استفاده سیاسی از … یک مرد سفید پوست که می خواهم صحبت در دفاع از مهاجران ؟ اما این فقط یک MacGuffin شما را ببینید. آشکارا Deerlaken نبود در واقع عبور از یک ضد مهاجر اندازه گیری. آن را واقعی سیاست است. در سیاست چند ساعت پس از دسترسی به تحریم شده جریان از مقاومت منقضی شده رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد او در قطع تقریبا همه مهاجر ویزای کار برای بقیه سال.

بله بدون کنترل پول در سیاست به عنوان استوارت خود را به طور خلاصه در حالی که اعتبارات رول شرم آور است و فساد. سابق روزانه نشان می دهد میزبان گفته است که امریکا در این مورد برای یک مدت زمان طولانی و این نیاز به گفتن. اما سیاست آمریکا در حال حاضر به طور کامل وجود دارد این شرم آور و خراب جهان که بدون کنترل پول به دنبال آورد. و مطمئن بدون شک کابل خبر سمی است و مبارزات انتخاباتی مشاور کلاس چیه. همچنین این 100 درجه در قطب شمال و یک بیماری همه گیر در حال گسترش خارج از کنترل با توجه به مطلق دولتی بی کفایتی. تحت شرایطی آن را سخت به فکر می کنم از هر چیزی بیشتر-از-لمس و از نخبگان سیاسی فانتزی است که در تصور هر کس در ویسکانسین مخفیانه فکر می کند مانند جان استوارت.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ فیلم پوشش گوش دادن به یک اسپویلر پر بحث از اسپایک لی دا 5 Bloods.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>