سناتور. جونی ارنست (R-IA) که یک بار به نام برای impeaching رئیس جمهور سابق باراک اوباما در تصمیم خود برای ایجاد زنگ تفریح قرار ملاقات است که در حال حاضر مدعی آن است که دموکرات ها که در واقع “کاهش نوار” برای استیضاح.

روز شنبه, ارنست گفت که معاون سابق رئیس جمهور و 2020 مدعی جو بایدن “باید بسیار مراقب باشید” با کلمات خود را در اطراف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. “ما می تواند یک وضعیت که در آن اگر آن را همیشه باید رئیس جمهور بایدن که بلافاصله مردم بعد از او خواهد بود انتخاب خواهد بود گفت: “ما در حال رفتن به استیضاح او’,” او گفت:.

با توجه به ارنست جمهوری خواهان می تواند استیضاح بایدن برای “چشم پوشی” به کار فرزند خود برای Burisma با وجود اینکه اختصاص به فساد در اوکراین با اوباما در کاخ سفید.

ارنست اقدام به پیاده روی به کسانی که نظرات گفتن گزارشگران شنبه “است که گرفته شده به طور کامل از بین ببرند.”

“نکته این است که دموکرات ها باید کاهش بار تا کنون که … بدون در نظر گرفتن که در آن است, اگر شما یک حزب متفاوت در خانه از آن است که از یک رئیس جمهور منتخب, شما می توانید فقط تصادفی نظرات پرتاب وجود دارد با مردمی گفت: ما در حال رفتن به استیضاح” او ادامه داد.

اما این اتهام آن است که دموکرات ها که تبدیل استیضاح به یک حزبی سلاح belies او تماس قبلی برای اوباما استیضاح زمانی که او یک عضو کنگره در سال 2014.

خود بخشی بایدن روز یکشنبه گفت که ارنست تهدید است فقط اثبات بیشتر است که جمهوری خواهان می ترسند به صورت خاموش در برابر او در انتخابات عمومی ، “آنها خیلی نمی خواهم به چهره من, بدیهی است,” او گفت: Des Moines ثبت نام کنید.

اما درس دیگری در این ارز است که بایدن می تواند به یادگیری.

بایدن اغلب reminisces در مورد راه سیاست استفاده می شود باید انجام شود زمانی که مقامات منتخب از هر دو طرف می توانند گرد هم می آیند و چکش را یک مصالحه برای بهبود کشور است. برای او موقعیت خود را به عنوان نامزدی که می توانید برگردید آمریکا نظام سیاسی به یکی از همکاری متقابل.

“من فقط فکر می کنم یک راه وجود دارد و این چیزی است که اساسا تغییر همه چیز است با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید است. نه یک شوخی است. شما ببینید تجلی رخ می دهد در میان بسیاری از جمهوریخواهان دوستان” بایدن گفت: در ماه مه گذشته.

اوباما همچنین فکر می کردند که جمهوری خواهان به حواس خود می آیند و با او کار می کنند در سیاست پس از انتخابات خود را. “من امیدوارم که من انتظار این است که پس از انتخابات در حال حاضر که معلوم می شود که هدف از ضرب و شتم اوباما را ندارد حس بسیار چون من دوباره در حال اجرا است که ما می توانید شروع به گرفتن برخی از همکاری دوباره او گفت:” در سال 2012 است.

او در مواجهه بی سابقه انسداد است. نه تنها اوباما 2016 دادگاه عالی نامزدی مریک حلقه گل infamously برگزار شد تا توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) اما خواهان استفاده چندین سیاسی کلاهبرداری به نگه دارید تا رئیس جمهور را در دستور کار خود توضیح داد: Vox را متی Yglesias:

خواهان شروع به استفاده از filibuster تاکتیک در راه بی سابقه برگزاری uncontroversial نامزد به خوردن تا ارزش زمان طبقه و امتناع از تایید کسی در را به برخی مطالب در تلاش برای متوقف کردن سازمان از عملکرد. آنها weaponized فدرال سقف بدهی و از لحاظ اقتصادی آسیب رساندن به ریاضت بودجه در این کشور تنها به نوبه خود در اطراف و در آغوش کسری بودجه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

بیشتر از همه آنها هماهنگ یک سری از بنغازی تحقیقات که هدف آنها بستری شد به صدمه زدن به هیلاری کلینتون چشم انداز به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری در حالی که مسدود کردن افشای عمومی از جریان های ضد تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین روابط با روسیه است.

به همین دلیل بسیار ساده است: وجود دارد باقی می ماند کمی سیاسی انگیزه ای برای عبور-حزب همکاری به عنوان لی Drutman توضیح داد: برای بورسی:

اگر جو بایدن فرض در 2021 چه انگیزه ای خواهد کنگره اوباما را مجبور به کار با او ؟ کمک به یک رئیس جمهور بایدن رسیدن به سیاست و اهداف کمک خواهد کرد که دموکرات ها تبدیل شدن به محبوب تر. جمهوری خواهان’ انتخاباتی آینده موفقیت خواهد بستگی دموکرات تبدیل شدن به کمتر محبوب است. این همان زمانی که اوباما در آغاز دوره دوم خود در سال 2013. این است که چرا این “تب” شکستن نیست.

این هم که چرا دموکرات کنگره بلافاصله رفت و به مقاومت حالت پس از انتخابات 2016. چرا دموکرات ها تا کنون کار با جمهوریخواهان برای کمک به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسیدن به هر چیزی ؟ این همان منطق اما با یک عاطفی بسیار متفاوت احساس می کنید.

ارنست اصلی نظرات و همچنین پیاده روی خود را به عقب نشان می دهد که این است که چگونه سیاست هستند. همه چیز hyperpartisan و عاشقانه که سیاسی سنی که بایدن سنبه است که احتمالا یک چیزی از گذشته. اما به عنوان بورسی را Ezra Klein, توضیح معاون رئیس جمهور “ایده که او تشکیل شد در بیشتر همکاران کنگره از اواخر قرن 20”:

در دیدن بشریت از همکاران خود را به وضوح او را از دست رفته دید از ساختار است که آنها را احاطه کرده; 45 سال از شخصی kindnesses و حرفه ای ساخته شده در عصر مخلوط احزاب می تواند انجام بسیاری برای مبهم فراگیر قدرت قطبش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی