Jordan Peele و بیشتر مدیران رالی به دستگیری پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور

Jordan Peele رهبری در پاره ای بیش از آخر هفته از مشخصات بالا کارگردانان و بازیگران و خواستار دستگیری سه افسر پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور. عبارت “بازداشت پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور” شد ویروسی توییتر موضوع در ژوئن 7, تنها دو روز پس از چه بوده است اواخر تیلور 27th تولد. تیلور کشته شد و در ماه مارس در سن 26 بعد از تیرباران توسط لویی مترو اداره پلیس افسران. پلیس مجبور به ورود به آپارتمان او با هیچ-knock جستجو در حکم و تیلور به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار در میان تبادل آتش میان پلیس و تیلور ، پلیس تا به حال هیچ-knock حکم زیرا آنها معتقد بودند تیلور آپارتمان, مسکن, مواد مخدر, اما هیچ دارویی تا کنون یافت.

Peele را صدای جیر جیر به دستگیری پلیس که به کشته شدن تیلور رفت ویروسی با بیش از 131,000 دوباره توییتهایی و بیش از 365,000 علاقه مندی ها و شمارش در کمتر از 24 ساعت. Peele اولین کسی نبودم به صدای جیر جیر با عبارت اما پست خود منجر به یک واکنش زنجیره ای از دیگر مدیران مانند Ava DuVernay نیا DiCosta و اولیویا وایلد به همراه بازیگرانی مانند Kumail Nanjiani تماس برای پلیس دستگیر شد. Seth Rogen, Sarah Paulson, Yvette Nicole Brown و همچنین شرکت در رسانه های اجتماعی تماس به عمل است.

تبلیغات:

DuVernay افزود: ماموران پلیس’ نام در پست اضافه کردن “نام خود را به عنوان گزارش های متعدد رسانه های خبری هستند Jonathan Mattingly برت Hankison و Myles Cosgrove. ما در واقع محافظت از پلیس که کشتن مردم سیاه و سفید هنگامی که ما اجازه می دهد آنها را به صورت ناشناس است.”

ادامه مطلب Hbo: David Oyelowo: رای دهندگان اسکار را رد کرد ‘سلما” پس از بازیگران عینک “نمی توانم نفس بکشم’ T-پیراهن

بازیگران Aunjanue Ellis, Milauna جکسون Tanayi سیبروک و استفانی Lacey سازماندهی یک تجمع به افتخار تیلور در جمعه, ژوئن 5 در خارج از Academy of Motion Picture Arts and Sciences. این رویداد نیز در حمایت از زندگی ماده و صدها نفر از تظاهرکنندگان در حضور خواند تفسیر Stevie Wonder را “تولدت مبارک” به افتخار تیلور.

تبلیغات:

ادامه مطلب Hbo: Jordan Peele و بیشتر مدیران مشتاق به بازیگران John Boyega, اعتراض به سخنرانی: ‘تو’

ادامه مطلب Hbo: به عنوان ‘کمک’ می رود #1 on Netflix, منتقدان صحبت کردن و ارائه بهتر فیلم به جریان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی