روزنامه نگار ماریا Ressa محکوم افترا در فیلیپین در Duterte در مستند جدید

ماریا Ressa از مؤسسین Rappler مستقل اخبار سایت در فیلیپین محکوم شد به “سایبر افترا” در ژوئن 15. او چهره شش سال در زندان است. (او در حال حاضر به قید وثیقه و می تواند پرونده را به دادگاه تجدید نظر و سپس به دیوان عالی کشور.) او را “جنایت” توصیف شده است, که به عنوان انگیزه های سیاسی به عنوان Ressa شده است انتقادی از رئیس جمهور رودریگو Duterte. مورد توجه بین المللی را به خود جلب کرده و سیگنال ها را از یک تهدید به آزادی مطبوعات در فیلیپین و جاهای دیگر.

“هزار کاهش” مدیر رامونا S. دیاز, را دلسوز, مستند که به تازگی به نمایش در AFI اسناد و هوا در PBS’ “خط مقدم” پروفایل Ressa — بود که در یک زمان مجله “فرد سال” — به عنوان او در مورد گستراند. این نشان می دهد که چگونه یک توییت او فرستاده تصحیح Duterte جرم او و وادار به حمله به مطبوعات آزاد. و چگونه او دستگیر شد دو بار قصاص و یک تاکتیک ارعاب توسط Duterte — برای بحرانی گزارش.

تبلیغات:

دیاز تواریخ Ressa زندگی و کار ارائه الهام بخش پرتره از یک زن بي پروا صحبت می کنند حقیقت به قدرت بدون در نظر گرفتن هزینه. این فیلمساز صحبت کرد به سالن مورد Ressa آزادی مطبوعات و او را به موقع و مستند.

چگونه شما در تصور از این فیلم و دریافت دسترسی به ماریا Ressa, Rodrigo Duterte و حتی امل کلونی, که نشان می دهد تا برای حمایت از Ressa?

من شروع به فکر کردن در مورد آن زمانی که Duterte رئیس جمهور شد در سال 2016. من بر روی زمین در فیلیپین در اواخر سال 2017 و زمانی که آن را واقعا آغاز شده است. من می خواستم به یک فیلم را در جنگ با مواد مخدر و Duterte. من این را دیدم هولناک عکس از جنگ با مواد مخدر و نمی تواند به نوبه خود به دور. من نمی توانستم این داستان را از سر من. اما بسیاری از فیلمسازان تیراندازی شد این جنگ مواد مخدر داستان. ماریا بود واقعا بلندترین صدای صحبت کردن در برابر مصونیت از مجازات و اتصال اطلاعات غلط و جنگ با مواد مخدر. که مرا مجذوب کرد. ما معرفی شده توسط مشاور به این فیلم و ایده من این بود که یک فیلم بیشتر یک گروه اما به عنوان ماریا به ما دسترسی بیشتر او پدید آمده است. چرا او ما را بسیار دسترسی داشته باشید ؟ او نیاز به سند آن و Rappler نمی تواند سند آنچه اتفاق می افتد به آنها.

تبلیغات:

Ressa یک دینامو بلکه یک قناری در معدن ذغال سنگ. چه اتفاقی برای او افتاده مجموعه مضطرب سابقه به آزادی و آزادی مطبوعات بودن محروم دور توسط ماچو پوپولیستی جنسیتی رئیس جمهور که نمی خواهید پاسخ به مردمی که حقیقت را به قدرت. این مردان هستند که تولید خشم و ترس و نفرت. افکار خود را بر روی این ؟

این حکم گناه در حال حاضر دارای مجموعه ای از پیشینه. این واقعیت های سیاسی در این کشور هشدار دهنده است. آنها تحت سخت مستند شده است و 12 هفته پس هیچ کس نمی تواند مارس. Duterte پاسخ به همه گیر توسط پلیس/نظامی پاسخ — اگر شما در خارج ما شما را بکشند — که مانند خود جنگ مواد مخدر موقعیت. هر کس از ترس است. او تعطیل بزرگترین خروجی رسانه ها و این که مانند تهمت بستن سی ان ان یا ABC. این یک الگوی مشخص از تحکیم قدرت. و برای انجام آن شما را مجبور به تعطیل کردن مطبوعات است. ماریا تبدیل به یک نماد جهانی. آنها با استفاده از ارتش در رسانه های اجتماعی به اهریمن جلوه دادن و ترول او به دلیل آن را آسان تر برای انجام این کار در برابر یک فرد است. آن را نیمه شب در فیلیپین.

“هزار کاهش” می پرسد: “چه کنیم که رئیس جمهور نهفته است؟” Ressa را صدای جیر جیر جرم Duterte و او عطف به ماسبق اعمال قانون به مجازات او. او ممنوع است و دسترسی. این البته سوء استفاده از قدرت. و Duterte است یار با مغلوب ساختن پیشی جستن. چه می توان کرد ؟

تبلیغات:

ماریا است که یک شهروند آمریکایی او دارای تابعیت دوگانه و هیچ کس صحبت کردن. که نقطه رهبران نیاز به صحبت کردن. اما پس از آن وجود دارد یک نقطه اوج, مانند سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در اینجا. اما وجود یک بیماری همه گیر. آن را سازماندهی و برنامه ریزی و نه اجازه دادن به داستان می میرند. و آن را بسیار دشوار با خیلی اتفاق می افتد در حال حاضر. چه چیزی شما را با توجه به پرداخت ؟ آن را بسیار وخیم بود. بنابراین مردم تعطیل که ترسناک است. که هر روز می گذرد و این تر می شود مرتبط است. نباید اما در اینجا ما — حتی با یک بیماری همه گیر.

فیلم خود را به آدرس اطلاعاتی اکوسیستم و دروغ شبکه های. هدف این است که به مردم شک حقایق است. چگونه می تواند حقیقت و عدالت برنده است ؟ ما احساس شکست و تضعیف روحیه این هفته است.

تبلیغات:

من دیدم نوشتن بر روی دیوار. این یکی از هشت مورد و این پرت مورد. باید آن پرتاب شده است ، او را مجرم شناخت و نویسنده بود مجرم شناخت اما نه Rappler به همین دلیل است که من احساس می کنم آن را با انگیزه های سیاسی است. مردم زانو حرکت تند و سریع سهم بر اساس سرفصل. آنها باید توقف و مکث و سوال منابع. آیا این تیتر باید چیزی برای انجام با این مقاله ؟ آن را به طور کامل clickbait? که نوشتن این ؟ هنوز هم وجود دارد میراث مطبوعات است که من احساس می کنم من می توانم باور, اما من فکر می کنم به شدت. برخی از مردم فکر می کنم “من می دانم که بهتر است” اما من یک قربانی است. این موذی و ترسناک است. شما فکر می کنید چگونه می توان قربانی زمانی که من احساس می کنم آن بالا ؟ من فکر می کنم هر کس یک قربانی است.

فکر کردن در مورد آزادی بیان چه مشاهدات خود را در مورد متنفر که برای Ressa را تجاوز و گردن زدن و یا که Duterte مذاکرات در مورد آلت تناسلی خود را در سخنرانی ها و اظهارات تحقیر نسبت به زنان است ؟

این همیشه سوال من. با سایبر قانون هر چیزی گفت: در 12 سال گذشته می تواند علیه شما استفاده می شود. اگر شما با استفاده از این قانون به هر کس که درخواست به رئیس جمهور هست ؟ باید آن را! اما به نظر می رسد به نوعی از مصونیت [برای Duterte]. او انباشته دیوان عالی کشور با مردم خود. من فکر نمی کنم این یک سوال است که خواسته خواهد شد اما مردم بدانم که “اگر شما در حال گرفتن من برای مخالفت با آنچه از شما مسئول است؟” من نمی دانم.

تبلیغات:

که در آن شما فکر می کنم Ressa می شود او قدرت ؟ او جمع آوری شده و گویا زمانی که دستگیر و او تلاش می کند برای ایجاد انگیزه در کارکنان خود و خواهر و به آنها امید و عشق وقتی همه چیز نگاه تلخ. چه چیزی شما را تحسین درباره شخصیت او دیگر از خود شجاعت و شهامت?

من کشیده شده بود به او چرا که او بسیار پیچیده است. او می بیند که تصویر بزرگ و چیزی است که وجود دارد Pollyanna-ish در مورد او. او معتقد است در دادگاه و قاضی که به نظر می رسید نمایشگاه در طول جلسات. او معتقد است که عدالت پیروز خواهد شد بعد. او واقعا معتقد است در این ماموریت از روزنامه نگاری به درخشش نور. آنچه از شما پنهان شده ؟ چرا شما پس از من ، چرا میترسی ؟

هنگامی که شما در فیلم کسی از آنها نمی تواند نگه دارید تا ظاهر برای بیش از حد طولانی بود اما واقعی او اعتقاد ما بهتر از فرشتگان است. شخصی قیمت بسیار بالا است, اما آن را به من شگفت زده در طول کنفرانس مطبوعاتی این بود که چنین وضوح زمانی که او شروع به صحبت کردن. هنگامی که آنها به عنوان خوانده شده حکم او نوشتن یادداشت و مانند آن نبود ، همیشه یک روزنامه نگار. که اصل ماریا.

تبلیغات:

این فیلم ویژگی های یک دورۀ انتخابات (که Rappler را پوشش می دهد) که در آن رونالد “باتو” Marapon dela رزا پلیس بازنشسته کلی است که به دنبال به امن سناتوری صندلی. فداکاری خود را به Duterte است سرد. باتو یک شخصیت جذاب. او یک “بله مرد” برای Duterte این ادعا او را بکشند برای رئیس جمهور. او همچنین کارائوکه آواز می خواند. او سزاوار خود فیلم است. آنچه مشاهدات آیا شما در مورد او و از جمله داستان ؟

من او را پیدا جذاب بیش از حد. او را سزاوار خود فیلم است. او پروژه مخلوطی از تهدید او به عنوان رئیس پلیس ملی زمانی که جنگ با مواد مخدر آغاز شد اما او یک سرگرمی دلقک که جوک با جمعیت است. او punchline این است که “اگر شما نمی clap شما یک فروشنده مواد مخدر.” این مرد می تواند پس از من می آیند و حتی اگر او را به رقص و آواز. وجود دارد مقدار زیادی از سرگرمی در فیلیپین سیاست است. همیشه که راه بوده است.

Duterte جنگ با مواد مخدر اهداف فقر با تاکید بر فقر و نابرابری در مانیل.

آیا به دنبال پول داستان اینجا ؟

تبلیغات:

وجود دارد این دیگر سناتور [آنتونیو] Trillanes که به ارمغان آورد تا به این پرسش: آیا این دارو جنگ همه چیز در مورد ؟ است این مورد ضعیف یا ترس ؟ اگر شما به دنبال پول شاید Duterte پسر بزرگترین فروشنده مواد مخدر و او می خواهد برای کشتن رقابت ؟ Trillanes متهم شده است با فتنه.

آیا شما ترس را هدف قرار داده است که شما ساخته شده است این فیلم که انتقاد Duterte?

من باور دارم ، این مستند در فیلیپین, به طوری که آنها نمی اجازه دادن به هر کسی که به کشور بدون فیلیپین گذرنامه. به من گفته شده است که شاید من یک هدف است. من تا به حال به مراقب باشید در حالی که زیر ماریا به عنوان به خوبی. ما تا به حال به فکر می کنم دو بار چون اگر او تحت حمله ما بیش از حد. اما به عنوان یک فیلمساز مستند چه هستم من انجام این کار ؟ شما باید برای غلبه بر این ترس است.

“هزار کاهش” خواهد شد در PBS’ “خط مقدم.” برتر تاریخ است که هنوز هم TBD.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>