Judd apatow آمده ستایش پیت Davidson های غم و اندوه خود را در تاریکی کمدی “پادشاه جزیره استاتن”

Judd apatow آمده به تحسین کارگردان و تهیه کننده پشت فیلم و تلویزیون نشان می دهد مانند “Trainwreck است,” “فیلم” “40-Year-Old Virgin,” “این 40,” “دختران” و “سقوط” با یک فیلم کمدی جدید “پادشاه جزیره استاتن” به رهبری و شرکت نوشته شده توسط “شنبه شب زنده” پخش پیت دیویدسون و شامل همه بازیگران از جمله Marisa Tomei, Steve Buscemi, Bill Burr, Pamela Adlon, Bel Powley, ریکی Velez, Maude apatow آمده و بیشتر. این فیلم در دسترس است در VOD ژوئن 12.

Apatow آمده نشستم با من در “سالن مذاکرات” از راه دور از طریق زوم به بحث در مورد داستان پشت “پادشاه جزیره استاتن” چگونه آن را از دیویدسون, تجربیات زندگی واقعی و سخت ترین بخشی از فیلم خود را ساخت روند متعادل خط بین درام و کمدی. “اولویت من این است که مطمئن شوید که من در فروش داستان خنده دار باشد” apatow آمده به من گفت. “من سعی کردم به آن را خنده دار, بلکه کمی ترسناکتر از دیگر فیلم است.”

تبلیغات:

آنچه که او بدان معنی است که ریسک بالا برای دیویدسون, شخصیت اسکات های جوان و گیج هنرمند خال کوبی است که به دام افتاده در اواخر خود را آتش نشان از پدر میراث در عزای مرگ و تصمیم گیری اگر او به پرواز مستقیم و یا شرکت در یک زندگی از جرم و جنایت مانند برخی از دوستان نزدیک خود را. “اگر او نمی فهمم چگونه او را به زندگی می کنند زندگی خود او را به باد در زندان” apatow آمده آن قرار داده است. فیلم تکل خشن مسائل مانند از دست دادن و غم و اندوه و فشار جامعه قرار می دهد در مردان جوان انجام می شود نان آور. هر موضوع حساس است که داستان می گیرد در پردازش از طریق کمدی. به خصوص در حال حاضر در زمان شورش جهانی و همه گیر همه ما نیاز به یک خنده.

شما می توانید به تماشای من “سالن ایران” با apatow آمده اینجا و یا خواندن یک Q&A از مکالمه ما در زیر به شنیدن بیشتر در مورد این فیلم چرا apatow آمده دوست داشتم کارگردانی دخترش Maude و آنچه به او وعده در اواخر شب در نیویورک است. زیر گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

تبلیغات:

چگونه آیا شما شده است به نگه داشتن در قرنطینه?

من آن روز به روز. من فکر می کنم بهترین راه برای انجام آن است به طرح بیش از حد. فقط سعی کنید که امروز کار می کنند و سپس مقابله با فردا. خیلی زود به من آور در مورد, و من متوجه شدم آن را کار می کرد اگر من فکر کردم صبح که من سعی می کنید برای انجام کاری سالم است. در بعد از ظهر من سعی کنید برای انجام کاری مولد است. که ممکن است به نوشتن آن ممکن است تمیز کردن گنجه من. فقط چیزی که من احساس می کنم چیزی. و سپس بعد از آن من خواهد شد غذا خوردن با خانواده و سپس شراب خواری چیزی در تلویزیون برای چهار تا هفت ساعت است.

چقدر از آن زمان آیا شما بلوک برای نوشتن در یک تولیدی ،

تبلیغات:

من به خودم اجازه بی ارزش باشد. که بخشی از آن را. در نسخه سالم از بعد من را به یک پیاده روی طولانی دو ساعت پیاده روی برای شروع روز در هفت صبح. و گاهی اوقات من فکر می کنم چیزهای بسیاری از بار من فکر می کنم از هیچ چیز. و بنابراین امیدوارم روزی چیزی برای من رخ می دهد اما من در تلاش برای احساس نیاز به بیش از حد مولد اما من باز به آن است.

زمانی که من برای اولین بار شنیده عنوان فیلم جدید خود را “پادشاه جزیره استاتن” من فکر کردم آن را برای رفتن به یک Wu-Tang [قبیله] فیلم.

تبلیغات:

ما باید آنها را به صورت بصری در همه جا در این فیلم است. وجود دارد مقدار زیادی از پیراهن, همه چیز در دیوار. من با چند نفر از اعضای Wu-Tang Clan. RZA در “خنده دار مردم” Ghostface Killah در “راه رفتن سخت” و روش او در “Trainwreck است.” من به آرامی کار راه من از طریق گروه و من قصد دارم به همه آنها در نهایت.

فیلم خنده دار بود اما قبل از ما به صحبت کردن در مورد پیت Davidson, من می خواهم به می گویند دختر خود را Maude واقعا خرد آن است.

بسیار عالی.

تبلیغات:

او یک کار شگفت انگیز بود. من فقط به حال من اولین فرزند یک دختر کوچک. امیدوارم یک روز من به اندازه کافی خنک به دختر من می خواهم به همکاری با من در یک پروژه.

تبریک می گویم. آره این بهترین. من تا به حال چنین یک زمان خوب کار کردن با بچه های من در طول سال است. که اولین بار من به کارگردانی بچه ها من از سال 2011 زمانی که ما “این 40 است.” در عین حال او را در نشان می دهد که “هالیوود” در Netflix بکشد و “سرخوشی” HBO. بنابراین در حال حاضر او واقعا می داند آنچه که او انجام می دهند. او نقش پیت خواهر است که بیش از حد achiever و کسی که می خواهد برای فرار و رفتن به دانشگاه — دور از پیت. او تا به بسیاری از صحنه های خنده دار که در آن او می شود به واقعا به چالش کشیدن او را به شدت و او را در همه مسائل خود را.

آن را آسان به رسم آن خطوط بین خانواده و کسب و کار در مجموعه ؟

تبلیغات:

من آن را دوست دارم چرا که او برای گوش دادن به من در مجموعه. به عنوان به زودی به عنوان ما ترک مجموعه او مجبور نیست برای گوش دادن به من در همه. او می تواند من را نادیده گرفت به طور کامل. اما در این مجموعه وجود دارد همه این افراد در اطراف و آنها نوع فرض کنیم او را گوش دادن به مدیر به طوری که او احساس می کند موظف. اما او واقعا خنده دار است. من دوست دارم کار با بازیگران و هنرپیشه های زن که شما می دانید واقعا خوبی چون شما را در درک آنچه که آنها می توانند انجام دهند و چه چیزی خنده دار در مورد آنها. و او و پیت واقعا قوی با هم. آن را سرگرم کننده به تماشای. آن را احساس می کند مانند رقابت خواهر و برادر. آن را احساس مانند آن را به پایین.

این نوع رابطه من با همسرم. او ویرایشهای من کتاب من در واقع قبل از ارسال آنها را به ناشران. این تنها زمانی است که من باید برای گوش دادن به او. و سپس بعد از این کتاب را من به گوش دادن نیست.

من کار بر روی ویرایش فیلم برای مدت زمان طولانی و من نمی توانستم اولین قانون کار. وجود دارد و به این ترتیب در یک ماشین با پیت. و آن را حدود 20 دقیقه به فیلم. خیلی زود به همسرم گفت: “من فکر می کنم که باید باز صحنه از فیلم است.” و من گفتم: “شما آن را دریافت نمی. شما نمی دانید که آنچه من انجام می دهند در اینجا هنری.” و من به مبارزه او را برای سه ماه. مانند “نه.” و او را مانند “فقط سعی کنید آن را برای دیدن آنچه آن را مانند به نظر می رسد.” و دوم من این کارو کردم شد . . .

زنان می دانند ،

تبلیغات:

من کاملا اشتباه است. شما نمی توانید مقاومت در برابر زمانی که شما خوب یادداشت ها. آن را ساخته شده از کل عمل کار می کنند. آن را به طور کامل تغییر معنای همه چیز است. شما باید برای همه حتی زمانی که شما را مجبور به تعظیم خود را سر و متوجه است که شما به طور کامل اشتباه است.

زنان همیشه می دانم. به ما بگویید در مورد “پادشاه جزیره استاتن” و داستان پشت آن فقط به ما بینندگان کمی مقدمه به این فیلم و آنچه در آن است در مورد.

پیت نقش یک پسر به نام اسکات که زندگی با مادر و خواهر, خواهر و خواهر او است رفتن به کالج. در حال حاضر او را برای رفتن به زندگی به تنهایی با مادر خود را. او در اواسط 20s. او نوع یک بازنده است. مادر خود را ندارد مورخ پس از پدرش درگذشت. او یک مامور اتش نشانی که جان خود را در یک هتل به آتش کشیدند. ناگهان او شروع به آشنایی دیگر مامور اتش نشانی و آن را به نیروهای پیت برای مقابله با همه چیز در زندگی اش که او را اجتناب شده است در مورد اینکه چرا او را به خوبی انجام نمی شود. و مامور اتش نشانی است که توسط Bill Burr بزرگ کمدین.

Bill Burr همیشه خنده دار است.

تبلیغات:

او در این فیلم و یک بازیگر فوق العاده و بسیار خنده دار. Marisa Tomei نقش مادر خود را. استیو بوشمی است که در فیلم ها و همه نوع از مردم است. Action Bronson در فیلم Machine Gun Kelly, ریکی Velez. فقط وجود دارد بسیاری از بازیگران و هنرپیشه های زن در آن. و من فکر نمی کنم ما پیچ آن را. که همه نیاز من در زندگی این است که به “من فکر می کنم زمانی که آن را در کابل, من نمی خواهد شرمنده از خودم.” زیرا این چیزی است که من متوجه شدم. گاهی اوقات من بروید و من را ببینید “چه در HBO?” و آن را یک فیلم من 12 سال پیش. و اگر من خودم متنفرم, من احساس می کنم خیلی خوب است.

در صحبت کردن در مورد پیت آیا شما فکر می کنم ما دست کم گرفتن فشار است که جامعه قرار می دهد در مردان جوان می شود موفق به رفتن-اهل عمل و یا به جاه طلبی رانندگی?

من فکر می کنم که هر کس متفاوت است. که یک قسمت از پدر و مادر به شما یک کمی بینش پدر و مادر برای پدر. شما هرگز واقعا فکر می کنم در مورد “من بچه ها باید انرژی و جاه طلبی?” شما همیشه فکر می کنم “من می خواهم بچه های من به امن و هوشمند است.” اما شما هرگز فکر می کنم: “من بچه ها را جنون که من تا به حال به تلاش برای موفق شوند؟” من تا به حال انرژی زیادی برای آن بروید. و هنگامی که شما یک پدر و مادر می ترسم شما فکر می کنم “من بچه رفتن به سعی کنید واقعا سخت است برای انجام به خوبی در جهان می شود و یا مانند پیت شخصیت های در فیلم, حلق آویز کردن, گلدان سیگار کشیدن در اتاق خود goofing کردن با دوستان خود را؟”

من فکر می کنم که آن را کمی سخت تر برای کودکان و نوجوانان امروز به دلیل وجود دارد آنقدر در رسانه های اجتماعی. همه آنها در حال تماشای چه هر کس دیگری در حال انجام است. آنها می توانید مقایسه کنید که در آن آنها در همه جهان است. وقتی که من بچه بودم, من کسی را نمی دانم اما من هشت دوستان است. بنابراین من تا به حال هیچ ایده چه کسی انجام شد خارج از شهر کوچک در لانگ آیلند. اما من فکر می کنم آن را کمی سخت تر است. آنها احساس فشار برای به انجام رساندن است که ما احساس نمی کند وقتی که من بچه بودم.

چه شما بدانید در مورد پیت در حالی که ساخت فیلم ؟ او تا به برخی از پیچیدگی است که او نمی خجالتی در مورد نشان دادن در عمومی.

این یک نکته مهم در مورد پیت است, او یک کتاب باز است. او چگونه است برخورد با چیزهایی که در زندگی خود به طور کامل شفاف است. پدر او یک آتش نشان است که درگذشت در 9/11 و پیت برخورد با آن و تنها با صحبت کردن در مورد آن و داشتن واقعا خنده دار تیره حس شوخ طبعی در مورد آن. بر خلاف بسیاری از مردم او نمی مسائل همه چیز را و اجازه دهید آنها را چرک. او سهام که در آن او با مردم است. این واقعا یک چیز زیبا است. در این فیلم من احساس می کنم مثل او نوشت: یک داستان خیالی با من و با همکاری نویسنده Dave سیروس اما این احساسی بسیار راستگو در مورد آنچه در آن می خواهم به سعی کنید به بیش از چیزی شبیه به آن است و چگونه آن را تحت تاثیر قرار زندگی خود را.

اما خنده دار است. گفت: “Knock Knock,” “چه کسی وجود دارد؟” “پدر خود را نمی.”

آره تاریک است. و من فکر می کنم این چیزی است که ساخته شده پیت احساس بهتر است. او را ندارد آن چیزی است که شما نمی تواند خیط و پیت کردن در اطراف در مورد. آن را آنقدر مقدس است که آن را نمی تواند سخن گفته است. نوشتن چیزی شبیه به این است که یک عمل سخاوت به افراد دیگر برای به اشتراک گذاشتن این تجربه است. و من فکر می کنم که او در بر داشت یک راه برای آن را واقعا خنده دار است اما بسیار راستگو و قدرتمند است.

بسیاری از مردم در نظر استاتن آیلند را فراموش کرده قصبه. و بسیاری از مردم من می دانم که از استاتن آیلند آنها یک تراشه بر روی شانه خود را که به دلیل. آن احساس خوبی به آن صدا ؟

خوب چیزی خنده دار در مورد جزیره استاتن من تا به حال هرگز شده است وجود دارد. من از لانگ آیلند از سیست و وودبری. و اگر شما یک نسبت وجود دارد, شما نمی خواهد بروید. اگر شما یک دوست و یا نسبی وجود دارد هرگز یک دلیل برای رفتن وجود دارد. هیچ شش پرچم استاتن آیلند. هیچ ورزشگاه که در آن شما را به دیدن یک کنسرت بنابراین من تا به حال هرگز شده است وجود دارد.

اما وقتی که من رفت و من متوجه شدم آن را بسیار شبیه به لانگ آیلند — بسیاری از فقط بزرگ مردم سختکوش که فوق العاده زیباست. این زرق و برق دار, نمایی از منهتن پس از آن این محل است که هیچ کس می خواهد برای رفتن به و آن را زیباترین مشاهده شما تا کنون دیده ام در زندگی خود را. اما پیت همیشه می گفت که بسیاری از مردم که زندگی می کنند وجود دارد آنها را ترک نمی کند. اگر آنها در حال رفت و آمد به آن است که کمی حباب. آن است که کمی خود را جالب جهان.

آره من یک عمه که در زندگی وجود دارد و من به نیویورک حداقل یک بار در هفته برای کار اما متاسفانه من را دیده اند او در پنج سال. من نیاز به در که کشتی.

شما را به نوزاد.

من شرط می بندم شما تا به حال بسیاری از سرگرم کننده این تیراندازی در نیویورک به عنوان اگر شما از New York. من می خواهم تصور کنید شما احتمالا صرف مقدار زیادی از زمان در لس آنجلس ؟

آره من در لس آنجلس زندگی در سانتا مونیکا اما من دوست دارم در آینده به نیویورک است. ما به ضرب گلوله “Trainwreck است” در نیویورک و “دختران” و “توفنده.”من همیشه در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای کار بر روی یک پروژه است که من را مجبور به رفتن به نیویورک است. این بهترین — وجود دارد هیچ چیز بهتر از تیراندازی در این شهر است. ما یک کمی در کوئینز عمدتا در استاتن آیلند. من می خواهم بگویم سخت ترین قسمت در مورد نیویورک برای من است و من همیشه به کمدی انبار به ایستادگی کردن در شب و من نمی توانم به خانه بدون توقف در بن و خوردن پیتزا در راه خانه. من مشکل در غذا خوردن نیست به طوری که نه به دست آوردن 20 پوند بود و بزرگترین دستاورد از کل فیلم است.

اما شما در حال گرفتن آن دو ساعت پیاده روی از طریق نیویورک هر چند.

من نمی زمانی که من این فیلم را ساختم. من پریدن برخی از طناب هر چند. من شروع به پریدن طناب در آپارتمان فقط برای دریافت بیش از حد سنگین است.

زمانی که من از تماشای این فیلم و من فکر زیادی در مورد روابط مختلف است که پیت شخصیت اسکات رفتن را از طریق. این درخشان بود که چگونه شما قادر به تعادل کمدی با غم و اندوه از دست دادن هویت. شما بچه ها واقعا آن را کشیده.

که همیشه سخت ترین قسمت خط “چقدر از این فیلم درام? چقدر است, کمدی?” این بار من سعی کردم به تمرکز واقعا گفتن داستان به درستی و پس از آن من فکر کردم “آن را به عنوان خنده دار به عنوان آن را برای رفتن به. من قصد دارم به سعی کنید به آن را خنده دار, اما این اولویت من. اولویت من این است که مطمئن شوید که من در فروش داستان خنده دار باشد.” چرا که گاهی اوقات اگر شما برای رسیدن به یک شوخی شما از دست دادن اعتبار خود را, شما از دست دادن اصالت خود را. و پس از آن به دلیل همه این است که بسیار خنده دار و دوست داشتنی از آن معلوم می شود بسیار خنده دار است به هر حال. اما گاهی اوقات در فیلم های دیگر من واقعا نگران چگونه riotously خنده دار می توانید آن را دریافت کنم ؟ گاهی اوقات شما از دست دادن یک کمی احساسات زیرا هر کس در این فیلم این است که راه بیش از حد شوخ و خنده دار و شما از دست دادن چیزی که شما واقعا متوجه آن را به عنوان شما در حال ساخت این فیلم که چیزی رو از دست داده به دلیل آن را بسیار خنده دار است.

خود فیلم رشد در دوستی, روابط, اتصالات, اخوان. این است که بازتاب خود را در روابط و یا شما فقط واقعا خوب در ایجاد مختلف, دوست, مجموعه?

تنها در یک فیلم می تواند به شما در ایجاد دوستی شما آرزو شما تا به حال. منظورم این است که من فکر می کنم که آن را بازتابی از گروه همسالان زمانی که جوان بودم و یک کمدین جوان. من زندگی با آدام سندلر و رابرت اشنایدر سراسر خیابان زندگی می کردند و David Spade زندگی در خیابان و کمدین همیشه قطع با هم در گروه. هنگامی که شما یک بچه و جوان و خنده دار و احمقانه و نابالغ من همیشه یک ضربه از تلاش برای دیدن اگر من می تواند ضبط است که بر روی صفحه نمایش. و تفاوت با این فیلم این است که پیت حلق آویز در اطراف خود افراد بلکه دوستان خود را از دست داده است. آنها در مسیر گرفتن در بسیاری از مشکلات است. این فقط آغاز از جرم تبدیل به جرم جدی تر. و اگر او نمی فهمم چگونه او را به زندگی می کنند زندگی خود او را به باد در زندان است. من سعی کردم به آن را خنده دار, بلکه کمی ترسناکتر از دیگر فیلم است.

که درخشندگی آن از آنجا که در زندگی بسیاری از ما را به این تصمیم. افرادی که شما را دوست دارم و شما در اطراف تمام وقت که می دانید هر چیز و همه چیز را در مورد شما گاهی اوقات آنها ممکن است احساس مانند آنها نمی خواهند به سعی کنید برای انجام کاری مولد است. آنها می خواهند را به راه های مختلف و آنها می خواهند برای رفتن مستقیم برای پول در راه است که به نظر می رسد مانند آن را می سازد ترین حس به آنها. و شما می خواهید برای حفظ این ارتباط است. اما در همان زمان آن است ارزش زندگی خود را ؟

آره. وجود دارد یک صحنه در فیلم جایی که آنها در حال انجام برخی از سطح پایین خرید و فروش مواد مخدر و آنها با توجه به جرم و جنایت دیگر. و یکی از دوستان می گوید: “ما می تواند مانند Jay-Z. Jay-Z استفاده می شود برای مقابله با مواد مخدر به عنوان یک راه جمع آوری پول برای رپ حرفه ای و سپس او متوقف شده است. ما می تواند مانند Jay-Z.” و گفت: “ما نمی تواند همه Jay-Z; یک از ما است که نمی تواند Jay-Z.”

فقط یکی وجود دارد.

که معمولا کار نمی کند به عنوان یک برنامه بازی است.

با توجه به تمام بدن خود را از کار به عنوان یک کارگردان و تهیه کننده شما همیشه را به ما معرفی کرده با نام تجاری جدید کمدین با نام تجاری جدید نویسندگان با نام تجاری جدید و با استعداد. چگونه می توانم به شما در پیدا کردن این افراد است ؟ شما فقط راه رفتن را از طریق خیابان های LA کمین? آیا شما در تمام باشگاه های کمدی در راه بازگشت ؟

خوب در چند سال گذشته من در انجام این تلویزیون نشان می دهد “توفنده” در HBO که من حدس می زنم که در HBO حداکثر در حال حاضر همه چیز در حال تغییر به سرعت. من سعی کردم به صرف مقدار زیادی از زمان در کمدی انبار و در باشگاه های کمدی. من بسیاری انجام می شوی و من فقط ملاقات بسیاری از مردم است. با این فیلم به من گفت: به پیت “که افرادی که شما را دوست دارم؟” و این لذت بخش است. پیت این فرصت و پس از آن او می گویند: “خب من کمدین های مورد علاقه من است, بهترین دوست, Ricky Velez.” او نقش اسکار در فیلم است و واقعا فوق العاده است.

Lynne Koplitz از کمدی انبار پخش Marisa Tomei خواهر شادی. لیزا Treyger از کمدی انبار است که در فیلم و درک Gaines. وجود همه این کمدی افرادی که من رو به دیدن و ملاقات از طریق پیت. و نکته خنده دار در مورد پیت است که او خیلی بیشتر هیجان زده در مورد آنها را به ثمر رساند در این فیلم است. هر بار که آنها بزرگ شدند او بسیار خوشحال بود. او هرگز به آن سطح از مبارک در مورد خود را در صحنه کار اما زمانی که آنها را بکشند او فقط از ذهن خود را خوشحال.

ما نیاز بیشتر مردم مثل شما بچه ها به فقط نگه دارید و مطمئن شوید که دیگر مردم متصل است. وجود دارد هیچ کمبود افرادی که فقط گراز کانون توجه است. من خدا را شکر که شما بچه ها در خارج وجود دارد فقط ایجاد این فرصت ها. در این پیش بینی نشده بار و قرنطینه صنعت است که صحبت های زیادی در مورد چگونه آن را به گزاف گویی. نویسندگان نیاز به تأمین کنندگان مالی و همه افراد مختلف در کسب و کار. چه آیا شما برنامه ریزی شده بعدی و هر یک از این برنامه ها تغییر کرده است ؟

ما حق داشتند در مورد شروع فیلمبرداری یک فیلم بیلی Eichner نوشت: با نیک Stoller که نیک Stoller رفتن مستقیم به یک کمدی رمانتیک است. و ما همه را به رفتن به بوفالو و ساقه آن فیلم. ما تا به حال به تعطیل ما قبل از تولید. بنابراین ما امیدواریم که که ما با توجه به پیش بروید که آن را بی خطر است که ما فرصتی برای انجام این کار است. این یک بدشانسی برای ما از آنجا که ما تا به حال کار بر روی آن برای چند سال و این یک اسکریپت بزرگ است. بیلی Eichner نمی تواند هم سرگرم. بنابراین ما در حال هیجان زده به انجام است که یکی به عنوان به زودی به عنوان آن را حس می کند.

مردم در حال صحبت کردن در مورد باز کردن استودیو خیلی زود. آنچه شنیده اید و چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد آن ؟

منظورم این است که من در بررسی و صحبت با مردم در مورد من می دانم چه فکر می کنم آنها در حال رفتن به اتفاق می افتد و هنگامی که آن را امن خواهد بود. من امیدوارم که این اتفاق می افتد بسیار متفکرانه و به آرامی از آنجا که ما واقعا نمی دانیم که چه خطرات هستند و ما می خواهیم به خطا در کنار حفاظت از همه. من امیدوار هستم که آنها می توانند با روش های که باعث احساس. اما این ترسناک است چون یک فیلم مجموعه ای بسیار صمیمی است. هر کس که بیش از همه به یکدیگر. هر کس در انجام هر یک از دیگر آرایش و لمس کردن هر یک از دیگر و قرار دادن لباس بر یکدیگر و دوربین را در چهره مردم. و شما در یک مجموعه کوچک مقدار زیادی از زمان و یا شما در حال تیراندازی در یک خانه و شما تنگ در گوشه ای. من مطمئن هستم که دقیقا چگونه است که کار به یک محیط امن. آنها در حال رفتن به واقعا باید بسیار مراقب باشید چرا که بسیاری از خطر در آن محیط زیست است.

“پادشاه جزیره استاتن” در حال حاضر در دسترس در VOD services, در علاوه بر این به اجاره از طریق آمازون, اپل, بازی گوگل و یوتیوب در میان دیگر خدمات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole