قاضی بلوک مغلوب ساختن پیشی جستن از دادن coronavirus امداد برای جوامع بومی آمریکا به شرکت های

یک قاضی فدرال مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دوشنبه از عبور از coronavirus امداد بودجه در نظر گرفته شده برای کمک به آمریکایی های بومی جوامع خاص برای سود شرکت های متعلق به بومیان.

این تصمیم پس از وزارت خزانه داری ساخته شده بومی آلاسکا شرکت (ANCs) واجد شرایط برای 8 میلیارد دلار در بودجه اختصاص داده شده توسط کنگره برای کمک به قبایل بومی آمریکا. ANCs به عنوان شرکت های هلدینگ برای کسب و کار است که بهره مندی از سرزمین مادری. وجود دارد حدود 237 ANCs در آلاسکا است.

تبلیغات:

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin استدلال کرد که کنگره “به صراحت انتخاب شامل ANCs” در تعریف خود از “قبیله” در مراقبت عمل می کنند. اما در نامه ای به Mnuchin, 12 خانه دموکرات از جمله چهار بومی آمریکا از اعضای کنگره مدعی است که “روح و زبان” از این لایحه بود به اختصاص پول به دولت های قبیله ای — نه ANCs.

سناتور. تام Udall, D-N. M. معاون رئیس سنای هندی کمیته امور گفت: در یک نامه جداگانه به Mnuchin که کنگره در نظر گرفته شده در بودجه صرفا برای قبیله ای دولت تا “آنها را می توانید در ادامه خدمات دولتی ضروری.”

“غیر دولتی و قبیله ای اشخاص را به خوبی ممکن است حکم تسکین دیگر تحت مراقبت در قانون برنامه اما این بودجه در این عنوان در نظر گرفته شده بود به صورت قبیله ای دولت ها و نباید منحرف شود,” او گفت:.

تبلیغات:

سناتور. تینا Smith, D -, Minn. پیوست در مجلس با این استدلال که دولت تصمیم “خیانت کنگره قصد & خیانت قبیله ای سازمان ملل.”

بیش از ده قبیله ای دولت, شکایت دولت با این استدلال که این تصمیم خواهد رقیق بودجه در نظر گرفته شده برای کمک به مناطق میان سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Amit مهتا توافق کردند که روز شنبه به “دلار به سود شرکت های تطبیق ندارد” با این قانون “هدف کلی از بودجه اضطراری نیاز از دولت است.'”

تبلیغات:

دولت استدلال کرد که ANCs می تواند ارائه خدمات به جوامع مانند یک قبیله ای دولت اما مهتا گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که ANCs شد ارائه خدمات عمومی در طول بحران. او همچنین موضوع را با دولت ادعا می کنند که بازرس کل وزارت خزانه داری می تواند به سادگی بازگشت پول اگر آن را نادرست توزیع شده است.

“که بعید به نظر می رسد” مهتا گفت.

تبلیغات:

مهتا با صدور دستور مقدماتی مسدود کردن این بخش از دادن بودجه به ANCs اما متوقف کوتاه از قبایل’ درخواست خود را بلافاصله به ارسال 8 میلیارد دلار به دولت های قبیله ای.

“شاکیان به راحتی برآورده بار خود را به نشان می دهد که آنها را رنج می برند آسیب جبران ناپذیر در صورت عدم وجود فوری تاکیدی امداد” مهتا حکومت. “$8 میلیارد دلار اختصاص داده شده توسط کنگره برای ‘قبیله ای دولت است که یک مبلغ ثابت است که شاکیان و دیگر قبایل دولت مجاز به دریافت برای پوشش هزینه های مقابله با این COVID-19 همه گیر در جوامع خود . . . هر دلار نادرست پرداخت به ANCs را کاهش می دهد بودجه به شاکیان. و پس از پرداخت آن بودجه قابل بازیابی نخواهد بود با حکم قضایی.”

رهبران قبیله ای در جشن پیروزی خود را به عنوان آنها قول داد به ادامه مبارزه برای پول است که در حال حاضر اختصاص داده شده به آنها.

تبلیغات:

“صدای ما شنیده شد و مردم ما غالب امروز!” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez گفت. “من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت دیگر تلاش برای هدایت این بودجه دور از قبایل” او افزود: تعهد به ادامه مبارزه “برای ما سهم عادلانه از مراقبت در قانون بودجه است.”

کنگره به وضوح در نظر گرفته شده این دولت — نه آلاسکا منافع شرکت های بزرگ به استفاده از مقدار محدود از مراقبت در قانون بودجه برای بهبود در هند کشور” Cherokee ملت اصلی رئیس چاک Hoskin جونیور در بیانیه ای گفت. “قبایل پیشرو تلاش در سراسر کشور برای پاسخ به COVID-19. امروز برنده یک پیروزی برای این دولت های قبیله ای خواهد شد که استفاده از این منبع مالی به عنوان در نظر گرفته شده به شجاعت سرب و راهنمای تصمیم گیری برای مردم ما در این میان یکی از بزرگترین بحران بهداشت عمومی در نسل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>