قاضی را انکار می کند “داروسازی Bro” Shkreli زندان رها به تحقیقات Coronavirus درمان: “توهم”


Defense attorney Benjamin Brafman walks with former pharmaceutical executive Martin Shkreli after the jury issued a verdict at the U.S. District Court for the Eastern District of New York on August 4, 2017 in the Brooklyn borough of New York City.

وکیل مدافع بنیامین Brafman پیاده روی با سابق دارویی اجرایی مارتین Shkreli پس از داوران با صدور حکم در ایالات متحده دادگاه منطقه شرق نیویورک در روز 4 اوت سال 2017 در بروکلین قصبه شهر نیویورک است.

درو Angerer/گتی ایماژ

به یاد داشته باشید مارتین Shkreli? 37 ساله که infamously شد شناخته شده به عنوان “داروسازی Bro” و محکوم شد در ماه مارس سال 2018 به هفت سال پشت میله های زندان و پس از او به اتهام تقلب اوراق بهادار برای دروغ گفتن به سرمایه گذاران است در اخبار. این بار آن را به خاطر یک قاضی صریحا رد درخواست خود را به بود از زندان آزاد شد در اوایل طوری که او می تواند کار بر روی یک درمان برای coronavirus. “دادگاه را پیدا کند که آزاد آقای Shkreli را محافظت حتی اگر آقای Shkreli به دنبال اهرم تجربه خود را با دارو برای کمک به توسعه یک درمان برای COVID-19 که او ظاهرا ارائه بدون هیچ هزینه” منطقه قاضی Kiyo ماتسوموتو نوشت. “در هر صورت آقای Shkreli خود-توصیف نوع دوستانه نیت ارائه نمی دهد یک مبنای قانونی برای اعطای حرکت خود را.”

Shkreli درخواست کرده بود به زندان برای سه ماه به کار بر روی یک درمان برای coronavirus. وکیل مدافع بنیامین Brafman ثبت یک حرکت خواستار آزادی Shkreli به خانه بازداشت خود را نامزد آپارتمان در شهر نیویورک گفت: او را “بالقوه کمک به دیگران” پیدا کردن یک “بالقوه درمان” برای COVID-19. Shkreli ارسال شده در یک طرح پژوهشی حاضر که او در آن مشخص می شود زمان پاسخ به همه گیر به عنوان “ناکافی” و این که خود را در پس زمینه “را به عنوان موفق دو بار biopharma کارآفرین خریداری شرکت های متعدد اختراع چندین داروی جدید نامزدها” را قرار داده و او را در یک موقعیت خوب برای کمک به تلاش های جاری. “من همیشه گفته ام که اگر با تمرکز و چپ در یک آزمایشگاه مارتین می تواند کمک به درمان سرطان” Brafman در بیانیه ای گفت. “شاید او می تواند کمک به جامعه علمی درک بهتر این ویروس وحشتناک.”

در انکار درخواست ماتسوموتو با اشاره به راه مشروط مقامات مشخص Shkreli ادعا می کنند که او می تواند کمک به پیدا کردن یک COVID-19 درمان فقط نوع “توهم خود aggrandizing رفتار” است که کمک به اعتقاد خود را. “Shkreli هیچ رسمی آموزش علمی و تجربه کاری [در] یک محیط آزمایشگاهی و او توضیح نمی دهد که چرا او نمی تواند همچنان به توسعه و بحث در مورد ایده های او ممکن است در مورد COVID-19 از زندان به عنوان او است” نوشت: دادستان به قاضی. و حتی اگر او بودند به نحوی پیدا کردن یک درمان وجود ندارد و شواهد نشان می دهد او نمی خواهد از آن استفاده کنید “برای غنی سازی خود را به حداکثر میزان ممکن از جمله با پنهان کردن خود را در محل کار و یا کاهش به ارائه چنین درمان به دیگران مگر اینکه او پرداخت شد یک مبلغ گزاف.”

قاضی نیز با رد این ایده که Shkreli به آسم در دوران کودکی به نوعی می گذارد و او را در معرض ابتلا به کروناویروس در پایین-امنیت پنسیلوانیا زندان جایی که او در حال بازداشت است که گزارش هر گونه موارد است. “جای تعجب نیست اما بسیار نا امید” Brafman گفت: از این تصمیم. “بدنام متهم هرگز جلب شکستن حتی زمانی که به خوبی سزاوار و در جهت منافع کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>