قاضی و … یکی از آخرین بقایای فدرال تبعیض علیه همجنسگرایان


Same-sex marriage supporters take to the streets in celebration. In the foreground, two people hold a rainbow banner that says "It's not over!"

مردم در سان فرانسیسکو جشن دادگاه عالی Obergefell v. هاجز حاکم در ژوئن 26, 2015.

جاستین سالیوان/گتی ایماژ

مایکل Ely و James A. Taylor بودند در یک رابطه متعهد برای 43 سال است. آنها خود گرفته اما آریزونا که در آن زندگی می کردند نیست—تا سال 2014 زمانی که یک دادگاه فدرال باطل دولت در رابطه با ممنوعیت ازدواج. این زن و شوهر بی درنگ بحباله نکاح در اوردن. شش ماه بعد تیلور از سرطان درگذشت. Ely کاربردی برای مزایای بازماندگان از اداره تامین اجتماعی اما این سازمان او را تبدیل به دور. قانون فدرال نیاز به یک زن و شوهر برای ازدواج حداقل به مدت نه ماه در دولت که در آن زندگی می کنند قبل از زنده ماندن همسر می توانید دریافت مزایای. مهم نبود که الی و تیلور بودند منع از ازدواج با یک قانون بعد از باطل به عنوان قانون اساسی. Ely نمی تواند دریافت یک دلار در مزایای بازماندگان.

روز چهارشنبه از یک قاضی فدرال دستور داد اداره تامین اجتماعی به پرداخت — و نه فقط به Ely اما به هر آمریکایی را تکذیب کرد مزایای بازماندگان از آنجا که از ازدواج همجنسگرایان ممنوع. خود را جارو تصمیم گیری فراهم می کند مزایای به هزاران تجاوز همسران بازمانده, پاره کردن یکی از آخرین بقایای باقی مانده از فدرال تبعیض علیه همجنسگرایان. همچنین آزمون قوه قضاییه ادامه داد: تعهد به حقوق گی زیر ناگهانی تزریق ضد گی قضات تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پنج شنبه تصمیم در Ely v. Saul یک یادآوری است که پنج سال پس از دیوان عالی کشور به رسمیت شناخته شده زوج’ قانون اساسی حق ازدواج, ایالات متحده است در واقع زمانی کامل برابری ازدواج. در 2019 در آلاسکا دولت را تکذیب کرد وزارت امور خارجه مزایای مقیم چرا که او ازدواج کرده بود به یک زن به جای یک مرد است. او بود که اولین بار, گی, آلاسکا به صورت خلاف قانون اساسی تبعیض به دلیل تمایلات جنسی خود را. فقط در ژانویه گذشته یک دادگاه تجدید نظر فدرال تا به حال به زور ایندیانا به لیست هم جنس پدر و مادر بر فرزند خود شناسنامه اجرای SCOTUS تصمیم از 2017. علاوه بر این برگ برنده دولت به طور موثر خودداری از به رسمیت شناختن ازدواج هم جنس binational زوج انکار تابعیت آمریکایی فرزندان خود را با این ادعا که کودکان متولد شدند “خارج از زناشویی.”

دولت فدرال محرومیت از مزایای بازماندگان برای زوج های متاهل کمتر از نه ماه است آسیب Ely و دیگران مانند او محروم کردن آنها از هزاران دلار در هر سال و در حالی که بد ازدواج خود به عنوان نابرابر. بنابراین در سال 2019 تجاوز وکالت شرکت لامبدا حقوقی ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام این استدلال که اداره تامین اجتماعی نمی تواند تکیه بر خلاف قانون اساسی قوانین ایالتی است که پس از لغو شده است برای توجیه تبعیض علیه همجنسگرایان همسران بازمانده امروز.

ایالات متحده دادرس قاضی Bruce M. مک دونالد به توافق رسیدند. مزایای بازماندگان او توضیح داد گنجانده شده در “the vulture دولتی حقوق و منافع و مسئولیت های” مربوط به ازدواج است. و دیوان عالی کشور را بارها و بارها برگزار می شود که دولت باید با ارائه آن امتیازات همجنسگرایان در شرایط مساوی. اداره تامین اجتماعی اصرار دارد که قانون است “خنثی” از آنجا که این امر برای همه زوج ها به همان اندازه. اما که مک دونالد توضیح داد: در داستان است. اگر چه فدرال قانون خنثی است در آن صورت استفاده از آن در این موارد متکی بر یک دولت قانونی است که به طور فعال به تبعیض علیه همجنسگرایان. این “تکیه بر خلاف قانون اساسی قانون” قاضی به این نتیجه رسیدند بە “تداوم” را “خلاف قانون اساسی تخلف آقای Ely و آقای تیلور حق اساسی برای ازدواج است.”

مک دونالد به کارگردانی اداره تامین اجتماعی به پرداخت کامل مزایای بازماندگان به الی و همچنین دیگر همسران بازمانده که ازدواج کرده اند و برای بیش از نه ماه است اما برای دولت خود را در رابطه با ممنوعیت ازدواج. قابل توجه است که گروه شامل جیم Obergefell به نام شاکی در Obergefell v. هاجزهای 2015 تصمیم دیوان عالی کشور آورده است که برابری ازدواج برای هر دولت است. یک متخصص شهادت دادند که وجود دارد حداقل 405 افرادی که باید واجد شرایط برای مزایای بازماندگان اما چه کسی می توانست رد شده است در 14 متحده که تنها اجازه ازدواج همجنسگرایان پس از Obergefell. وجود دارد به احتمال زیاد بیش از هزاران باقی مانده 36 متحده که در آن برابری ازدواج قانونی بود پیش از آن. مک دونالد گسترده تصمیم که امر در سراسر کشور کمک های مالی کمک به هر کسی که “ممنوع شده توسط قانون اساسی و قوانین محرومیت ازدواج همجنسگرایان از ازدواج حداقل به مدت نه ماه.” اداره تامین اجتماعی در حال حاضر باید پرداخت منافع خود را.

آژانس احتمال تجدید نظر در این تصمیم به 9th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر که مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی حاوی آنتی گی قضات است. در حالی که 9هفتم مدار هنوز هم متمایل به سمت چپ آن را کاملا امکان پذیر است که تهمت قضات را معکوس مک دونالد تصمیم گیری در تلاش برای عقب حقوق همجنسگرایان. اگر دیوان عالی کشور در مورد جدید محافظه کار اکثریت—از جمله عدالت برت Kavanaugh—باید تصمیم بگیرید که آیا برای تقویت و یا تضعیف Obergefell. اگر اکثریت مشتاق به دور تراشه در برابری ازدواج, آن را نمی خواهد که به صبر طولانی برای این فرصت.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را از سیاست پوشش گوش دادن به سیاسی Gabfest.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>