قاضی رد مارتین Shkreli درخواست می شود از زندان آزاد شد به تحقیق coronavirus درمان

در طول coronavirus بحران برخی از یقه سفید مجرمان در ایالات متحده خواسته بود از زندان آزاد شد زیرا آنها ترس آنها خواهد بود آلوده پشت میله های زندان (رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مدیر کمپین پل Manafort برای مثال). اما مارتین Shkreli یک.k.یک. داروسازی زیستی مختلف استدلال: این زندانی دارویی اجرایی خواست برای منتشر خواهد شد, به طوری که او می تواند به توسعه یک coronavirus درمان است. و یک قاضی را رد کرده است Shkreli درخواست.

در نه صفحه حکم روز شنبه, مارس 16 آمریکا در منطقه قاضی Kiyo ماتسوموتو انتقاد Shkreli درخواست به عنوان نوع “توهم خود aggrandizing رفتار” که منجر به حبس خود را در وهله اول.

تبلیغات:

Shkreli تبدیل به یکی از منفور ترین مردان در ایالات متحده — و یک نماد که همه چیز اشتباه است با آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی که در سال 2015 او افزایش قیمت دارو Daraprim (که شده است توسط بیماران HIV) از 13 دلار در هر قرص به 750 دلار در هر قرص. در سال 2017 Shkreli بود محکوم به جرائم مالی و محکوم به هفت سال زندان و او در حال حاضر در خدمت حکم او در یک حداقل امکانات امنیتی در Allenwood پنسیلوانیا.

در درخواست خود را برای آزادی Shkreli ارائه شده به زندگی در fianceé آپارتمان در شهر نیویورک “تحت نظارت دقیق” در حالی که انجام تحقیقات آزمایشگاهی در COVID-19 — و وی پس زمینه خود را “به عنوان یک مجموعه موفق دو بار biopharma کارآفرین” که به “اختراع چندین داروی جدید کاندیداهای.” Shkreli اظهار داشت که هر شرکت دارویی در آمریکا “باید به کار قرار داده تا COVID-19 بیشتر است.”

ماتسوموتو نبود تحت تاثیر قرار گرفته ابراز شک و تردید در مورد Shkreli توانایی برای پیدا کردن یک درمان برای COVID-19 و اشاره کرد که مانند یک درمان است “تا کنون فراموش بهترین های پزشکی و علمی ذهن در جهان در حال کار در سراسر ساعت.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>