قاضی رد تهمت تلاش برای جلوگیری از بولتون کتاب: “آسیب انجام شده است”


Former National Security adviser John Bolton speaks on stage during a public discussion at Duke University in Durham, North Carolina on February 17, 2020.

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون صحبت می کند بر روی صحنه در طول یک بحث عمومی در دانشگاه دوک در دورهام کارولینای شمالی در 17 فوریه سال 2020 است.

لوگان کوروش/گتی ایماژ

یک قاضی فدرال را تکذیب کرد تلاش های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جلوگیری از انتشار سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون خاطرات. ایالات متحده منطقه قاضی رویس Lamberth روشن ساخته است در صبح روز شنبه حکم است که در حالی که کاخ سفید ممکن است یک نقطه که این کتاب می تواند به فاش کردن اطلاعات طبقه بندی شده که می تواند آسیب برساند و این کشور آن را به سادگی بیش از حد دیر به انجام هر چیزی در مورد آن. “با صدها نفر از هزاران نسخه در سراسر جهان—در بسیاری از اتاق های خبر — آسیب انجام می شود. هیچ بازگرداندن وضع موجود” نوشت Lamberth از دادگاه منطقه ای فدرال از ناحیه کلمبیا.

حتی اگر حکم مشخص شده یک پیروزی برای بولتون که در حال حاضر قادر به ادامه انتشار برنامه ریزی شده از خاطرات خود در روز سه شنبه Lamberth بارها و بارها با انتقاد سابق مشاور امنیت ملی خود را در 10 صفحه ای حاکم است. قاضی گفت که “بولتون یک طرفه انجام می آفریند قبر نگرانی های امنیت ملی” به او پیشنهاد بولتون می توانست به او 2 میلیون دلار پیشبرد و او می تواند در صورت پیگرد قانونی برای رفتن پیش با انتشار قبل از دریافت final اطلاع از کاخ سفید که یک prepublication نقد و بررسی برای شناسایی اطلاعات طبقه بندی شده شده بود به پایان رسید.

بررسی معابر که دولت ادعا می کند حاوی اطلاعات طبقه بندی شده منجر Lamberth به این نتیجه که “متهم بولتون به قمار با امنیت ملی ایالات متحده است.” Bolton Lamberth افزود: “قرار است کشور خود را به آسیب و خود را به مدنی (و به طور بالقوه کیفری) مسئولیت-” در همان زمان هر چند “این حقایق را کنترل کنید و حرکت قبل از دادگاه. دولت موفق به ایجاد که دستور جلوگیری از آسیب های جبران ناپذیر.”

بولتون شده است را تکذیب کرد این کتاب شامل هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده و گفت که او به طور موثر دریافت همه روشن در مارس از مقام کاخ سفید که وظیفه پاکسازی این کتاب برای انتشار. اما پس از آن سیاسی منصوب شده آن ماموریت خود را برای جلوگیری از انتشار این کتاب قبل از انتخابات ماه نوامبر. در صورتی که به طور موثر مورد بولتون می تواند انتخاب شده به فایل های کت و شلوار در برابر دولت است. “به جای او تصمیم گرفتند از بررسی روند قبل از پایان آن” Lamberth نوشت. بولتون در پایان یک “شرط” قاضی گفت. “اگر او حق است و این کتاب حاوی اطلاعات طبقه بندی شده او را نگه می دارد صعودی” از نظر تبلیغات و فروش “اما اگر او در اشتباه است او می ایستد به از دست دادن سود خود از کتاب معامله خود را در معرض مسئولیت کیفری و imperils امنیت ملی” قاضی اضافه شده قبل از انعقاد: “بولتون اشتباه بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در مدت کوتاهی پس از این حکم به مناسبت آنچه که او به عنوان یک “دادگاه بزرگ پیروزی در برابر بولتون.” رئیس جمهور ادعا کرد که با توجه به کتاب در حال حاضر به طور گسترده ای توزیع شده وجود دارد هیچ چیز قاضی می تواند به توقف توزیع “اما قوی و قدرتمند بیانیه ها و احکام پول و شکستن طبقه بندی ساخته شد,” او اضافه شده است. رئیس جمهور گفت که بولتون “باید پرداخت یک قیمت” برای اقدامات خود را. “این باید هرگز دوباره اتفاق می افتد!!!”

چارلز کوپر یک وکیل برای بولتون که بلند گفت: دولت در تلاش بود برای جلوگیری از بولتون از آشکار شرم آور اطلاعات ستایش حاکم اما مخالفت با قاضی ادعا می کنند که مشتری خود را به حال انطباق با فرایند بررسی. “ما خوش آمدید امروز تصمیم توسط دادگاه انکار تلاش دولت برای سرکوب سفیر بولتون کتاب” کوپر گفت. “ما با احترام به موضوع با دادگاه و نتیجه گیری مقدماتی در این مرحله اولیه از این مورد است که سفیر بولتون منطبق نیست به طور کامل با او قراردادی prepublication تعهد به دولت و پرونده در حال حاضر اقدام به توسعه کامل رکورد در آن موضوع است. داستان کامل از این وقایع هنوز به بود گفت:—اما از آن خواهد شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>