قاضی رد تهمت پیشنهاد به ماندن طرح دعوی در دادگاه متهم و خانواده اش از ترویج “هرمی”

یک قاضی فدرال روز دوشنبه را رد کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای اقامت در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام او را متهم و او ارشد فرزندان از درگیر شدن در یک طرح هرمی است.

قاضی منطقه لورنا Schofield حکومت طرح دعوی در دادگاه می تواند به جلو حرکت می کند با وجود تهمت وکلا درخواست برای اقامت انتخاب اول گزارش شده است. طرح دعوی در دادگاه که ثبت شده توسط چهار ناشناس شاکیان در 2018, مدعی است که مغلوب ساختن پیشی جستن, Donald Trump Jr., Eric تهمت و Ivanka Trump به جرم تقلب در تبلیغات کاذب و رقابت ناعادلانه ناشی از دخالت خود را با چند سطح بازاریابی شرکت ACN. Schofield رد اتهامات عنوان شده علیه اضافی از اخاذی با تهدید و توطئه سال گذشته است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا واصل کرده interlocutory تجدید نظر به دنبال شامل دادگاه بالاتر در طول دادرسی و نه پس از انعقاد دادخواهی اما Schofield را رد کرد که حرکت.

Schofield که منصوب شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش ناموفق به زور مورد به داوری “با وجود عدم وجود هر گونه توافق نامه نوشته شده است” در میان دلایل درخواست تجدید نظر بعید است که موفق شود.

“وزن دو ‘مهم’ عوامل — احتمال موفقیت در شایستگی و آسیب های جبران ناپذیر — در برابر هر یک از دیگر هر گونه تعصب است که متهمان و ACN ممکن است از رنج می برند اقدام به دادخواهی در طول تعلیق از درخواست تجدید نظر نمی کند و بیشتر این احتمال قوی است که متهمان و ACN موفق نخواهد شد در دادگاه تجدید نظر” قاضی حکم داد.

تبلیغات:

Schofield قبلا حکومت در برابر تهمت تلاش به زور داوری پس از او دستور داد او را به نوبه خود بیش از 15 سال سوابق مربوط به این مورد است.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با ACN یک “شدن سریع طرح” میرسد از اواسط 2000s تا مدت کوتاهی قبل از او لگد کردن ریاست جمهوری خود را پیشنهاد داد. آن را بیشتر مدعی است که تهمت و خانواده اش هرگز فاش خود را در رابطه با ACN به عنوان آنها bilked سرمایه گذاران بالقوه را از میلیون ها نفر با این ادعا که آنها تا به حال یک “معقول احتمال موفقیت” اگر آنها سرمایه گذاری صدها هزار نفر بیشتر شرکت کنند.

“این Trumps conned هر یک از این قربانیان به از دست دادن صدها یا هزاران دلار ضرر و زیان است که بسیاری از تجربه به عنوان یک ویرانگر و زندگی-تغییر” کت و شلوار ادعا می کند. “مطمئنا Trumps اخراج این مقدار (و زندگی آنها غرق) به عنوان بی اهمیت. اما defrauding بسیاری برای تا زمانی که عشق و نفرت میلیون ها ساخته شده.”

تبلیغات:

رئیس جمهور ادعا کرده است که او “آشنا” با شرکت شیوه های کسب و کار, حتی اگر او صحبت کرد و به نمایندگی از این شرکت در رویدادهای تبلیغاتی ویدئوها و مشهور “شاگرد” نشان می دهد, عصر ایران گزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده “ترویج و تایید ACN از طریق ویدئوها چاپ و رسانه های آنلاین در ACN حوادث و طول قسمت از ‘مشهور شاگرد,’ یک برنامه تلویزیونی به میزبانی تهمت و شامل Ivanka Trump and Donald Trump Jr” طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند. “متهمان حمایت از ACN بسیار مهم بود به شاکیان تصمیم گیری برای تبدیل شدن به [صاحبان کسب و کار مستقل (ایبس)] برای حداقل دو دلایل مربوط. اولین شاکیان در نظر گرفته شده تهمت و خانواده اش بسیار موفق در کسب و کار. دوم شاکیان معتقد بودند که تایید مستقل از ACN.”

تبلیغات:

Schofield حکومت در ماه گذشته که MGM Studios باید به نوبه خود بیش از unaired فیلم مشهور “شاگرد” از دو قسمت جداگانه مربوط به طرح دعوی در دادگاه.

شاکیان در مورد استدلال کرد که نوار “خواهد نور در رشته کنترل [تهمت و خانواده] اعمال بیش از ACN ارائه در نمایش” و “میزان متهمان سعی و کوشش به ACN [و] نادرستی از متهمان تضمینی.”

“ما همچنان به تلاش برای جمع آوری شواهد ما باید برای به دست آوردن عدالت برای ما شجاع مشتریان” رابرت کاپلان, وکیل شاکیان’ گفت: پس از حکم “و هزاران نفر دیگر آمریکایی ها درست مثل آنها که defrauded توسط Trumps.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>