قاضی که قوانین داکوتای دسترسی به خط لوله باید تعطیل و تخلیه

یک قاضی فدرال حکم کرد که بحث داکوتای دسترسی به خط لوله نیاز به تخلیه شود به احتمال زیاد برای حداقل یک سال تا زمانی که سپاه مهندسان ارتش با موفقیت انجام وظیفه خود برای تولید یک بیانیه اثرات زیست محیطی.

در یک تصمیم ارسال شده در دوشنبه ایالات متحده در منطقه قاضی جیمز Boasberg استدلال کرد که با وجود این اختلال است که می تواند ناشی از اجباری shutdown از لوله که عمل لازم است با توجه به قانونی سابقه و “جدیت [ارتش] سپاه’ کمبود” در نه تولید یک بیانیه اثرات زیست محیطی حتی اگر وجود دارد یک الزام قانونی برای تولید یک. Boasberg یافت و این دو عامل به اندازه کافی قانع کننده است که آنها بیشتر “اثرات منفی متوقف کردن جریان نفت برای سیزده ماه است که سپاه معتقد است ایجاد یک [بیانیه اثرات زیست محیطی] خواهد شد.”

تبلیغات:

این خط لوله در سوال بوده و مخالف توسط اعضای ایستاده راک سو قبیله که رزرو نهفته است که در پایین دست از این خط لوله است. خط لوله امتداد از داکوتای شمالی به ایالت ایلینوی و حرکت معادل 570,000 بشکه نفت در هر روز است. پس از آن اعلام معترضان و فعالان مبارزه برای جلوگیری از ساخت این خط لوله با هزاران نفر کمپینگ در نزدیکی این خط لوله است.

در بیانیه ای ایستاده راک سو قبیله رئیس مایک ایمان گفت: “امروز یک روز تاریخی برای ایستاده راک سو قبیله و بسیاری از افرادی که ما در مبارزه با این خط لوله است. این خط لوله باید هرگز در اینجا ساخته شده است. ما به آنها گفت که از آغاز است.”

Earthjustice وکیل Jan Hasselman که نشان دهنده این قبیله گفت: او در بیانیه خود که “از آن زمان چهار سال اما امروز عدالت بوده است و خدمت در ایستاده سنگ. اگر حوادث سال 2020 باید هر چیزی به ما آموخت این است که سلامت و عدالت باید در اولویت قرار گیرد در اوایل در هر فرایند تصمیم گیری اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از یک بحران بعد از آن.”

تبلیغات:

در ماه مارس قاضی Boasberg استدلال کرد که سپاه ساخته شده بود “بسیار بحث برانگیز” تصمیم گیری زمانی که آن را تایید فدرال مجوز برای این خط لوله حتی اگر جدی وجود دارد نگرانی های زیست محیطی. Boasberg دست تکان داد کردن این ایده است که این نگرانی ممکن است همتراز برای دوره برای یک پروژه ساخت و ساز این خط لوله را قدر اشاره کرد که “وجود دارد که بطور قابل توجهی بیش از چند جدا شده نظرات بالا بردن غیر واقعی و نگرانی است.” او استدلال کرد که “بیش از حد بسیاری از سوالات بدون جواب باقی می ماند” و که وجود دارد unrebutted نگرانی “در مورد نشت تشخیص سیستم ایمنی اپراتور سوابق نامطلوب شرایط و بدترین شرایط تخلیه” و گفت که یک بیانیه اثرات زیست محیطی خواهد بود لازم برای این خط لوله را مطابق با قانون است.

مدت کوتاهی پس از به دست گرفتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا دستور اجرایی که دوباره هر دو داکوتای دسترسی به پروژه خط لوله و خط لوله کیستون XL پروژه. این پروژه تا به حال متوقف شده است توسط رئیس جمهور باراک اوباما با توجه به نگرانی های است که می تواند آنها را تشدید کند انسان ساخته شده تغییر آب و هوا و شدند مخالف ایستاده راک سو قبیله بر روی زمین که آنها دست درازی.

“من بسیار مصر است که اگر ما قصد داریم برای ساخت خطوط لوله در ایالات متحده لوله باید ساخته شده در ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از صدور دستور اجرایی اضافه کرد: “از هم اکنون ما در حال رفتن به ساخت خط لوله در ایالات متحده است. ما ساخت خطوط لوله ما می خواهیم برای ساخت لوله. ما در حال رفتن به قرار دادن تعداد زیادی از کارگران بسیاری از کارگران ماهر و بازگشت به کار. ما خواهد ساخت خود ما خط لوله است. ما خواهد ساخت خود ما لوله مانند ما در روز.”

تبلیغات:

بسیاری از ایالت ها را به تصویب قوانین و یا با توجه به عبور از قوانین است که آن را دشوار است برای معترضان به شرکت در نافرمانی های مدنی در برابر خط لوله ساخت و ساز. خصومت نسبت به تظاهرات برجسته شد در سال 2016 زمانی که اجرای قانون لعنتی معترضان با توپ آب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>