قاضی قوانین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید در پذیرش جدید DACA برنامه

ال پاسو — یک قاضی فدرال حکم داد جمعه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید شروع به پذیرش برنامه های کاربردی جدید برای اوباما-دوران اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه محافظت از موها در برخی از مهاجران مستند نشده از اخراج.

تصمیم می آید چهار هفته پس از دیوان عالی ایالات متحده اجازه 2012 ابتکار عمل را در محل باقی می ماند. این سیاست شناخته شده به عنوان DACA است محافظت بیش از 130,000 تگزاسی از اخراج از بدو دوم بالاترین مجموع از هر دولت پس از کالیفرنیا. از دسامبر 2019 وجود دارد در مورد 107,000 تگزاسی با IF مجوز با توجه به آمار فدرال.

تبلیغات:

DACA برنامه امر به مهاجران مستند نشده که به این کشور قبل از آنها بودند 16 و بودند که 30 یا جوانتر از ژوئن 2012. این برنامه به آنها تجدید پذیر دو سال اجازه کار و تاخیر از اخراج.

پس از این برنامه متوقف شد در سال 2017, DACA دریافت کنندگان اجازه داده شد برای درخواست تجدید خود را دو سال مجوز. اما برنامه های جدید قرار داده شده است در خود نگه دارد.

روز جمعه تحولات آمده از یک جداگانه مورد شنیده ام در مریلند که در آن منطقه فدرال قاضی پل گریم و تصمیم خود را در بخش بر اساس حکم توسط دیوان عالی کشور که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست دنبال روش مناسب هنگامی که این برنامه متوقف.

تبلیغات:

“سیاست این است که ترمیم آن قبل از 5 سپتامبر 2017, وضعیت,” او نوشت: در چهار صفحه سفارش. “متهمان [از جمله وزارت امنیت داخلی] و عوامل, کارمندان, کارکنان, وکیل, و همه افراد فعال در کنسرت و یا مشارکت با هر یک از آنها را امر به معروف از پیاده سازی یا اجرای IF فسخ و از مصرف هر گونه اقدام به فسخ DACA.”

مهاجر گروه های حقوق بلافاصله تشویق تصمیم و گفت: حاکم باید طلسم برای کمک به متقاضیان بالقوه و لطفا اکثریت آمریکایی ها.

“تصمیم امروز مجددا آنچه ما در حال حاضر می دانستند و آنچه در دیوان عالی کشور در حال حاضر گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بی عاطفه تلاش برای خاتمه دادن به برنامه DACA غیر قانونی بود و آنها باید بلافاصله شروع به پذیرش جدید DACA برنامه های کاربردی” گوستاو تورس کسا را, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن بیگانه سیاست در دستور کار است که محروم از هم جدا نشان دادن آنچه که 74 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر توافق بر: IF باید در اینجا به ماندن است.”

تبلیغات:

پس از حکم دادگاه عالی رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را دوباره سعی کنید به پایان این برنامه در راه دادگاه عالی را تشخیص مناسب. “دادگاه عالی خواسته ما به اکنون می توانید در DACA هیچ چیز از دست داده بود و یا به او گفت:” در آن زمان است.

او پس از اظهارات گفت: او را به زودی اعلام اکشن در DACA که محافظت از جوان مهاجران مستند نشده اما نشده است در مورد جزئیات و گفت: این امر یا بخشی از یک اقدام اجرایی و یا بخشی از یک لایحه است.

تبلیغات:

تگزاس دادستان کل کن پکستون در بیانیه ای گفت: پس از حکم دیوان عالی کشور که دفتر خود را به کار به DACA اعلام کرد بر خلاف قانون اساسی در یک مورد جداگانه ثبت در تگزاس’ دادگاه فدرال.

تگزاس تریبون یک غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان رسانه ای است که به اطلاع تگزاسی — و درگیر با آنها — در مورد سیاست گذاری عمومی, سیاست دولت و ایالت مسائل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>